Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
pttysia
Kategorycznie mówię im nie , rozumiem doczepić sobie od czasu do czasu treski . Ale pruka na co dzień...

Noszę peruki na co dzień, czasem zamiast peruki half wig, clip in czy jeszcze co innego :) od kilku lat (6 może 8 nie wiem dokładnie) nie wychodziłam bez.
Wszystko zależy od jakości peruki, jeśli jest dobra to sie nie błyszczy i wygląda jak naturalne włosy, kwestia tylko czy nie przeszkadza ci "czepek" na którym są zamocowane włosy, niektórym osobom w niej nie wygodnie, ja jestem przyzwyczajona i nie czuję nie komfortu.

NIE NIE NIE! nie wyobrażam sobie ślubu w peruce.. weź zadbaj o swoje włoski,a nie rób takich rzeczy!!!!!!!!!!!!!

Cytat
onaaaaaa777
peruka? ja tez na nie,moja mam musiaal nosci po chemi gdy zaczynaly jej wypadac wlosy, ii tak jej nie nosila,albo czapke chustke czy cos,bo byla niewygodna,dobrze wlosy musisz schowac, goroco i gryzla aa nie byla byle jaka..

No to chyba nie była dobrej jakości skoro twojej mamie było w peruce nie wygodnie, chociaż z drugiej strony jak nie miała swoich włosków to też mogło być inaczej na gołej skórze. Wszystko zależy od jakości, ja kupuję peruki które nie kosztują mało, nie mają sztucznego połysku, siateczka przepuszcza powietrze, są wygodne.

Cytat
olga_orlo
Dobra fryzjerka nawet z cieniutkich włosów zrobi fajne upięcie na wesele, po co zastanawiać się non stop czy aby nie widać, że masz na sobie perukę? Jeśli już chcesz koniecznie zrobić coś ze swoimi włosami, to zagęszczanie.

Jak tak się zastanawiam... hm.. na weselu będą tańce, pewnie popijesz, i nawet w najlepszej peruce może ci być za gorąco. Peruka jest dobra na co dzień albo na jakieś ważne wyjścia ale nie na takie na których może być gorąco. Może lepiej kupić clip in lub doczepić włosy u fryzjera?

Peruce mówię ....nie

kobieto co innego jakby była chora, a że masz słabe włosy to coś z nimi zrób, jakieś suplementy, odżywki, dobry fryzjer.

zweryfikowana
Posty: 915
Ostrzeżenia: 1/5

lepiej kupić clip in lub doczepić włosy u fryzjera

Jeżeli nie ma ważnej potrzeby np zdrowotnej, to nie rozumiem jaki jest sens. Tak samo jak z doczepianiem sobie tych całych tresek. Jakoś mnie to odpycha :/

niezweryfikowana
Posty: 807
Ostrzeżenia: 1/5

ja tez mysle ze nie

Tak na zdjęciu to ja ale tam akurat moje włosy wyglądają dobrze od dłuższego czasu męczę się z wypadaniem teraz ustąpiło ale moje włosy są bardzo cienkie i osłabione nie ukrywam włosy to mój życiowy problem kiedyś miałam takie gęste że nie wiedziałam jak je spiąć bo było ich tyle a teraz muszę mieć krótkie bo inaczej się nie da a o przedłużeniu nie mam mowy mam za słabe włosy i nie będzie to dobrze wyglądać....akurat mam szczęście bo mój narzeczony i rodzinka mnie wspierają i uważają mój pomysł za bardzo dobry bo wiedzą że w swoich włosach nie będę się czuła dobrze:(
Mówicie o badaniach i suplementach suplementy diety podobnie jak szampony odżywki, ampułki przetestowałam wszystkie badania miałam robione nawet specjalistyczne wszystkie hormony i byłam leczona hormonalnie ale niestety rezultaty są ale moje włosy mnie nie zadowalają, ja rozumiem niechęć większości do peruk bo sama jak miałam ładne włosy powiedziałam że w życiu peruki nie założę ale gorzej jak wszystko się zmienia i nie jest tak różowo a nie chce na swoim ślubie źle wyglądać....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-12 18:02 przez donga88.

niezweryfikowana
Posty: 807
Ostrzeżenia: 1/5

ja Cie rozumie :)

co ty w ogóle wymyslilas??:O:O:O

Chciałam mojej mamie kupić, po operacji nowotworu ale powiedziała że woli być łysa niż nosić sztuczne włosy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAKI KOK NA WESELE