Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ombre- brzydko zrobione

14 lip 2012 - 21:15:57

pokaz zdjecie;) sama chce sobie zrobic ale na nie na swoich tylko doczepionych;)

ombre- brzydko zrobione

14 lip 2012 - 21:16:00

czekam na zdjęcie :D

ombre- brzydko zrobione

14 lip 2012 - 21:29:57

Ja sobie robiłamw w tamte wakacje, dałam za to jak dobrze pamiętam z 700zl, bo schodzilam z czerni a włosy miałam do pasa. Wyszło ładnie ale robiłam to na 2 razy;-) Niestety po jakis 4 miesiacach wszystkie jasne konce mi sie wykruszyly mimo ze je przyciemnilam wlosy mam w oplakanym stanie i czekam az odrosna;-( Jak są popalone to chocbys je na czarne ufarbowała to ich nie odbudujesz, ale fakt faktem przyciemnij je to nie bedzie widac tego niechcianego efektu i tak zniszczen.

zweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 1/5

ombre- brzydko zrobione

15 lip 2012 - 09:09:40

Cytat
sisters2
Ja sobie robiłamw w tamte wakacje, dałam za to jak dobrze pamiętam z 700zl, bo schodzilam z czerni a włosy miałam do pasa. Wyszło ładnie ale robiłam to na 2 razy;-) Niestety po jakis 4 miesiacach wszystkie jasne konce mi sie wykruszyly mimo ze je przyciemnilam wlosy mam w oplakanym stanie i czekam az odrosna;-( Jak są popalone to chocbys je na czarne ufarbowała to ich nie odbudujesz, ale fakt faktem przyciemnij je to nie bedzie widac tego niechcianego efektu i tak zniszczen.

Może doradzisz mi jak je najlepiej przyciemnić, bo ja jestem ciemna w takich sprawach :)


Dodaje zdjęcie..
Jak myślicie?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-15 09:42 przez maadie.

ombre- brzydko zrobione

15 lip 2012 - 11:47:06

Wiesz co ,wcale na zdjęciu to tak strasznie nie wygląda ;)
Jest całkiem ok ;)
Może ,poczekaj z tym farbowaniem jeszcze trochę .
Farby mają to do siebie ,że trzeba je trochę wypłukać .
Kolor może zrobi się jeszcze jaśniejszy gdy jeszcze kilka razy umyjesz włosy ,najlepiej szamponem przeciw łupieżowym ;)
Masz bardzo ładne włosy i szkoda byłoby je niszczyć ,nakładając już następną farbę ;)
Mi się podoba :)

ombre- brzydko zrobione

15 lip 2012 - 11:49:47

Tragedii nie ma ;) szampon przeciwłupieżowy faktycznie może trochę Ci je rozjaśnić;)

ombre- brzydko zrobione

15 lip 2012 - 11:55:46

wg mnie wcale nie jest zle ,jak to napisalas wczesniej :)

ombre- brzydko zrobione

15 lip 2012 - 11:56:06

przejscia praktycznie w ogole nie ma... ja szlabym z reklamacja do salonu. a teraz poki co mozesz spinac wlosy

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

ombre- brzydko zrobione

15 lip 2012 - 11:56:33

może to kwestia zdjęcia, ale jak dla mnie to rzeczywiście trochę dziwnie to wygląda... ombre powinno przechodzić od ciemnego do jasnego, a tutaj mam wrażenie jakby było p prostu pól na pół... No nie wiem, moze "realnie" wygląda to inaczej, bo wiadomo, ze aparat i światło zawsze trochę przekłamią. Ja jednak bym spróbowała z tą szamponetką. Być moze i się zmyje, ale na włosach zawsze coś zostanie. Albo może spróbuj tych farb z henny? One są naturalne i nie niszczą tak włosów. Tylko po nich ciężko potem się farba przyjmuje. Chociaż myślę, że tragedii jako takiej nie ma, więc ja je ładnie ułożysz, to może nie będą wyglądać najgorzej.

ombre- brzydko zrobione

15 lip 2012 - 11:58:53

Przepraszam, dla mnie tragedia.

ombre- brzydko zrobione

15 lip 2012 - 12:02:00

Wiesz co, dla mnie rzeczywiscie fryzjerka "spaprała" sprawe. Ja bym poszła do niej jeszcze raz z reklamacją

ombre- brzydko zrobione

15 lip 2012 - 12:03:44

Cytat
ecri16
Wstaw fotki,może nie jest tak źle jak myślisz ;)

No tragedii nie ma ale efekt zadowalający to też nie jest :) Spróbuj właśnie jakiś szamponów przeciwłupieżowych spróbować może zmyją chociaż trochę farbę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-15 12:09 przez annosy.

ombre- brzydko zrobione

15 lip 2012 - 12:04:23

Powiem Ci tak, jeśli jesteś niezadowolona a efekt jest zupełnie inny niż chcialaś możesz złożyć reklamację,

Włosy możesz ufarbować za 2 tygodnie

Ale co do samego efektu, to nigdy nie będzie taki jak na zdjęciu, ani kolor nie będzie taki bo to już od włosa zalezy, można się bawić w tonowanie itp. ale kazdemu rozjaśnianie wychodzi inaczej.

Druga sprawa, ze przy rozjaśnianiu fryzjerka musi być doświadczona, ja też miałam rozjasnianiać u mojej fryzjerki ale wypytałam i powiedziała że robiła ombre ze 2 razy i zrezygnowałam ;] Mimo że jest świetna.

Efekt Twój nie jest zły, ale widać, że fryzjerka niezbyt dużo tego typu rozjaśniania wykonywała, na tak dlugich włosach porobiłabym przejścia i nie na równiej lini



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-15 12:06 przez modystka.

ombre- brzydko zrobione

15 lip 2012 - 12:06:15

własnie dlatego ombre robiłam sama w domu :D

ombre- brzydko zrobione

15 lip 2012 - 12:07:41

Nie widać przejścia ... taki "odcięty" ten kolor... jak moje odrosty xD

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lublin przedluzanie wlosow