Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Hiszpania

30 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

33 minut temu

w czym śpicie?

godzinę temu

Roleta okienna

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DERMENA -szampon,odżywka i żel, co sądzicie??

zweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 1/5

używałam szamponu kiedy po WAXie wypadały mi włosy, bardzo go polecam!:)

nie stosowałam.. ale słyszałam że mocno plącze włosy.

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5489
czytałaś opinie ?

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

włosy wypadają po nim bardziej... dermatolog przepisał mi, ale niestety są to DLA MNIE nieskuteczne środki, po WAX-ie przestały mi wypadać (tak nadmiernie), ale np. mojej koleżance wypadają bardziej...

każdy produkty do włosów musi dostosować do siebie

mi szampon pomaga + vitapil ;)

ja pare razy uzywałam odzywkie z dermeny. całkiem niezła ale mi nie wypadaja prawie wcale włsoy tylko bardzo sie plączą

Nieźle, na każdą zupełnie inaczej to działa :)

Jeśli chodzi o DERMENĘ, kiedyś zaczęłam jej używać (przy zdrowych włosach, chciałam po prostu zmienić szampon na jakiś porządny) i zaczęły mi wyłazić włosy! Przy tym też się plątać niestety. Ale to dawno, zmieniłam szampon i było ok:)

Teraz, kiedy naprawdę wypadają mi włosy (strasznie ;() i nie wiem co robić, zaczęłam stosować Wax. I po tym jest JESZCZE GORZEJ! :(

Ogólnie uważam, że musisz przetestować szampony na sobie. Na każdego wszystko działa inaczej:)

a odrastają po nich włosy?

Używałam szamponu, poleciła mi dermatolog, bez rewelacji. Natomiast odżywka jest paskudna, strasznie mi przetłuszczała włosy, jakbym w ogóle ich nie umyła, także stoi całe opakowanie w łazience i tylko szkoda wydanych pieniędzy, bo nikt tego nie zużyje.. :/

zużyłam dwie tubki- włosy przestały wypadac w takich ilościach jak dawniej. Polecam

hmm stosowałam, dermana na porost włosów, opakowanie 200 ml aż 40 zł ;d
fakt pomogło mi ;d włosy przestały wypadać i stały się gęstsze ;D
jedyny minus to gdy włosy były delikatnie tłuste nie chciał się szampon pienić więc opakowanie starczyło mi na krótko bo myłam włosy codziennie ;d

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić taką fryzurę?