Obecnie rozmawiamy o:

Cyfrowe menu

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Samochód.

wczoraj o 17:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

Odbudowa włosa!!

01 sie 2012 - 21:12:59

Hej dziewczyny!
Potrzebuję szybkiej pomocy..
Moje włosy w przeciągu tego roku dostały mega w dupe..
Najpierw z czarnych zeszłam na blond.. Farbowałam je 6 raz , rozjaśniając pasemkami, 2 razy sama i 4 u fryzjera.. potem wyprostowałam prostownicą na mokre.. ;/ co je spaliło, obciełam to co było konieczne i zostało mi ich jeszcze troche na głowie więc pokusiłam się je jeszcze 3 razy pofarbowac, dzis trzymają się głowy, są pielęgnowane maskami z ziaji nawilżającymi i wygładającymi do tego maska wax i szapony od fryzjera . Do tego raz na tydzien robię sobie jajko, majonez na głowe :DD i biorę skrzypowitę choć zapominam często ;/
Co poleciavie za maski albo coś co mi pomoże aby szybko odrosły ? aby doprowadzić je do stanu normalności bo , konce mi sie kruszą i boję sie ze one beda coraz krótsze.. wiem ze daje im w dupe, ale juz chce teraz zainwestowac i zrobic z nimi co sie da.. pomozcie..
help



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-06 13:42 przez Kasiunia94.

zweryfikowana
Posty: 915
Ostrzeżenia: 1/5

Odbudowa włosa!!

31 sie 2012 - 10:44:02

oliwa z oliwek lub olej rycynowy

Odbudowa włosa!!

31 sie 2012 - 10:50:36

Wszelkiego rodzaju oleje , oliwa z oliwek , kokosowy , rycynowy , ryżowy ...

Odbudowa włosa!!

31 sie 2012 - 10:55:17

wejdź na bloga anwen. tam znajdziesz dużo ciekawych porad;)

zweryfikowana
Posty: 915
Ostrzeżenia: 1/5

Odbudowa włosa!!

31 sie 2012 - 10:56:02

i na wizaż pielęgnacja włosów dużo też jest

Odbudowa włosa!!

31 sie 2012 - 11:03:11

pij drożdże, herbatka z pokrzywy

Odbudowa włosa!!

31 sie 2012 - 11:07:14

Jesteś hardcorem !! A myślałam że tylko ja tak kombinuję :DDDD hahahaa. Ostro ^

Maska WAX pomaga, i wszelkie nawilżające. Maska Mleczna też jest dobra:)) Ja przed myciem stosowałam długi czas Naftę kosmetyczną, i po jakimś czasie.. mogę już myc włosy bez niej, są łądne:) Doszły do siebie.

Odbudowa włosa!!

31 sie 2012 - 11:23:06

olejowanie, herbata z pokrzywy, maski/szampony z Stapiz, Sleek Line są świetne ! na allegro masz tego pełno, a cena śmieszna z porównaniu z jakością :)

zweryfikowana
Posty: 915
Ostrzeżenia: 1/5

Odbudowa włosa!!

31 sie 2012 - 11:25:18

miałam henna wax ale nie pomogło zastanawiam się nad waxem kupowanym w aptece

Odbudowa włosa!!

31 sie 2012 - 12:22:02

sweetleady1989 Kupowany w aptece 100 razy lepszy ;P

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Odbudowa włosa!!

31 sie 2012 - 12:25:33

te ktore sa suche spalone i tak predzej czy puzjniej bedziesz musiał obciac,z takiego włosa juz raczej nic nie bedzie ,

Odbudowa włosa!!

31 sie 2012 - 12:31:59

Wizaż i Anwen tam jest wszystko czego ci trzeba. Po 1 koniec z farbowaniem i prostowaniem , naturalne kosmetyki bardzo nawilżające do suchych i zniszczonych włosów polecam i co najważniejsze OLEJE !

Odbudowa włosa!!

01 wrz 2012 - 19:35:27

Polecam Ci rosyjskie kosmetyki ze sklepu bioarp.pl i kalinasklep.pl - są naprawde świetnie i warte wypróbowania. Do tego obowiązkowo wcierka do skalpu Jantar firmy Farmona (zapobiega wypadaniu włosów oraz stymuluje wzrost włosów) do nawilżenia obowiązkowo maska Kallos - latte lub placenta. Jeśli nadal prostujesz często włosy powinnaś koneicznie zianwestować w kosmetyki termoochronne oraz jedwab na końcówki najlepiej firmy CHI bo jako jeden z niewielu nie zawiera alkoholu w składzie przez co nie wysusza włosów. A jeśli będziesz chciałą farbować włosy to polecam henne lub farby Solor&Soin lub Sante :)

Odbudowa włosa!!

24 wrz 2012 - 16:31:41

Witam serdecznie,


zapraszam na mojego bloga poświęconego wzmocnieniu włosów, stymulacji wzrostu etc. Znajdziecie tam domowe receptury jak dbać o włoski;)

http://kosmetykiodnatury.blogspot.com/

Odbudowa włosa!!

24 wrz 2012 - 16:36:37

im bardziej będziesz o tym myśleć to nie będą rosły:) wciieraj w skóre głowy wode brzozową:) to raczej nie odbuduje twoich wlosów ale te nowe będą rosnać szybciej i wgl;) Nie męcz włosów zbyt wiieloma chemikaliami bo to obciąża włosa ;P Najlepiej jakiś dobry szampon + odżywka , i raz w tyg.jakaś maska czy coś:)Co za dużo to nie zdrowo:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krem koloryzujący cromatone?