Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

03 lip 2009 - 22:10:00

WITAM.
MAM PYTANKO CZY MOŻE KTÓRAŚ Z WAS PROSTOWAŁA SOBIE WŁOSY TRWALE???? JA SIĘ WŁAŚNIE ZASTANAWIAM NAD TYM ALE NIE WIEM JAI BEDZIE EFEKT I ILE TO FAKTYCZNIE SIE TRZYMA.
MAM FALOWANE SŁOSY I CODZIENNIE JE PROSTUJA A CZASAMI WIADOMO ALBO NIE MA CZASU ALBO POPROSTU SIE NIE CHCE:)

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

03 lip 2009 - 22:14:15

Moja koleżanka sobie prostowała, miała lekko falowane włosy i szczerze to nie wiele jej to dało. Jak nie nałożyła po każdym myciu włosów specjalnych preparatów do prostowania włosów to miała takie jak wcześniej.

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

03 lip 2009 - 22:15:04

powiem tak - zależy od włosów.
Koleżanka (nazwijmy ją koleżanką A ;d) wyprostowała trwale, mając włosy do około pasa i bardzo długo trzymał się efekt - po prostu super.
Koleżanka B. natomiast mając włosy za ramiona lekko - wyprostowała trwale i codziennie musiała doprostowywać je prostownicą by były gładkie. Efekt trwał naprawdę krótko jak za te pieniądze i za skutek zniszczenia włosów - niestety, trwałe prostowanie nie jest zbawienne dla ich struktury ;)

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

03 lip 2009 - 22:26:10

Loczki są fajne :) ^^

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

04 lip 2009 - 13:14:48

Sama chciałam, ale fryzjerka mi odradziła, bo to max niszczy włosy i na dodatek- nie jest efektywne.
Moja znajoma wyprostowała trwale tylko grzywkę i już 2 dzień po 'zabiegu' musiała prostować włosy. Do tego kosmetyki jakieś odżywiające i prostujące..
Nie polecam.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

04 lip 2009 - 13:19:02

Ja nie miałam, ale miała moja kuzynka. I po efektach, które u niej zaobserwowałam, a raczej, których nie było - mogę śmiało odradzić.
Jedyne, co jej po tym zostało to zniszczone włosy.
Z dwojga złego już wolę męczyć się codziennie z prostownicą - przynajmniej widać, że włosy są proste.

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

04 lip 2009 - 13:24:36

Oo, dobrze że tu przeczytałam te posty, bo również sobie chciałam zafundować taki zabieg.
Ale po w/w opiniach zrezygnowałam.

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

19 lip 2009 - 12:52:34

a ile kosztuje prostowanie samej grzywki ????

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

21 lip 2009 - 13:49:42

ja miałam na maksa krecone włosy... i wyprostowałam chemicznie... i rzeczywiście były proste ale zrobiły sie tak zniszczone ze jak ich nie wyprostowałam prostownica to i tak wygladały kiepsko

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

21 lip 2009 - 13:50:54

poza tym znajoma fryzjerka powiedizała mi ze ten plyn do prostowania jest tylko odrobine słabszy jak do depilacji...

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

21 lip 2009 - 14:04:57

nie rób tego. ja mam trwałą ale kręcone. miałam mieć piękne fale a mam brzydkie małe loki które prostuje. moje włosy są strasznie zniszczone, dzielą się nawet na 5 cześci i szybko się łamią. nie polecam trwałej.

zweryfikowana
Posty: 254
Ostrzeżenia: 1/5

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

23 lip 2009 - 18:11:44

Ja tam nie wierzę w fryzjerów i ich tajniki. :)



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-23 19:17 przez moderator.

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

23 lip 2009 - 18:15:19

to się trzyma tak jak trwała, wraz ze wzrostem włosa pojawia się odrost. Ale z tego co mi fyzjerka mówiła to na mało których włosach to wychodzi dobrze, a i tak trzeba prostować codziennie bo inaczej się robi busz, podobnie jak po trwałej.

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

27 lip 2009 - 10:33:14

Ja tez mam loki, ale nie probuje ich nawet prostowac, bo i tak sie skreca a tylko beda brzydsze =)

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

27 lip 2009 - 10:37:43

A znacie jakies skuteczne sposoby na prostowaanie ? Mi to już nic nie pomaga, zadne zele do prostowania,nic. Nawet kupiłam sobie prostownice fryzjerska, ale to tk jakbym 300zł wyrzucila od tak sobie :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farbowanie włoców szamponem