Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lokówki-suszarka Rowenta

06 cze 2012 - 17:19:18

Czy ma któraś taka lokówko-suszarke z Rowenty ( moze byc tez inna firma) ?
Chodzi mi o lokówko-suszarke obrotową :)

Znalazlam na yt filmik jak dziewczyna stylizuje wlosy nią i jestem zachwycona :)

Niestety musze suszyc wlosy po umyciu glowu inaczej mam poplatane , powykrecane i ogolnie fee ;p
Meczy mnie troche to suszenie bo robieto na szeroka szczotke ,zeby byly bardziej podniesieone, proste .

Pomyslamam o zakupie wlasnie tel lokowko-suszarki , kosztuje ok .200zl dlatego chcialabym poznac predzej opinie zanim wydam tyle kasy .




Cytat
oleczka089
Czy ma któraś taka lokówko-suszarke z Rowenty ( moze byc tez inna firma) ?
Chodzi mi o lokówko-suszarke obrotową :)

Znalazlam na yt filmik jak dziewczyna stylizuje wlosy nią i jestem zachwycona :)

Niestety musze suszyc wlosy po umyciu glowu inaczej mam poplatane , powykrecane i ogolnie fee ;p
Meczy mnie troche to suszenie bo robieto na szeroka szczotke ,zeby byly bardziej podniesieone, proste .

Pomyslamam o zakupie wlasnie tel lokowko-suszarki , kosztuje ok .200zl dlatego chcialabym poznac predzej opinie zanim wydam tyle kasy .




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-06 17:47 przez oleczka089.

Lokówki-suszarka Rowenta

06 cze 2012 - 17:48:40

fajnie to wyglada , ciekawe czy na dluzszych wlosach tez sie tak sprawdza

Lokówki-suszarka Rowenta

06 cze 2012 - 17:57:37

ja mam krotsze niz ta dziewczyna wiec mam nadzieje,ze spisalo by sie dobrze ale chcialabym poczytac opinie innych

Lokówki-suszarka Rowenta

06 cze 2012 - 18:04:54

o kurde chyba też się skusze:D

Lokówki-suszarka Rowenta

06 cze 2012 - 18:07:16

hej ja mam zwykłą obrotową szczotkę do włosów , jeśli zależy Ci tylko na prostowaniu i dodaniu obiętośći to polecam Ci właśnię tą szczotkę cena na all to 30 zł jesli chcesz wiecej inf to pytaj na priv

Lokówki-suszarka Rowenta

06 cze 2012 - 18:07:54

cena jest dosc wysoka bo ok200zl ;/ no ale ;) tylko potzrebuje opini :)

Cytat
wioleta2211
hej ja mam zwykłą obrotową szczotkę do włosów , jeśli zależy Ci tylko na prostowaniu i dodaniu obiętośći to polecam Ci właśnię tą szczotkę cena na all to 30 zł jesli chcesz wiecej inf to pytaj na priv

Tak zalezy mi na doadniu objetocis i lekkim wyprostowaniu :)
30zl OoO :) kurcze nie widze na all takich :( pamietam ,ze kiedys byly takie na all :( teraz nie moge znalezc ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-06 18:10 przez oleczka089.

Lokówki-suszarka Rowenta

06 cze 2012 - 18:12:57

JA JĄ MAM!!!! Mam dłuższego boba i tak samo robię jak ta dziewczyna na filmiku. Polecam Ci tę szczotę! :) Nie plącze włosów - a miałam obawy że nie dam rady! Jest dla mnie idealna. Nie elektryzuje włosów i pieknie je układa! Jak coś chcesz więcej o niej wiedzieć to pytaj :) POLECAM!!!

Lokówki-suszarka Rowenta

06 cze 2012 - 18:15:20

Cytat
oskka
JA JĄ MAM!!!! Mam dłuższego boba i tak samo robię jak ta dziewczyna na filmiku. Polecam Ci tę szczotę! :) Nie plącze włosów - a miałam obawy że nie dam rady! Jest dla mnie idealna. Nie elektryzuje włosów i pieknie je układa! Jak coś chcesz więcej o niej wiedzieć to pytaj :) POLECAM!!!

:)
moj chłopak jak mu to pokzalam to zapytal czy mi to wlosow nie powyrywa :)

czy łatwo jest samemu sie tym "obslugiwac" :) ?

bo teraz susze szczotka+ suszarka i troche mam problem ;p

Lokówki-suszarka Rowenta

06 cze 2012 - 18:18:03

Cytat
oskka
JA JĄ MAM!!!! Mam dłuższego boba i tak samo robię jak ta dziewczyna na filmiku. Polecam Ci tę szczotę! :) Nie plącze włosów - a miałam obawy że nie dam rady! Jest dla mnie idealna. Nie elektryzuje włosów i pieknie je układa! Jak coś chcesz więcej o niej wiedzieć to pytaj :) POLECAM!!!
Ja też! JEST REWELACYJNA! Długie włoski , do ramion układałam w 15 min, teraz asymetrycznego, dłuższego "boba" w 10 - 12 min. Warto zainwestować, mam ją już prawie 3 lata! POLECAM!!! ( tylko na poczatku wydaje się troszkę cięzsza)

Lokówki-suszarka Rowenta

06 cze 2012 - 18:21:59

:)))

ja mam wlosy jak na zdjeciu (malo widac ;p ale aktualne;P)
nie beda za krotkie ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-06 18:23 przez oleczka089.

Lokówki-suszarka Rowenta

06 cze 2012 - 18:25:02

Posiadam tego typu szczotko suszarkę, jednak innej firmy. Mam długie i gęste włosy, i ogólnie to jestem bardzo zadowolona. Obługa jest banalna, jak długo jest to szczotka z automatycznym obracaniem, włosy są wyprostowane i tylko lekko zakręcone na końcach ale nie zauważyłam żeby objętość była większa. Dodam, że moja kosztowała 140zł

Lokówki-suszarka Rowenta

06 cze 2012 - 18:39:26

Cytat
oleczka089
Cytat
oskka
JA JĄ MAM!!!! Mam dłuższego boba i tak samo robię jak ta dziewczyna na filmiku. Polecam Ci tę szczotę! :) Nie plącze włosów - a miałam obawy że nie dam rady! Jest dla mnie idealna. Nie elektryzuje włosów i pieknie je układa! Jak coś chcesz więcej o niej wiedzieć to pytaj :) POLECAM!!!

:)
moj chłopak jak mu to pokzalam to zapytal czy mi to wlosow nie powyrywa :)

czy łatwo jest samemu sie tym "obslugiwac" :) ?

bo teraz susze szczotka+ suszarka i troche mam problem ;p

właśnie też przez zakupem się obawiałam czy dam radę ją obsługiwać, nauczyłam się w 10 minut. Fajne w niej jest to, że wszystko trzymasz w 1 ręce a drugą masz wolną :) Twoja długośc włosów będzie idealna do tej szczoty! W obsłudze jest bardzo "przyjazna", bo przyciski do obrotu szczotki są fajnie umieszczone i o wiele ułatwia to sprawę! aaa zapomniałam dodać, że jak dam na włosy piankę i potraktuję je szczotą to mam uniesione i od razu wydaje się ich więcej! Jak nie nałożę żadnego specyfiku to mam zwykłe gładkie tylko np końcówki podwinięte do środka. Jak się wprawisz w używanie tej szczotki to zajmie Ci układanie włosów ok 10 minut. Wcześniej też męczylam się z suszarką i szczotką i zawsze brakowało mi trzeciej ręki! :D ta rowenta ułatwiła mi wszystko! Jest warta swojej kasy!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-06 18:47 przez oskka.

Lokówki-suszarka Rowenta

06 cze 2012 - 18:49:47

Mnie te szczotke poleciła fryzjerka :) Poki co tylko kasy brak ;)

Lokówki-suszarka Rowenta

06 cze 2012 - 18:54:47

chyba dziewczyny mnie namówiłyscie :)
czekam tylko na okazje zeby wybrac się do jakiegos sklepu z agd i oblukać :)

Lokówki-suszarka Rowenta

06 cze 2012 - 18:58:03

właśnie ja poszłam do saturna i wziełam ją z półki (akurat był model starszy ale na tej samej zasadzie - też z rowenty) i włączyłam do kontaktu, tam sobie trochę ją potestowałam :) fakt ludzie się na mnie gapili jak na dziwaka ale wolałam się przekonać czy nie poplącze mi włosów, bo jednak kasa nie jest mała :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OCZY ZIELONE, jaki kolor włosów?