Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

doczepiane włosy dylemat

14 cze 2012 - 01:47:53

hej dziewczyny.! Mam pytanko szczególnie do tych które mają bądź miały przedłużane włoski.!
od jakiegoś czasu staram się znaleźć dobre gatunkowo włoski, które nadawały by się do doczepienia na mikroringi jednak ciężko o to tym bardziej, że każda firma zachwala swoje włosy jak może :(. Podkreślam też, że nie chcę wydać na nie majątku a potrzebuję ok 80-100 czarnych pasemek i z 20 białych/platynowych...ostatnio zamówiłam, jednak okazały sie zupełną porażką.! włosy miały być najdłuższe, ok 60 cm jednak przyszły 50cm i były tak zniszczone ze 10 cm trzeba by było obciąć :(...pomóżcie.!! potrzebuję już konkretnych propozycji.! :)

pozdrawiam

doczepiane włosy dylemat

14 cze 2012 - 11:14:18

Na allergo są fajne, tylko muszą byc naturalne 100% :p I wiadomo że cena wyzsza.. niż tam pare zł. :p Te za pare zł są lipne ;P

doczepiane włosy dylemat

14 cze 2012 - 11:20:52

noszę przedłużane włosy od 5 mcy.
- kupuj tylko naturalne włosy - ja teraz nosze rosyjskie
- niestety. dobre jakościowo włosy też kosztują... ja za moje płaciłam ok 350zł za 100pasemek( same włosy bez załozenia)
- polecam Ci skonsultować się najpierw z fryzjerką - one maja rabaty w hurtowniach. mogę Ci dać namiar do mojej fryzjerki w Warszawie - jeżeli by ci to miasto odpowiadało. aaaa i nie kupuj włosów na allegro bo nawet nie masz możliwości sprawdzenia tych włosów - tylko w hurtowni profesjonalnej

doczepiane włosy dylemat

14 cze 2012 - 11:22:10

Ciezko znalezc dobre wlosy, przez ekran wszystkie wygladaja tak samo.

doczepiane włosy dylemat

14 cze 2012 - 11:25:03

Słyszałam,że włosy słowiańskie są najlepsze

doczepiane włosy dylemat

14 cze 2012 - 11:34:18

TERAZ te co w ogóle zamówilam to nie były w 100% naturalne...te włosy doradzała mi dziewczyna które je zakłada, niby już jakiś czas zamawia u tej firmy itd jednak okazały się lipą i teraz sama już nie wiem ;/...byłam już zdecydowana kupic naturalne CLIP ON i tyle ale jednak to nie to samo :(...a do Warszawy mam troszkę daleko :(...tez znajomych fryzjerek w brud ale to już o wiele większa kasa....myślałam, że może któraś kupowała na allegro i akurat trafiła na dobre ;D bo założyć to ma mi je kto a ryzykować kolejnych nie chce bo mam mało czasu :( za 2 tyg już wyjeżdzam

zweryfikowana
Posty: 278
Ostrzeżenia: 1/5

doczepiane włosy dylemat

14 cze 2012 - 11:37:47

Czarne z platyną??ten efekt dla mnie jest wstrętnie paraliżujący,ale spoko twój styl.ja mam przedłużane polecam longhair z all e gro zawsze wydawalam do 200zł za 130 pasemek ale bylam zadowolona..patrez na komentarze firmy ostatnie negatywy..skoro ma dużo pozytywów warto zaryzykowac..no i naturalne jak najbardziej ja zakupilam kiedys clip onz cameron hair jezu co za świetne włosy byly brazowe teraz sa karmelowe pieknie sie rozjaśniaja,kręca,prostuja i sie nie niszczą kosztowały 245zł,ale warto było!

doczepiane włosy dylemat

14 cze 2012 - 11:43:46

słowiańskie są najlepsze ale jednocześnie najdroższe. rosyjskie są zaraz pod nimi w kwestii jakości i są duzo tańsze

doczepiane włosy dylemat

14 cze 2012 - 11:50:14

ja kupowałam 3 lata temu clip in-y z longhair jak dla mnie wielkie not nby naturalne a w dotyku trochę jak plastik i pojedyńcze włoski nie były dobrze zafarbowane tylko siwe


Teraz zastanawiam się nad clip-in z cosmoshop widzę że na allegro mają dużo pozytywnych komentarzy

doczepiane włosy dylemat

14 cze 2012 - 11:57:51

Ja zamawiałam na allegro:) naturalne i na ringi:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żółty blond...