Obecnie rozmawiamy o:

Nowy samochód

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fryzjer

03 lip 2009 - 20:35:05

Dziewczyny czy miałyście jakieś przygody u fryzjera jak zupełnie inny kolor niż zamierzony albo fatalnie obciętą grzywę?Ja np miałam kiedyś trwałą... na włosach świeżo rozjaśnionych...włosy mogłam rozciągać jak gumę uff przeżyłam koszmar a ile łez;-) na szczescie juz dawno odrosły a Wy?

Fryzjer

03 lip 2009 - 20:39:12

Nie miałyście żadnych przygód?szczęściary;-)

Fryzjer

03 lip 2009 - 20:40:37

.Mnie kiedyś idiotka zamiast nożyczkami ścięła.. brzytwą! Bo tak było szybciej a jakaś łysiejąca pani czekała już w kolejce za mną!! Więc pani "fryzjerka" nie chcąc aby tamta zniecierpliwiona wyszła a tym samym ona straciła klientkę załatwiła mnie tak jak załatwiła! Zrobiłam potem taką aferę,że zwolnili ją z pracy hahaha;D

Fryzjer

03 lip 2009 - 20:42:17

Dobrze jej tak;-))))

Fryzjer

03 lip 2009 - 20:44:36

oj mi fryzjerka obcięła włosy tak króciutko że w drodze do domu był tylko płacz ale to było daaawnooo temu teraz chodzę do fryzjera tylko podcinać końcówki

Fryzjer

03 lip 2009 - 20:44:53

.Ale ile ja się napłakałam;/
Musiałam przedłużać włosy..a potem jak ściągnęłam te doczepiane to musiałam obciąć swoje i znowu był płacz;/
A tamtą pseudo-fryzjerkę to dożywotnie pozbawiłabym prawa do wykonywania zawodu;p

Fryzjer

03 lip 2009 - 20:45:27

Tjaaaaaa.... miałam włoski do połowy tyłeczka, czarnulki. Postanowiłam wprowadzić małą zmianę i dołożyć troszkę jaśniejszych pasemek. Za namową fryzjerki postanowiłam zrobić dodatkowe 2 kolorki i......przetrzymała mi farby!!!!!!!!!!!!!!!!! włosy się same zkruszyły i wyszłam od fryzjerki z długością do ramion!!!!!!!!!! W dodatku miałam kupę plam w głowie, taką a'la panterkę ;( Zgłosiłam sprawę do federacji konsumenta i ta poprowadziła mnie co zrobić żeby doprowadzić do sprawy sądowej. Oczywiście sprawę wygrałam (choć dopiero po 2 latach), dostałam odszkodowanie i zwrot kosztów adwokata a ta psychiczna fryzjerka dostała zakaz wykonywania zawodu na 5 lat!!!!! opłacała się moja gehenna, ale trauma trwa do dziś - mam połowę swoich włosów choć podrosły do połowy pleców.......

Fryzjer

03 lip 2009 - 20:49:43

Masakra!! dla kobiety włosy to wielka ozdoba...

Fryzjer

03 lip 2009 - 21:00:11

Cytat
qchara1982
Tjaaaaaa.... miałam włoski do połowy tyłeczka, czarnulki. Postanowiłam wprowadzić małą zmianę i dołożyć troszkę jaśniejszych pasemek. Za namową fryzjerki postanowiłam zrobić dodatkowe 2 kolorki i......przetrzymała mi farby!!!!!!!!!!!!!!!!! włosy się same zkruszyły i wyszłam od fryzjerki z długością do ramion!!!!!!!!!! W dodatku miałam kupę plam w głowie, taką a'la panterkę ;( Zgłosiłam sprawę do federacji konsumenta i ta poprowadziła mnie co zrobić żeby doprowadzić do sprawy sądowej. Oczywiście sprawę wygrałam (choć dopiero po 2 latach), dostałam odszkodowanie i zwrot kosztów adwokata a ta psychiczna fryzjerka dostała zakaz wykonywania zawodu na 5 lat!!!!! opłacała się moja gehenna, ale trauma trwa do dziś - mam połowę swoich włosów choć podrosły do połowy pleców.......

Mój Boże...
Sama mam długie włosy i sobie nie wyobrażam tego!! Dosłownie zdemolowałabym jej salon!
A teraz na poważnie;
dlatego ja nie chodzę do młodych fryzjerek, bo te najczęściej są zazdrosne i oczywiście proponują ściąć najlepiej o połowę! :]
Zaznaczam, że włosy nie są niczym zniszczone, bo są gęste i grube - tym samym proste jak druty ;]
I nie wiem skąd ta nagła potrzeba cięcia... Mam swoją fryzjerkę, chodzę do niej już 4-warty rok i jak jej powiem - proszę ściąć końcówki do 3 cm MAX - to zetnie 2,5cm i się pyta - czy więcej? To się nazywa fryzjer ;)

A co do przypadku qchara1982 - moją mamę tak załatwiła fryzjerka, że jak wróciła do domu, to prawie bez włosów z platyną na głowie !!
Miały być pasemka, a ta jej wypaliła tak włosy, że płakała cały miesiąc !! A miała w takiej kondycji jak ja - kolor czarny.. ;/

Fryzjer

06 mar 2022 - 13:11:18

Ogólnie samo chodzenie do fryzjera jest czymś bardzo naturalnym i ja również jestem zdania, że na pewno warto jest wiedzieć jakie kosmetyki są tam używane. Z tego co wiem to hurtownia kosmetyczna posiada całą paletę najróżniejszych kosmetyków używanych właśnie w fryzjerstwie.

Fryzjer

28 mar 2022 - 21:01:47

Myślę, że dobry fryzjer męski we Wrocławiu jest w cenie i trudno będzie to zmienić. Mam tutaj na myśli to, że ludzie wolą dzisiaj zapłacić więcej za usługę, a mieć tą świadomość, że wyglądają po prostu lepiej.

Fryzjer

06 maj 2022 - 09:08:17

jeśli jesteście z Warszawy to polecam Magię Blondu i Danusię, jest genialna, na każdej wizycie czuję się wysłuchana, wiem że wyjdę z super zrobionymi włosami

Fryzjer

31 maj 2022 - 12:21:34

Jeśli chodzi o Wwa to zdecydowanie warto odwiedzić magię blondu, to jeden z lepszych salonów w stolicy :-) Jakiś czas temu miałam tam mega metamorfozę i wszyscy są pod wrażeniem zmiany koloru włosów bez zniszczeń

Fryzjer

31 maj 2022 - 15:56:55

Cytat
kiwikiwi12
Jeśli chodzi o Wwa to zdecydowanie warto odwiedzić magię blondu, to jeden z lepszych salonów w stolicy :-) Jakiś czas temu miałam tam mega metamorfozę i wszyscy są pod wrażeniem zmiany koloru włosów bez zniszczeń
Warto jeszcze wspomnieć, że w Magii Blondu można umówić się nie tylko na włosy ;-) Robią też paznokcie, brwi i rzęsy serce

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

Fryzjer

31 maj 2022 - 23:15:42

Cytat
blondi_igi12

Jeśli chodzi o Wwa to zdecydowanie warto odwiedzić magię blondu, to jeden z lepszych salonów w stolicy :-) Jakiś czas temu miałam tam mega metamorfozę i wszyscy są pod wrażeniem zmiany koloru włosów bez zniszczeń
Warto jeszcze wspomnieć, że w Magii Blondu można umówić się nie tylko na włosy ;-) Robią też paznokcie, brwi i rzęsy serce
Właśnie widziałam, ze mają tez inne usługi. Korzystałaś już? Warto? Może przy następnym farbowaniu umówię się na cały pakiet ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryz za darmo czy wykożystywanie?