Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie fajne kolorowe (!) włosy ;/

12 cze 2012 - 21:48:33

Tak to jest jak sie robi cos od tak. Malowałąm koleżance włosy. To i sobie od spodu maznełam grzywke, a potem rozjaśniaczem w sprayu potraktowqałam,ale wzieło tylko odrosty no i taki wyszedł efekt...Mega czerwona grzywka od spodu, miodowe odrosty, czarne na długości i bordowe na grzywce poniżej odrostów...jednym slowem? MASAKRA. Dziewcyzny poradzcie! Co ja mam zrobić? Chce mieć czerwone włosy, a na fryzjera musiałabym wydać sporo, a tyle kasy nie mam. Próbowałyscie kremu do rozjasniania z Delii? Nie wiem, co robić. Będę na dniach prowadziła program w moim mieście i musze wygladać jak człowiek.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-13 00:11 przez aagatkaa.

Nie fajne kolorowe (!) włosy ;/

12 cze 2012 - 22:57:23

chyba jednak fryzjer to tylko naprawi :(

Nie fajne kolorowe (!) włosy ;/

12 cze 2012 - 23:36:04

sama sobie to zrobiłam, eh.

Nie fajne kolorowe (!) włosy ;/

12 cze 2012 - 23:36:26

Nie tylko fryzjer :D

Nałóż rozjaśniacz na całośc ;> a potem pofrabuj czerwoną farbą :p

Nie fajne kolorowe (!) włosy ;/

12 cze 2012 - 23:38:05

Myślałąm właśnie nad rozjaśniaczem,ale to mi strasznie włosy zniszczy a mam bardzo długie bo siegaja mi za łopatki. ;)

Nie fajne kolorowe (!) włosy ;/

12 cze 2012 - 23:38:21

gdzie jest ten MEGA CZERWONY ? ja widzę wiśniowy...

Mega czerwony to ja mialam za młodych lat krwiste pasemka, a nie takie rude coś ;p


ja kupowałam farmę z joanny i ona jest z rozjaśniaczem, więc jak kolor mi schodził to w rudy, żółty a potem jasny blond... a normalnie miałam ciemny brąz. poniszczone jak nie wiem po roku pasemek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-12 23:39 przez claudyn.

Nie fajne kolorowe (!) włosy ;/

12 cze 2012 - 23:38:42

Ja radzę nie zakładać wątków, bo niestety nie potrafisz skonstruować ani jednego zdania w naszym pięknym języku i wstydzę się za Ciebie.

Kup brąz i zafarbuj całe włosy.

Nie fajne kolorowe (!) włosy ;/

12 cze 2012 - 23:38:59

Ja bym nic nie robiła :P może dzięki temu odkryjesz nową modę na pofarbowane odrosty? :P nie no poważnie ja miałam na odrostach tzw jajko ale sobie kucyki robiłam i nie było widać.. Tobie nie wiem jak pomoc :(

Nie fajne kolorowe (!) włosy ;/

12 cze 2012 - 23:39:28

poszalałas

zweryfikowana
Posty: 575
Ostrzeżenia: 1/5

Nie fajne kolorowe (!) włosy ;/

12 cze 2012 - 23:39:49

łeee tam jaki zaraz fryzjer :D ja kupilam na moja dlugosc (za ramiona) dwa rozjasniacze z joanny i zeszlam z czarnego na obecnie wlasnie czerowono cos :)

zweryfikowana
Posty: 678
Ostrzeżenia: 1/5

Nie fajne kolorowe (!) włosy ;/

12 cze 2012 - 23:40:12

Nie kładź na takie ciemne włosy rozjaśniacza,bo zniszczysz masakrycznie,ja miałam brązowe ciemne i nałożyłam z palette rubinową czerwień i wyszły mi czerwone;)POLECAM!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-12 23:40 przez toja85.

Nie fajne kolorowe (!) włosy ;/

12 cze 2012 - 23:40:30

haha, fajnie to wygląda :D Lepiej może idź do fryzjerki, ona profesjonalnie zatuszuje to ;)

Nie fajne kolorowe (!) włosy ;/

12 cze 2012 - 23:42:54

A mi się podoba ten efekt :) Tylko gdybyś całe odrosty tak potraktowała :D

Nie fajne kolorowe (!) włosy ;/

12 cze 2012 - 23:43:43

Swoją drogą, skoro ta czerwien chwyciła na brązie, to na reszte też nałoż czerwień, i bedzie ok :p

Nie fajne kolorowe (!) włosy ;/

12 cze 2012 - 23:43:52

Cytat
AgataBatycka
Ja radzę nie zakładać wątków, bo niestety nie potrafisz skonstruować ani jednego zdania w naszym pięknym języku i wstydzę się za Ciebie.

Kup brąz i zafarbuj całe włosy.

Zawsze się ktoś czepi, każdy robi błedy, szczególnie gdy jest zdenerwowany i się spieszy. A wytukując komuś błedy myślisz,ze jest w porządku? Nie sądze... nie chodzi tu o sprawdzanie poprawności tego co napisałam a o pomoc. Więc daruj sobie takie zgryźliwe komentarze.

Chce CZERWONY a nie brązowy. Czytaj uważnie, bo aż mi wstyd za Ciebie, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... ;)

Obawiam sie,że jak sama coś zrobie to jeszcze gorzej będzie. Chyba tylko fryzjer pomoże. :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY! MOJE WŁOSY SĄ KOSZMARNE! PO ROZJAŚNIANIU!