Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zdecydowanie nie... Kup sobie włoski clip in, to duzo lepsze niz peruka i przebija ją we wszystkim wg mnie. Jest raczej sporo tancze, bo peruka z naturalnych wlosow która będzie wyglądała naturalnie to raczej spory wydate, a za jakies 200 zł mozesz miec komplet kilku tasm naturalnych wlosow clip in, które Ci pięknie zagęszczą i przedłużą włosy. Clip in wygladają naturalnie, clipów nie widac jak sie je dobrze zalozy, a peruka nawet najlepszego gatunku zawsze będzie wygladac nieco naturalnie... chyba ze z prosta grzywka kupisz gdzie nie widac lini wlosow przy czole. Clip in sa napewno wygodniejsze niz peruka w ktorej podobno jest niezbyt komfortowo.
Tak więc zainwestujw dobre jakosciowo tasmy z naturalnymi włoskami, na allegro jest ogromny wybór, a w wiekszych miastach nieraz mozna gdzies stacjonarnie znalezc. Peruka to zly pomysl, od razu bedzie widac, ze to nie Twoje wlosy.

niezweryfikowana
Posty: 807
Ostrzeżenia: 1/5

jak rodzina ją rozumie a ona bedzie sie dobrze czuła to niech zrobi jak uważa :)

niezweryfikowana
Posty: 2.178
Ostrzeżenia: 1/5

Oj ja jestem przecina a wrzuć dzjęcie włososów ropuszczonych z przodu i tyłu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-12 19:10 przez Kobietka__.

niezweryfikowana
Posty: 807
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Kobietka__
Oj ja jestem przecina a wrzuć dzjęcie włososów ropuszczonych z przodu i tyłu


też jestem za dodaniem zdjęć włosów

Ja też mam cienkie włosy i mam ich malo, strasznie mi wypdaja i z roku na rok jest ich mniej, lekarze załamują ręce bo niby jestem zdrowa. JA już jestem nastawiona na to że za kilka lat będę musiała nosić perukę. Jak mam chodzić z łysina to wolę perukę, a włosy na klipsy trzeba mieć do czego przypiąc i nimi łysiny się nie zasłoni. Na szczęście sa peruki z włosów naturalnych na mikroskórze, dzięki czemu skóra glowy oddycha i sie nie poci, włosy rzeczywiscie wyglądaja jak własne, tylko to jest koszt od 2000 wzwyż w zależności od długości włosa. Jesli chodzi jednak o zwykła perukę za 100zł to w zyciu bym takiej nie zalożyła...

o niee, dla mnie akurat byłby to ogromny niekomfort !

niezweryfikowana
Posty: 807
Ostrzeżenia: 1/5

dodaj zdjęcie to ocenimy

Osobiście nie założyłabym peruki, nie wiem, ale jakoś mnie to udrzuca... Jednorazowo - np na bal przebierańców, to może, ale na pewno nie na porządku dziennym. Jeśli chodzi o ślub, to bałabym się, że podczas tańca coś się obsunie/spadnie i wszyscy się zorientują. Nigdy nie miałam kontaktu z peruką, więc może tak się nie dzieje, ale i tak miałabym stres :P

A tak troszkę poza tematem, ale pojawiło się w tym wątku: 'niekomfort' i 'nie komfort'... Co to za słowa? Chyba dyskomfort... Niekomfortowo to ktoś się może czuć, ale odczuwamy dyskomfort ;)

nie założyłabym peruki, wygląda to sztucznie i na pewno nie jest komfortowe, lepiej zainwestuj w jakieś dobre treski przedłużające włosy.

Musisz dostarczać włosom światła, bo totalnie je osłabisz. Peruka absolutnie. Doczep sobie naturalne włosy u fryzjera i tyle, a nie peruka.

nie mam nic przeciwko, jeżeli ma to tobie poprawić samopoczucie to śmiało kup i ciesz się nowymi włosami

beznadziejny pomysl :/
peruki mi się kojarzą z osobami, które z różnych względów włosów NIE POSIADAJĄ

nie rozumiem po co na siłe chcesz nosic peruke. idziesz na łatwizne.
nie lepiej zadbac o wlasne naturalne wlosy ?? czy to takie trudne ? zamiast wydawac tysiaka na peruke, zainwestuj tysiaka w dobrego fryzjera !

Cytat
lena-222
beznadziejny pomysl :/
peruki mi się kojarzą z osobami, które z różnych względów włosów NIE POSIADAJĄ

nie rozumiem po co na siłe chcesz nosic peruke. idziesz na łatwizne.
nie lepiej zadbac o wlasne naturalne wlosy ?? czy to takie trudne ? zamiast wydawac tysiaka na peruke, zainwestuj tysiaka w dobrego fryzjera !
No wiesz czasem to trudne. Leczę się 7 lat a wlosy wypadają cały czas. Wydałam już na leczenie kilka tysięcy i nic! Więc jak ktoś myśli że wystarczy kupic odżywkę i łyknąc tabletke to się grubo myli. Ale nikt tego nie zrozumie póki sam tego nie doświadczy... a fryzjer to już na pewno wyleczy wypadanie włosów;/ I to ograniczone myslenie że jak kobieta łysieje to już chora na raka. Facet może być łysy ale kobieta już nie...

Cytat
anetkam1989
Cytat
lena-222
beznadziejny pomysl :/
peruki mi się kojarzą z osobami, które z różnych względów włosów NIE POSIADAJĄ

nie rozumiem po co na siłe chcesz nosic peruke. idziesz na łatwizne.
nie lepiej zadbac o wlasne naturalne wlosy ?? czy to takie trudne ? zamiast wydawac tysiaka na peruke, zainwestuj tysiaka w dobrego fryzjera !
No wiesz czasem to trudne. Leczę się 7 lat a wlosy wypadają cały czas. Wydałam już na leczenie kilka tysięcy i nic! Więc jak ktoś myśli że wystarczy kupic odżywkę i łyknąc tabletke to się grubo myli. Ale nikt tego nie zrozumie póki sam tego nie doświadczy... a fryzjer to już na pewno wyleczy wypadanie włosów;/ I to ograniczone myslenie że jak kobieta łysieje to już chora na raka. Facet może być łysy ale kobieta już nie...

zgadzam się. Ostatnio moja znajoma powiedziała mi, że wyglądam jakbym miała białaczkę- bo mam tak liche włosy- a zna mnie od dziecka- i zawsze mialam dlugie blond włosy. To mnie dobiło. Czasami kobiety łysieją, a rzeczy typu suplementy nie pomagaja- a odżywka to tyko pomaga rozczesywac wlosy. Nie wplywa od wewnątrz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAKI KOK NA WESELE