Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

farbowanie wlosow na braz!!

06 wrz 2012 - 10:04:37

chcu=ialabym pofarbowac wlosy na jasny braz. i tu moje pytaniie , jesli bede je regularnie farbowac na jasn braz to one nie bede robic sie coraz ciemniejsze? czy po kilku farbowaniach na taki klolor wosy moga zrobic sie czarne? moze jest tu ktos kto farbuje wlosy regularnie na brazowo i sie wypowie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-06 10:11 przez xdpaulinaaaxd.

farbowanie wlosow na braz!!

06 wrz 2012 - 10:06:33

zrobia sie zielone

niezweryfikowana
Posty: 887
Ostrzeżenia: 2/5

farbowanie wlosow na braz!!

06 wrz 2012 - 10:08:46

hhahahaha

zweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 3/5

farbowanie wlosow na braz!!

06 wrz 2012 - 10:09:07

ja kiedyś z blondu na jasny brąz pofarbowałam. wyszły prawie czarne.

farbowanie wlosow na braz!!

06 wrz 2012 - 10:09:28

Możesz farbować tylko odrosty.

farbowanie wlosow na braz!!

06 wrz 2012 - 10:11:00

Jasny braz prawdopodobnie i tak pofarbuje cie na czarno. Poszukaj moze ciemnych blondów. Popytaj znajome lub fryzjerki żebydoradziły ci spradzony kolor.
Jeśli chcesz reguralnie farbowac to farbuj jedynie odrosty - duza oszczedność czasu a przde wszystkim nie wlosy sie tak nei zniszcza.

zweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 3/5

farbowanie wlosow na braz!!

06 wrz 2012 - 10:14:53

Cytat
proksi88
Jasny braz prawdopodobnie i tak pofarbuje cie na czarno. Poszukaj moze ciemnych blondów. Popytaj znajome lub fryzjerki żebydoradziły ci spradzony kolor.
Jeśli chcesz reguralnie farbowac to farbuj jedynie odrosty - duza oszczedność czasu a przde wszystkim nie wlosy sie tak nei zniszcza.
z ciemnymi blondami radziłabym samemu nie szaleć. Mnie kiedyś rzeczywiście wyszły zielone. I to za sprawą jakiegoś z ciemn ych, naturalnych odcieni blondu Wellaton.

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 2/5

farbowanie wlosow na braz!!

06 wrz 2012 - 10:15:24

ja fafruje na brązy różnego rodzaju... mam ciemne włosy ale nie czarne... po paru myciach od farmowania wychodzi normalny brąz.

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

farbowanie wlosow na braz!!

06 wrz 2012 - 10:19:40

ja kupilam loreal preferance jasny braz i wyszly brazowe a nie czarne a co do ich sciemnienia jakim niby cudem?? to chyba w druga strone idzie-im czesciej bedziesz myc to sie bedzie kolor wyplukiwal,wazne tylko zebys nie kupila za ciemnej farby ktora chwycilaby na czarno bo wtedy bedzie klops

farbowanie wlosow na braz!!

06 wrz 2012 - 10:24:12

Osobiście nie spotkałam sie z brązową farbą która nie zafarbowałaby mnie na czarno. A farbuje od ok 8 lat.. Już nie moge patrzeć na te czorne włosy.. ;)
Raz kupiłam szamponetke w kolorze ciemny blond - a tu klops - znowu czarne ;)

farbowanie wlosow na braz!!

06 wrz 2012 - 10:24:57

idź do fryzjera, on sprawe załatwi jak należy.

farbowanie wlosow na braz!!

06 wrz 2012 - 10:29:48

Cytat
proksi88
Osobiście nie spotkałam sie z brązową farbą która nie zafarbowałaby mnie na czarno. A farbuje od ok 8 lat.. Już nie moge patrzeć na te czorne włosy.. ;)
Raz kupiłam szamponetke w kolorze ciemny blond - a tu klops - znowu czarne ;)

A to ciekawe ;p
Ja farbowałam na najróżniejsze brązy i NIGDY nie wyszły mi czarne ;]
Żadna jaśniejsza farba, ani tym bardziej szamponetka nie złapie na tak ciemnych włosach ;p

farbowanie wlosow na braz!!

06 wrz 2012 - 10:36:52

powiem tak zalezy jaki braz wybierzesz. niektore sklepowe farby koloru brazowego farbuje na hebanowy czy czarny to zalezy od struktury wlosa jak przyjmie farbe. jak jedna z kolezanek napisala co jakis czas mozesz farbowac same odrosty zeby nie niszczyc bardzo wlosow. ale jak na pierwsze farbowanie to radzilabym wybrac sie do profesjonalisty :))

farbowanie wlosow na braz!!

06 wrz 2012 - 10:58:29

Cytat
rikarika
Cytat
proksi88
Osobiście nie spotkałam sie z brązową farbą która nie zafarbowałaby mnie na czarno. A farbuje od ok 8 lat.. Już nie moge patrzeć na te czorne włosy.. ;)
Raz kupiłam szamponetke w kolorze ciemny blond - a tu klops - znowu czarne ;)

A to ciekawe ;p
Ja farbowałam na najróżniejsze brązy i NIGDY nie wyszły mi czarne ;]
Żadna jaśniejsza farba, ani tym bardziej szamponetka nie złapie na tak ciemnych włosach ;p

Zaraz po wypłukaniu wlosów (odrostów) wszystko jest czarne. Po kilku myciach mam jakiś ciemny odcień brązu którym ciesze się ok tygodnia-dwóch max ponieważ znów włosy odrastają. Farbuje po 1- 1,5 mca włosy kolejny raz i tak w kółko.

Co do szamponetki moim zamysłem było wyrównac kolor odrostów i reszty wlosów na których był już brązowy.

Jeżeli mogłabyś podać m nazwe farby która zarbuje na brąz bede bardzo wdzięczna :)))

farbowanie wlosow na braz!!

06 wrz 2012 - 11:00:50

No jeśli bedziesz tą samą farbą, to bedzie ona tylko poprawiała kolor ;P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mieszanie farb