Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy polecacie doczepy Cameron Hair?

26 wrz 2012 - 17:35:49

przeglądałam wiele ofert,ale te chyba najbardziej przypadły mi do gustu.czy włosy cameron hair są dość grube i czy są prześwity?zależy mi na w miarę gęstych włosach,więc nie wiem czy 100g wystarczy?myślałam jeszcze o Rapunzel of Sweden, ale opinie nie były zbyt dobre. jeśli macie firmę godną polecenia to podzielcie się. : )

Czy polecacie doczepy Cameron Hair?

22 lis 2012 - 23:43:35

jezeli chodzi o doczepiane wlosy naturalne to dla mnie nic innego niz camron hair nie wchodzi w gre a doczepiam od 8 lat i chyba juz wszystkie przetestowałam,camerony mam juz od poprzedniego sylwestra i dalej sa super mimo farbowania kupilam ten zestaw http://www.cameronhair.pl/pl/p/Wlosy-naturalne-55cm-1b-ciemny-braz/2 jedynie co to troche podcielam kocowki po 3 miesiacach , pozyczalam je nawet kolezance i nic sie nie działo;)na szczescie kupila sobie juz swoje,trzeba tylko o doczepki dbać;)

Czy polecacie doczepy Cameron Hair?

03 mar 2014 - 01:43:59

Witajcie. Widzę, że wątek dawno się urwał i nie ma nowych opinii ale zainteresowanie jest więc dodam moją: swoje Cameron kupiłam rok temu, 7 taśm o długości 45 cm. Miałam i mam włosy długości tak do karku, POCIENIOWANE, a po przedłużeniu zakrywają łopatki. (Pocieniowane: słowo klucz: dużo mniej widać doczepiane jak masz swoje cieniowane niż ścięte na równo.) Nie ma prześwitów, nigdy nikt nie zauważył spinek. Włosów jest dużo, są gęste, zestaw jest tak duży, że wygląda bardzo naturalnie szczególnie jak się lekko pokręci. W dotyku też nie ma różnicy, szczególnie na początku, teraz mam wrażenie, że są bardziej sztywne. Musiałam trochę dofarbować na rudo, a później rozjaśnić końcówki, żeby dobrze dopasować kolor. Dużo kręcę i prostuję, zatem są mocno eksploatowane lecz są ciągle w dobrym stanie, mało się przerzedziły, trochę końcówki połamane ale bardzo je wyniszczyłam. Teraz jak pokręcę dużo szybciej się prostują niż jak były nowe. Planuję kupić 60 cm i też wybiorę Cameron.

Czy polecacie doczepy Cameron Hair?

17 gru 2017 - 19:57:26

Szukałam właśnie opinii o włosach Cameron i trafiłam jakiś czas temu tutaj no i po pozytywnych komentarzach zmówiłam 160 gram 50 cm . Wczesniej zamawialam doczepiane pl ale według mnie strsznie się popsuły bo ostatni zestaw wyrzucilam po 2 miesiacach . Potem zamawialam na allegro hair4you i byly nie najgorsze jedynie po zafarbowaniu trochę zaczęły wychodzić. Muszę przyznać że na dany moment Camerony sa dla mnie numer 1 używam 3 miesiąc i nadal są miękkie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zmiana fryzury