Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wypłukanie koloru-włosy...

20 cze 2012 - 12:27:12

Cześćć.

Zawsze robiłam sobie pasemka. Wczoraj jednak postanowiłam zrobic sobie odrosty i nalożyc kilka pasmów ciemnego koloru- taki"ala balejaż". Fryzjerka powiedziała, że farba ciemnego koloru będzie mi się z czasem płukać, jednak chce aby nastąpiło to jak najszybciej. Nie podoba mi się to strasznie, a nie chce te pojedyncze pasma rozjaśniać. Czy znacie jakiś sposób, aby szybciej się spłukała? I czy jak się spłucze to będzie przebijał mi wcześniejszy rozjaśniony pod tą farbą blond?

wypłukanie koloru-włosy...

20 cze 2012 - 12:29:09

Myj głowę szamponem przeciwłupieżowym - wymywa farbę z włosów ;) a blond pewnie trochę przebijać będzie ale wydaje mi się że będzie to wyglądać bardziej jak refleksy ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-20 12:29 przez MoniqueJulie.

wypłukanie koloru-włosy...

20 cze 2012 - 12:30:43

a ja mam raczej odwrotny problem ;) Tzn chce, aby farba mi się tak szybko nie wypłukiwała ;P

wypłukanie koloru-włosy...

20 cze 2012 - 12:31:08

;/// kurde.. strsznie mi sie nie podoba to.;(
hhe. Ja nigdy jeszcze nie farbowałam-to był pierwszy raz. Zawsze rozjaśniałam i nie mogę się przyzwyczaić;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-20 12:33 przez karolinsia_14.

wypłukanie koloru-włosy...

20 cze 2012 - 18:17:13

Szampon przeciwłupieżowy to jedyny chyba taki najlepszy sposób. Kwestia przyzwyczajenia niestety robi swoje.
PtasieMleczko77 najlepiej zrobic ton lub 2 tony ciemniejszą farbę niż chcesz (niz masz) - wiadomo włosy się wypłukają i będzie odcien upragniony dłużej ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wylecą czy nie wylecą?