Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Siano na głowie... HElp....

25 cze 2009 - 21:05:19

mam zapytanie do dziewczyn które mają przysłowiowe "siano" na głowie jak sobie z nim radzicie?> jakie cięcie polecacie do tego typu włosów? kosmetyki na opanowanie tego "bałaganu"a głowie ..? i zrobienie z tego sianka normalnych ładnych loczków? poradźcie mi coś proszę.. bo ja już nie wiem... :(

Siano na głowie... HElp....

25 cze 2009 - 21:07:23

loczki byłyby najlepsze moja, kolezanka ma sianko i zrobiła sobie loczki i bardzo jej pasują

Siano na głowie... HElp....

25 cze 2009 - 21:07:46

proponuje odżywki Gliss Kura, bądź jedwab do włosów suchych w drogeriach znajdziesz. ;)

Siano na głowie... HElp....

25 cze 2009 - 21:09:14

Cytat
majka191
loczki byłyby najlepsze moja, kolezanka ma sianko i zrobiła sobie loczki i bardzo jej pasują

ale jak je zrobiła? na lokówce? trwała? ;)

Siano na głowie... HElp....

25 cze 2009 - 21:10:34

Cytat
asiulka1010
Cytat
majka191
loczki byłyby najlepsze moja, kolezanka ma sianko i zrobiła sobie loczki i bardzo jej pasują

ale jak je zrobiła? na lokówce? trwała? ;)
trwała

Siano na głowie... HElp....

25 cze 2009 - 21:11:03

maski,maski,maski.nawilżające,regenerujące,mleczne są super.zapytaj u fryzjera o maskę.

Siano na głowie... HElp....

25 cze 2009 - 21:11:52

Cytat
paranormalna_
proponuje odżywki Gliss Kura, bądź jedwab do włosów suchych w drogeriach znajdziesz. ;)
jak się ma taki gatunek włosów to żadne odżywki nie pomogą

Siano na głowie... HElp....

25 cze 2009 - 21:12:13

Cytat
majka191
Cytat
asiulka1010
Cytat
majka191
loczki byłyby najlepsze moja, kolezanka ma sianko i zrobiła sobie loczki i bardzo jej pasują

ale jak je zrobiła? na lokówce? trwała? ;)
trwała

zawsze myślałam ze po trwałej sa włosy bardziej siankowate i jest ich dużo wiesz bo ja mam do czynienia z włosami do ramion i jest ichh masa...

Siano na głowie... HElp....

25 cze 2009 - 21:12:23

Cytat
majka191
Cytat
asiulka1010
Cytat
majka191
loczki byłyby najlepsze moja, kolezanka ma sianko i zrobiła sobie loczki i bardzo jej pasują

ale jak je zrobiła? na lokówce? trwała? ;)
trwała


boj się Boga polecac dziewczynie trwałą! trwała niszczy okropnie włosy!!! a potem jak odrastają to człowiek wygląda jak kosmita! jej potrzebna jest pielęgnacja i regeneracja a nie pakowanie się w największe gówno jakim jest trwała....

Siano na głowie... HElp....

25 cze 2009 - 21:12:32

Odżywka HENNA WAX TREATMENT. Choć nie na każdy rodzaj włosów pomaga, ale warto wypróbować ;)

Siano na głowie... HElp....

25 cze 2009 - 21:13:52

jedwab do włosow Biosilk :) ale idz do fryzjera i zapytaj jak pielęgnowac takie włosy :) myslę ze znajdziesz gdzies takiego dobrego :)

Siano na głowie... HElp....

25 cze 2009 - 21:15:28

Cytat
majka191
Cytat
asiulka1010
Cytat
majka191
loczki byłyby najlepsze moja, kolezanka ma sianko i zrobiła sobie loczki i bardzo jej pasują

ale jak je zrobiła? na lokówce? trwała? ;)
trwała


ale ty pleciesz głupoty matko kochana.ja po rozjaśniaczu,lokówkach,prostownicach miałam włosy tak zniszczoine ze w głowie się nie mieści a nie stosowałam odzywek .jak zaczelam je stosowac ( na poczatku te drozsze,przestalam prostowac) wlosy sie zregenerowaly a tearz stosuje mleczna nawilżającą i sa mieciutkie ,gładkie!! sory ale jesli uwazasz ze odżywka nie pomoze a TRWAŁA pomoże to chyba masz coś z głową...

Siano na głowie... HElp....

25 cze 2009 - 21:18:16

napewno nie trwała po tym jeszcze bardziej jest siano jeżeli juz to najwyżej styling mniej niszczy włosy!! najlepszy właśnie byłby jedwab a włosy możesz sobie wycieniować będzie mnie to widoczne:)

Siano na głowie... HElp....

25 cze 2009 - 21:19:33

Cytat
Coookie
Cytat
majka191
Cytat
asiulka1010
Cytat
majka191
loczki byłyby najlepsze moja, kolezanka ma sianko i zrobiła sobie loczki i bardzo jej pasują

ale jak je zrobiła? na lokówce? trwała? ;)
trwała


boj się Boga polecac dziewczynie trwałą! trwała niszczy okropnie włosy!!! a potem jak odrastają to człowiek wygląda jak kosmita! jej potrzebna jest pielęgnacja i regeneracja a nie pakowanie się w największe gówno jakim jest trwała....
wiem co mówie moja koleżanka ma siano i robi sobie trwałe i wygląda super, wiadomo że włosy się troche niszczą ale jak ktoś modeluje to tez sie niszcza, asiulka1010 jak ma taki gatunek włosow to żadne odżywki jej nie pomogą
jak masz włosy długie to fryzjerka Ci wystopniuje

Siano na głowie... HElp....

25 cze 2009 - 21:21:21

spróbuj z pianką do włosów, np garnier podkreślający skręt loków ;DD

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolor blond-jaka farba?