Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ombre- brzydko zrobione

15 lip 2012 - 12:59:28

Moze tak jak dziewczyny pisaly idz z reklamacja??
Kolor nie jest zły, wlasnie mi sie taki kolor podoba/
Tylko ze rzeczywiscie powinna Ci je zrobic bardziej od góry a nie tylko same koncowki.
Mysle ze jak pojdziesz z rrlamacja to da sie to "naprawic".
Powinna ci jeszcze bardzije rozjasnic wlosy i zaczac wyzej.
Nie daj sie i kloc sie z nia;)

ombre- brzydko zrobione

15 lip 2012 - 13:01:08

Cytat
mititirek
Wiesz co, dla mnie rzeczywiscie fryzjerka "spaprała" sprawe. Ja bym poszła do niej jeszcze raz z reklamacją

Dokładnie ja również bym poszła i zgłosiła reklamację. Strasznej tragedi nie ma no ale szału również.

ombre- brzydko zrobione

15 lip 2012 - 15:14:10

Cytat
magdast
w ogole mi sie nie podoba to ombre :) dla mnie to takie duże odrosty :)

też tak myslę

ombre- brzydko zrobione

16 lip 2012 - 10:43:57

Cytat
maadie
Cytat
sisters2
Ja sobie robiłamw w tamte wakacje, dałam za to jak dobrze pamiętam z 700zl, bo schodzilam z czerni a włosy miałam do pasa. Wyszło ładnie ale robiłam to na 2 razy;-) Niestety po jakis 4 miesiacach wszystkie jasne konce mi sie wykruszyly mimo ze je przyciemnilam wlosy mam w oplakanym stanie i czekam az odrosna;-( Jak są popalone to chocbys je na czarne ufarbowała to ich nie odbudujesz, ale fakt faktem przyciemnij je to nie bedzie widac tego niechcianego efektu i tak zniszczen.

Może doradzisz mi jak je najlepiej przyciemnić, bo ja jestem ciemna w takich sprawach :)


Dodaje zdjęcie..
Jak myślicie?
Kolor ładny tylko moim zdaniem za nisko położony,bo masz długie włosy i ten jasny na nim ginie poprostu;/

ombre- brzydko zrobione

17 lip 2012 - 20:37:36

Pięknie wygląda to na zdjęciu, które wrzuciłaś na pierwszej stronie. Odczekaj z 3 tygodnie, wcieraj w tym czasie we włosy naftę i olej rycynowy by je wzmocni, a wtedy próbuj z inną farbą :)

ombre- brzydko zrobione

17 lip 2012 - 20:45:25

no cóż, najlepsze ombre to to nie jest

zweryfikowana
Posty: 1.008
Ostrzeżenia: 1/5

ombre- brzydko zrobione

17 lip 2012 - 20:50:12

Tak to jest jak osoba kształci sie na fryzjerke a nie ma w tej kwestii tzw drygu

ombre- brzydko zrobione

20 mar 2018 - 14:42:54

Kochane, czy to jest źle zrobione ombre?



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Z naturalnego rudego na blond