Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

suche włosy, co z nimi ?

16 sie 2012 - 08:57:33

Hej.

Mam brzydką strukturę włosa, bo nawet jak są "zdrowe" puszą się i ogolnie mam suche końcówki włosów.
Wczoraj byłam podciąc troche, i teraz chciałabym jakos zadbać o te końce.

1 zdjęcie bez suszenia włosow, 2 zdjęcie z suszeniem

co polecicie? tylko proszę nie pisać o odzywce wax, o odzywkach drogeryjnych bo nic nie dają oraz o jedwiabiu :D

jesli cos poleciacie piszcie nazwy, ceny i gdzie mozna kupic produkt :)

słyszałam cos kiedys o jakims olejku kokosowym? czy cos takiego ?



pozdrawiam



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-16 09:07 przez kara2606.

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

suche włosy, co z nimi ?

16 sie 2012 - 09:00:08

odzywka profesjonalna joico droga ale rewelacja ,kupisz w salonach joico lub all

suche włosy, co z nimi ?

16 sie 2012 - 09:02:03

próbowałaś jakiś olejków?

suche włosy, co z nimi ?

16 sie 2012 - 09:02:39

o kurcze ponad 100 zł, nie szalejmy :D

Cytat
nicolenkaa
próbowałaś jakiś olejków?

nie wlasnie a jakie polecasz? gdzie kupic, ile kosztują?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-16 09:03 przez kara2606.

suche włosy, co z nimi ?

16 sie 2012 - 09:04:29

nie suszyć, nie prostować, używać maseczki nawilżające podobno maski są lepsze niż odżywki, polecam biotike, używam od ok. 4 miesięcy i widze różnice, nawilża, włosy są miekkie, gładkie i nie jest aż tak droga ;)

suche włosy, co z nimi ?

16 sie 2012 - 09:05:53

Też mam suche włosy, używam olejku z Alterry i trochę poprawił mi się stan włosów ale szukam czegoś o silniejsztm działaniu. Myślę o zakupie maski L'oreal na allegro.

suche włosy, co z nimi ?

16 sie 2012 - 09:06:58

Cytat
undressx
nie suszyć, nie prostować, używać maseczki nawilżające podobno maski są lepsze niż odżywki, polecam biotike, używam od ok. 4 miesięcy i widze różnice, nawilża, włosy są miekkie, gładkie i nie jest aż tak droga ;)

tak tak nie suszyc, jak ide na 7 do pracy to bym musiala wstac chyba o 3 zeby wlosy mi same wyschly :D
niestety nie moge sobie pozwolic na nie suszenie wlosow jak rano ide do pracy, chyba ze sie zmusze do mycia ich wieczorem, a na nastepny dzień kitka:P

a prostuje tylko czasem jak gdzes wychodze :)

a ta biotike gdzie mozna kupic i za ile?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-16 09:08 przez kara2606.

zweryfikowana
Posty: 915
Ostrzeżenia: 1/5

suche włosy, co z nimi ?

16 sie 2012 - 09:10:03

olejek kokosowy a nawet zwykła oliwa z oliwek

suche włosy, co z nimi ?

16 sie 2012 - 09:24:07

ja na końcówki polecam L'biotica Biovax A+E, serum wzmacniające- można kupić na all.

Stosuje codziennie (od podcięcia włosów) i mam wrażenie że moje końcówki dużo lepiej wyglądają :)

suche włosy, co z nimi ?

16 sie 2012 - 09:26:06

Cytat
kara2606
Cytat
undressx
nie suszyć, nie prostować, używać maseczki nawilżające podobno maski są lepsze niż odżywki, polecam biotike, używam od ok. 4 miesięcy i widze różnice, nawilża, włosy są miekkie, gładkie i nie jest aż tak droga ;)

tak tak nie suszyc, jak ide na 7 do pracy to bym musiala wstac chyba o 3 zeby wlosy mi same wyschly :D
niestety nie moge sobie pozwolic na nie suszenie wlosow jak rano ide do pracy, chyba ze sie zmusze do mycia ich wieczorem, a na nastepny dzień kitka:P

a prostuje tylko czasem jak gdzes wychodze :)

a ta biotike gdzie mozna kupic i za ile?





ja używam tą, już mi się powoli kończy cena to ok. 20 zł, kupowałam na all.

z tego co wiem jest jeszcze taka tyle że ma ciemne opakowanie i jest do bardzo zniszczonych włosów i chyba teraz kupie tą ;)

suche włosy, co z nimi ?

16 sie 2012 - 09:34:03

Ja miałam baaaardzo zniszczone włosy.
W ciągu ok 7 miesięcy zregenerowałam je i teraz są bardzo zadbane.
Podcinałam je co mniej więcej 2 miesiące. Chodziłam na tzw. gorące nożyczki, które naprawdę polecam. Ty masz długie włosy. Jak podetniesz ok 5 cm od razu zobaczysz różnicę.
Przez pierwsze 4 miesiące raz w tygodniu nakładałam maseczkę z oleju rycynowego (apteka) i żółtka.
Stosowałam wg mnie bardzo dobrą i niedrogą odżywkę Sleek Line. Kupisz ją na allegro, albo w sklepie fryzjerskim.
Jedwab odradzam. Po dłuższym stosowaniu jest jeszcze gorzej.
Oprócz tego olejki np. Pantene Serum Scalające Końcówki, Syoss Beauty Elixir Absolute Oil. Te są godne polecenia.
Skoro udało się uratować moje puszące się i mocno zniszczone włosy to wierzę, że Twoje też niebawem będą cudne :)

zweryfikowana
Posty: 915
Ostrzeżenia: 1/5

suche włosy, co z nimi ?

16 sie 2012 - 09:36:55

ja też miałam suche zniszczone włosy po rozjaśnianiu teraz już jest lepiej dużo olejowanie pomogło i teraz włosy są w lepszym stanie

suche włosy, co z nimi ?

16 sie 2012 - 09:41:39

Hej , musisz zainwestować w coś mega dobrego z salonów , a nie sklepów , bo masz piękne długie włosy a te wymagają podwójnej pielęgnacji ;)
Ja też miałam podobne włosy z tym że ty masz fajne fale tylko trochę suche , widać jak sie puszą , ja miałam na całej głowie siano....;/ Polecam Ci kuracje keratynową na włosy ja mam ciut krótsze od ciebie ale bardzo gęste , i na allegro za zabieg który robiłam w domu płaciłam ok.90zł z przesyłką jestem już prawie 3 miesiące "po zabiegu" i bardzo sobie chwale ;) Podobno co 5 miesięcy trzeba powtarzać , ja jestem bardzo zadowolona także polecam;)

suche włosy, co z nimi ?

16 sie 2012 - 09:47:50

A ja polecam olejek arganowy:) Ale tylko i wyłącznie orginalny, kosmetyczny z Maroko:) Kupisz na allegro za ok. 15zł małą buteleczkę. Smaruj tym włosy na całą noc, rano umyj:)

Próbowałam też olejku kokosowego i łopianowego. Polecam Ci przejść się po sklepach i wybrać 3 różne:) Stosuj na zmianę, a napewno zobaczysz różnicę.

suche włosy, co z nimi ?

16 sie 2012 - 09:49:39

ja polecam olejek kokosowy dabur vatika, dostępny na allegro za małe pieniądze. U mnie sprawdza się świetnie, nakładam na całą noc, spłukuję i mam pięknie błyszczące włosy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KUPIĆ CZY NIE??