Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

karmelowy braz jaki wyjdzie kolor?

01 sie 2012 - 21:56:46

Robiła któraś z was tą farba z palette karmelowy braz??
Mam wlosy brazowe z rudym refleksem. Jak myslicie jaki wyjdzie mi kolor? zalezy mi zeby nadal byly brazowe a nie zrobily sie czarne!



karmelowy braz jaki wyjdzie kolor?

02 sie 2012 - 08:33:39

palette to największe gówno, we wtorek miałam tym farbowane włosy, miałam średni brąz a kolor wyszedł rudy, a nie brązowym, jutro idę do ściągania farby bo nie mogę patrzeć na swoje włosy !!!!! lepiej wydaj więcej i kup jakąś z loreala, a jeśli nie farbowałaś jeszcze to nie rób tego , co najwyżej szamponetką, na prawde nie warto i tak w większości wypadków wygląda się lepiej w naturalnym kolorze włosów.

karmelowy braz jaki wyjdzie kolor?

02 sie 2012 - 08:38:27

palette to zabójstwo..polecam loreala :)

karmelowy braz jaki wyjdzie kolor?

02 sie 2012 - 08:42:34

dziewczyny mają rację. Tylko Loreal- kolory wychodzą takie, jak w próbniku. A Pallette nie dość, że zawsze ciemniejsze to jeszcze potwornie niszczy włosy.

karmelowy braz jaki wyjdzie kolor?

02 sie 2012 - 08:47:22

Nie kupuj Palette ;(
Te farby to masakra, są bardzo mocne, ciężko się pozbyć koloru potem, niszczą włosy...
Polecam Ci loreal lub syoss. Farbowałam tymi farbami kilka razy i jestem bardzo zadowolona ;)

karmelowy braz jaki wyjdzie kolor?

02 sie 2012 - 08:49:04

z loreala to wieksze g... niz palette, babcia była blondynką kupiła sredni blond a włosy jej wyszły siwe..

karmelowy braz jaki wyjdzie kolor?

02 sie 2012 - 13:17:22

tak, tylko wprzypadku loreal rzadko zdażaja się niwypały a przypadku palette to prawi enorma

karmelowy braz jaki wyjdzie kolor?

02 sie 2012 - 13:19:52

jaki wyjdzie kolor?
Na pewno czarny :)

4 lata temu pierwszy raz sięgnęłam po tą farbę - z doświadczenia teraz już wiem, że to zło w czystej postaci :)

karmelowy braz jaki wyjdzie kolor?

02 sie 2012 - 13:20:55

Czarne wyjdą. Przypuszczam, że jakbyś farbowała blondem z palette też by wyszły czarne, bo to palette -.-

karmelowy braz jaki wyjdzie kolor?

02 sie 2012 - 13:21:55

Cytat
dominikaaas
palette to zabójstwo..polecam loreala :)

karmelowy braz jaki wyjdzie kolor?

02 sie 2012 - 13:25:31

Zawsze używam Palette- od kilku lat niezmiennie i jakoś za każdym razem wychodzi taki kolor, jaki chcę uzyskać ;p
Ostatnio wychodziłam z brązu farbą rozjaśniającą Palette i po 25 minutach włosy były jaśniejsze o min 3 tony... Dwa dni temu farbowałam miodowym blondem Palette i wyszedł jak na kartoniku :) ale może to wszystko zbieg okoliczności ;]

karmelowy braz jaki wyjdzie kolor?

02 sie 2012 - 13:30:42

tylko dziewczyny wlasnie caly czas ostatnio farbowalam lorealem ale po tygodniu schodzi mi juz kolor i znow mam tak brazowo rude wlosy :( dlatego chcialam palette bo sie dlugo trzyma a ja codziennie myje wlosy... To nie wiem co robic bo nie chce zeby wyszly mi czarne...

karmelowy braz jaki wyjdzie kolor?

02 sie 2012 - 13:34:19

dla mnie i palette i loreal to jeden wielki niewypał, nigdy mi nie wychodziły kolory takie,jak powinny być.

karmelowy braz jaki wyjdzie kolor?

02 sie 2012 - 13:37:40

moja mama używa syossa, jakiegoś ciemniejszego brązu, u niej wychodzi ładnie tak jak na pudełku ale nie wiem czy to tylko ten kolor czy wszystkie, może ktoś kto ich używa się wypowie

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

karmelowy braz jaki wyjdzie kolor?

02 sie 2012 - 13:40:16

tylko nie palette- polecam z czystym sumieniem garniera:) nie niszczy wlosow,kolor taki jak na opakowaniu wychodzi;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co zrobić z włosami ?