Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SZCZOTKA Power Grow

01 wrz 2012 - 07:07:51

Hej dziewczyny!
Czy któraś miała taką szczotkę?
Dodam foto dla ułatwienia.
Zastanawiam się nad jej kupnem, ale czekam na Wasze opinie. Czy wgl. warto wierzyć w jej działanie?
(nie będę dodawać jej opisu tutaj, ponieważ tego jest mnóstwo, zainteresowane proszę sięgnąć po google :))



SZCZOTKA Power Grow

01 wrz 2012 - 07:13:52

nie mam ale taż się chętnie dowiem czy to co o niej piszą to prawda

SZCZOTKA Power Grow

01 wrz 2012 - 07:38:02

mam taka kupilam w wielkiej brytani az 160 zl.ale nie mam czasu na czesanie codziennie.mam na sprzedaz za pol ceny.nowa



SZCZOTKA Power Grow

01 wrz 2012 - 08:00:20

he jak na all po 50 zl chodza;) a te tansze po 20zl;) niby jakis tam element jest ze pewnie lepsze dokrwienie cebulek jest i skory;)

SZCZOTKA Power Grow

01 wrz 2012 - 08:03:38

http://tylkotutaj.istore.pl/pl/power-grow-comb-szczotka-wspomagajaca-porost-wlosow.html

nie znam ale chetnie sie dowiem o niej wiecej, z tego co widze na forum oceniają tą szczotkę na jedno wielkie gó....
w sumie tez tak uwazam,ze lepiej chyba zadbac o przyczynę od wewnątrz jakies witaminy, dobra dieta a nie wierzyć w cudowne dzialanie jakiejs szczotki pic na wode jak większośc preparatow i odzywek dla zdesperowanych a jak wiadomo tonacy brzytwy sie chwyta

SZCZOTKA Power Grow

01 wrz 2012 - 08:42:22

moze i chodza po 20 zl chinszczyzna.

Cytat
schizolkaa
he jak na all po 50 zl chodza;) a te tansze po 20zl;) niby jakis tam element jest ze pewnie lepsze dokrwienie cebulek jest i skory;)

normalna cena popatrz.a Ja nikogo nie zmuszam do kupna i Ciebie.poinformowałam tylko a kazdy kupi sobie co chce i za ile .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-01 08:44 przez pati.

SZCZOTKA Power Grow

01 wrz 2012 - 16:21:03

Kurcze tylko nadal nie poznałam waszych opinii :(

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

SZCZOTKA Power Grow

29 mar 2013 - 08:25:16

Witajcie dziewczyny. Ja akurat takiej nie stosowałam. U mnie sprawdziła się za to taka SZCZotka laseRowa – Vivicomb. Mam ją już od kilkunastu tygodni, i powoli widzę różnicę. Włosy są gęstsze, no i zdrowsze. Mam nadzieję, że już niedługo moje problemy z nadmiernym wypadaniem włosów skończą się raz na zawsze. Wam też tego życzę.

SZCZOTKA Power Grow

06 lip 2013 - 14:22:50

witam czy ma Pani jeszcze szczotkę na sprzedaz jes li tak to kupię

SZCZOTKA Power Grow

06 lip 2013 - 14:29:29

Nie wiem, nie znam się, nie orientuje się :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie zwykle macie fryzury na weselach ?