Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

58 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Laminowanie włosów - w domu ! :)

15 sie 2012 - 23:59:58

tak, jak zobaczylam efekty u dziewczyn, to od razu polecialam po zelatyne.. nigdy wiecej :D nie wiem, moze zle zrozumialam cel, ale liczylam na to, ze moje wlosy beda wygladzone.. wiem, ze duzo dziewczyn mialo watpliwosci, czy nie rozprostuje im to ich loczkow, wiec bylam przekonana, ze moje nijakie wlosy (ni to proste, ni krecone) sie troszke wygladza i beda bardziej proste niz 'krecone'.. jaki przezylam szok jak stanelam przed lustrem po wyschnieciu wlosow :D na mojej glowie pierwszy raz w zyciu zagoscily loki ;O nie fale, po prostu mocne male loczki. nie wiem jakim cudem, po prostu nie mam pojecia, ale od razu odechcialo mi sie tego calego laminowania :D wlosy troszke blyszczaly, ale lepszy efekt mam po odzywce :) jak dla mnie szkoda czasu, sama maska na glowie zrobilaby lepsze rzeczy :) no ale zawsze warto sprobowac, zadnych skutkow ubocznych ;) a no i koncowki byly sztywne, widocznie bez nawilzenia nie nadaja sie juz do niczego :D

Laminowanie włosów - w domu ! :)

16 sie 2012 - 00:11:17

robić czy nie robić przy kręconych?

zweryfikowana
Posty: 915
Ostrzeżenia: 1/5

Laminowanie włosów - w domu ! :)

16 sie 2012 - 09:06:51

moje włosy są kręcone i zastanawiam się jakie będą po laminowaniu a chciałabym żeby się wygładziły czy dodanie oleju rycynowego w jakiś sposób lepiej zadziała

Laminowanie włosów - w domu ! :)

16 sie 2012 - 09:11:54

no nie wiem, a jak mi wlosy wypadną ?:D

Laminowanie włosów - w domu ! :)

16 sie 2012 - 09:20:41

Hej! Ja w poniedziałek pokusiłam się na laminowanie żelatyna + woda + miód + odżywka. Moje włosy są lekko kręcone z tendencją do puszenia pomimo stosowania olejków i masek. Włosy po laminowaniu spłukiwałam długo obawiając się resztek żelatyna na włosach po czym zostawiłam je do wyschnięcia. Po godzinie na mojej głowie pojawiły się może z dwa loczki w stercie sztywnego sianka. Szybko pobiegłam po ocet malinowy i olejek araganowy. Po kolejnej godzinie miałam faktycznie gładsze i mięciutkie włosy :)

Laminowanie włosów - w domu ! :)

16 sie 2012 - 09:21:46

robiłam w tamtym tygodniu. U mnie nie widać dużych efektów, włosy są tylko bardziej miękkie :)

zweryfikowana
Posty: 915
Ostrzeżenia: 1/5

Laminowanie włosów - w domu ! :)

16 sie 2012 - 09:22:38

wiadomo każde włosy są inne nie wszystkie tak samo reagują na to ja chyba dzisiaj wypróbuję

Laminowanie włosów - w domu ! :)

17 sie 2012 - 13:05:28

ja właśnie zrobiłam, już spłukałam i czekam na wyschnięcie, powiem więcej jak wyschną. Trzymałam łyżkę żelatyny z pięcioma wody (inaczej nie chciała się rozpuścić) i łyżką waxa(l'biotica zielony bez sls). Zrobiłam rzecz straszną, gdyż rozczesałam je po nałożeniu żelatyny. Nie róbcie tego! wyrwałam sobie czy też wypadło mi min. 10 razy więcej włosów niż zwykle przy czesaniu :/ rozczeszcie je przed nałożeniem bo potem masakra.

edit: włosy po wyschnięciu fajne, jest ich jakby więcej, połysk bez zmian (błyszczą jak po innych zabiegach), w dotyku takie sobie ale wyglądają ładnie i zdrowo. Ogólnie spoko, ale bez szału w porównaniu z innymi zabiegami. Gdyby nie te wyrwane włosy, byłabym zadowolona. Spróbuję jeszcze niebawem bez czesania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-17 14:20 przez CerseiLannister.

Laminowanie włosów - w domu ! :)

26 sie 2012 - 13:59:53

Zrobiłam dzisiaj laminowanie i niestetety dla mnie to kompletna porażka. Nie zmieniło to moich włosów absolutnie oprócz tego, że teraz mi śmierdzą żelatyną i muszę je jeszcze raz umyć. Na pewno już tego nie powtórzę.

niezweryfikowana
Posty: 185
Ostrzeżenia: 1/5

Laminowanie włosów - w domu ! :)

26 sie 2012 - 16:10:16

laminowałam swoje kręcone włosy i po tym skręt włosów był ładniejszy
co ile laminujecie włosy

Laminowanie włosów - w domu ! :)

26 sie 2012 - 16:19:03

Ja właśnie jestem po laminowaniu.
Wymieszałam ze sobą łyżkę żelatyny, 3 łyżki wrzątku, pół łyżki maski i pół olejku kokosowego. :)
Wymieszałam wszystko razem po czym wstawiłam jeszcze do mikrofali na pare sekund dzięki czemu nabrało fajnej konsystencji. :)
Gdy troszkę ostygło nakładałam jeszcze ciepłe na włosy, na to nałożyłam torebkę foliową i podgrzewałam suszarką przez jakiś czas, po czym nałożyłam czapke i ręcznik (ale gorąco ... :D ). Po 45 minutach zmyłam delikatnym szamponem. Początkowo włoski były splątane i miałam mieszane odczucia ale po nałożeniu odżywki było ok.
Efekt zadowalający. Włosy gładkie, dużo bardziej błyszczące niż przed, nabrały objętości i mięsistości. Polecam. Wart spróbować.

Gdyby tylko nie ten okropny zapach ! Ta cała mieszanina bez zapachu olejku kokosowego byłaby zabójcza dla mojego nosa. :P

Laminowanie włosów - w domu ! :)

26 sie 2012 - 16:23:10

Robiłam ale chyba źle, bo nie było żadnego efektu ;(

Laminowanie włosów - w domu ! :)

26 sie 2012 - 16:42:16

ja się zainteresowałam tematem jak zobaczyłam artykuł na wizażu, ponoć dostarcza się w ten sposób protein włosom, tylko nie można zbyt często bo można je wtedy przeproteinować
hmm fajnie by było gdyby moje włosy po tym zabiegu były jeszcze gładsze, choć boję się, że będą jeszcze bardziej mięsiste i będzie ich jeszcze optyczni więcej, a tego bym nie chciała bo i tak mam ich duuużo:)
ale jak znam siebie i życie to pewnine się skusze, bo lubię wszelkie nowinki o pielęgnacji i zabiegach na włosy:)

a dla zainteresowanych link do wizażu
http://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja-i-pielegnacja/Laminowanie-wlosow
aha i napisane jest, że można ten zabieg powtarzać tak co 2-3 tygodnie, inaczej włosy będa sianowate i sztywne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-26 16:50 przez mary_1205.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

suche włosy, co z nimi ?