Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Farbowanie włoców szamponem

04 lip 2009 - 18:20:58

Witajcie :)

Być może taki post juz był, nie wiem dopiero co sie zarejestrowałam ale mniejsza o to przejde do sedna :)


Wiec chciałabym sobie farbnąć włosy szamponem koloryzujacym .
Chciałabym kolor utrzymać jak najkrócej :) Tak tylko na jeno wydarzenie :)
generalnie to ja mam jakiegoś hopla na punkcie naturalnego koloru włosów ale coś mnie naszło żeby na chwilke zmienić :)
Jakie szampony polecacie? :)

Pozdrawiam Was Wszystkie :)

Farbowanie włoców szamponem

04 lip 2009 - 18:27:14

Też chcę nim pofarbować. :) W przyszłym tygodniu, i też na niedługo. ;]]
Czytałam na necie, że szampony koloryzujące Joanny krótko trzymają kolor.. Ale nie wiem czy to prawda.

Przy okazji chciałabym zapytać się szafowiczek, które sobie farbowały włosy szamponetką :
1. Czytałam na pewnym forum, że jak złapie mnie deszcz to farba spłynie po mnie razem z deszczem, na ubrania, których nie można doprać. Czy to prawda?
2. Czy jak będę się kąpać w basenie, woda będzie miała taki kolor jak moje włosy?


:))

Farbowanie włoców szamponem

04 lip 2009 - 18:34:52

co ty dziewczyno xD gdzie to wyczytałaś?;p haha ja farbowałam włosy szamponem z joanny i fajne są nawet ale na bardzo ciemne nie chyta;/ a ostatnio zrobilam szamponem koloryzujacym takim w pudelku to lepiej chyciło.jesli chcecie tak na krotko to wydaje mi sie ze taka szamponetka jest dobra.:)

Farbowanie włoców szamponem

04 lip 2009 - 18:37:28

zależy jakiej farby użyjesz... kup sobie bez amoniaku, szybciej się zmyje i nie niszczy włosów.
co do zmywania podczas kąpieli w basenie albo deszczu (mnie osobiscie się to nie zdarzyło)... ale moja koleżanka kiedys była cała czerwona kiedy złapał ją deszcz, bo cała farba zaczeła jej spływać. dlatego radzę kupić jakaś dobrą farbe a nie najtańszy wynalazek nieznanego pochodzenia. :-)

Farbowanie włoców szamponem

04 lip 2009 - 18:38:27

wszystkie są dobre . xdd jeśli masz ciemne włosy, a chcesz jaśniejszy kolor, to trzymaj z 40 min, a jak na odwrót to 30 min . Ja mam brązowe włosy . czarną szamponetką farbowałam ... trzymałam 40 min i zeszło po 2 myciach ... ; / xd


co do Soniq33 - plamy z ubrań da się sprać, bo mi zeszły . ; p
taak . woda na pewno będzie zafarbowana . xdd
ale trzebaby to było sprawdzić . xdd bo może ten chlor nic nie zrobi . ? xdd
haha . no nie wiem ... ; p w sumie to normalna woda jest zabarwionaa ... ; dd

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki kolor włosów?