Obecnie rozmawiamy o:

zdrowe posiłki

19 minut temu

skuteczna dieta

54 minut temu

dieta wskazówki

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

Proste włosy, ale jak?

01 wrz 2012 - 12:32:08

Cześć piękne...

Bardzo podobają mi się u kobiet długie, proste włosy, które mimo, iż są w miare proste mają w sobie pewną swobodę, lekkość i grubość. Nie mam jednak kompletnie pomysłu jak coś takiego wycudować ;)

Chodzi mi o coś w stylu fryzurki na 1 zdjęciu. Widać, że dziewczyna ma włosy proste jednak są one w takim lekkim nieładzie, mają objętość...

Moje naturalne włosy sięgają za biust i po umyciu głowy i zwykłym rozczesaniu są grube aczkolwiek lekko pofalowane (przysięgam, że nie jest to efekt cudnych hollydowdzkich fal- wręcz przeciwnie ;p ) Zazwyczaj wtedy je kręcę, bo lubię mieć objętość na włosach. Czasem nachodzi mnie jednak by je wyprostować, ale wyglądają wtedy one podobnie jak na zdjęciun nr 2. Może niektórym się to podoba ale ja nienawidzę takiego efektu. Mam wrażenie, że mam o połowe mniej włosów, większą twarz i są one takie przyklapnięte, jakby nieświeże ;/

Macie może jakieś triki by prostować włosy aby nadać były one grube i w lekkim nieładzie, a nie przyklapnięte i proste jak druty? Co wy robicie najczęściej ze swoimi włosami? Kręcicie, prostujecie czy może zostawiacie w nieładzie? Wstawiajcie zdjęcia ;)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-01 12:34 przez Eterycznaa.

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Proste włosy, ale jak?

01 wrz 2012 - 12:34:50

ten sam problem podbijam ;p

Proste włosy, ale jak?

01 wrz 2012 - 12:37:07

Ja gdybym czesała je normalnie miałabym takie jak na drugim zdjęciu (oklapnięte). Czeszę swoje włosy do tyłu, nie robię przedziałka. U mnie to wystarczy. Możesz suszyć z głową pochyloną w dół i nakładać piankę by je unieść, innej rady nie znam ;]
Ale w sumie patrząc na moje zdjęcia też wydają się oklapnięte. Nie wiem co doradzić, może lekkie tapirowanie przy nasadzie?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-01 12:39 przez Araneczkaaa.

Proste włosy, ale jak?

01 wrz 2012 - 12:37:44

tez mam ten problem. Jak wyprostuje sa one oklapniet i bez zycia

Proste włosy, ale jak?

01 wrz 2012 - 12:38:38

Ja mam takie jak na 1 zdjęciu, jeśli się nie rozczesuję ;p

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

Proste włosy, ale jak?

01 wrz 2012 - 12:38:42

Cytat
Araneczkaaa
Ja gdybym czesała je normalnie miałabym takie jak na drugim zdjęciu (oklapnięte). Czeszę swoje włosy do tyłu, nie robię przedziałka. U mnie to wystarczy. Możesz suszyć z głową pochyloną w dół i nakładać piankę by je unieść, innej rady nie znam ;]

Oj próbowałam, wtedy są one całe takie napuszone, co też nie prezentuje się za ciekawie... A gdy wyprostuję efekt znów taki sam ;/

Proste włosy, ale jak?

01 wrz 2012 - 12:40:29

Próbowłyście prostować w miejszej temperaturze? Ja jak prostuję w 150st. to mam właśnie efekt jak na 1 zdjęciu, poza tym trzeba prostownice kierować do boku nie w dół.

zweryfikowana

Proste włosy, ale jak?

01 wrz 2012 - 12:40:33

Cytat
Eterycznaa
Cytat
Araneczkaaa

Oj próbowałam, wtedy są one całe takie napuszone, co też nie prezentuje się za ciekawie... A gdy wyprostuję efekt znów taki sam ;/
ja tez tak probowalam to szopa mi sie zrobila wygladalam jak nie wiem co mam dlugie geste wlosy same w sobie wiec ;p

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Proste włosy, ale jak?

01 wrz 2012 - 12:40:48

pomysł z suszeniem włosów przy pochylonej głowie i z pianką jest fajny ;) a może troche je natapirować ?

Proste włosy, ale jak?

01 wrz 2012 - 12:42:04

Też mam ten problem.
Wydaje mi się, że z takimi włosami jak na zdjeciu 1 trzeba się poprostu urodzić;/

Proste włosy, ale jak?

01 wrz 2012 - 12:42:18

Włosy prostujemy dopiero 5 cm od nasady, wtedy nie będą przyklapnięte. Na koniec dajemy głowę w dół i sprzyskujemy delikatnie lakierem (włosy jeszcze bardziej nabiorą objętości i lekkości) :D

Proste włosy, ale jak?

01 wrz 2012 - 12:42:46

A używałyście puder do włosów? Idealnie je podnosi i dodaje objętości :)

zweryfikowana

Proste włosy, ale jak?

01 wrz 2012 - 12:43:56

ja długo prostowałam włosy, ale strasznie mi się przez to zniszczyły. Naturalnie mam lekko falowane i teraz pozwalam im 'żyć swoim życiem' :) teraz są kilka centymetrów krótsze niż na zdjęciu, bo obcięłam te zniszczone końcówki :)

Proste włosy, ale jak?

01 wrz 2012 - 12:44:21

ja ja mam włosy aż za biust, więc suszę z głową pochyloną do dołu, potem zaczesuje to tyłu i wsio, proste głądke i podniesione, i uwierz, są bardziej proste niż po prostownicy, której od 2 lat palcem nie tknęłam

Proste włosy, ale jak?

01 wrz 2012 - 12:44:56

nie prostuj wszystkich aż tak dokładnie, popatrz na zdjęcie nawet ona też nie ma idealnie wyprostowanych ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaka fryzura ?