Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Siano na głowie... HElp....

26 cze 2009 - 09:27:31

odżywki KADUS

Siano na głowie... HElp....

26 cze 2009 - 09:34:31

a ja napisze tak , nie mam kreconych wlosow ,ale mi sie faluja jak na grubuch walkach, gdy wyprostuje i jest wilgotno lub pada mam skrecone a grzywka masakra w druga strone, siano tez mam bo rozjasniam i prostuje do tego , ja radze sobie tak szmpon to wlasciwie bez roznicy ja uzywam pantim bo mi odpowiada, ale odrzywka z glis kur bo widac efekty od razu, lub z fruktis do regeneracji wlosow, juz wiele wyprobowalam to naprawde dziala, mialam kiedys z garniera byla swietna ta odrzywka, ale nie pamietam jak sie azywa,ale droga, nie suszcie wlosow suszarka bardzo mokrych niech podeschna same a potem podsuszyc suszarka, mniej sie nikszcza i pusza, oczywiascie jedwab odrzywia i prostuje przyczym ladnie pachnie, ale nie ma to jak prostownica tylko pamietajcie o czyms zeby zabezpieczyc wlosy przed goracym dzialaniem, bo sie bardzo niszcza, ja uzywa sansilk do prostowaia na sucho, ale to wszystko i tak nie pomoze gdy pada ............. wiec powodzenia

Siano na głowie... HElp....

26 cze 2009 - 09:38:32

odżywki zmiękczające włosy ;p ewentualnie żeluj je to nie bedzie widać siana takiego ... używaj jedwabiu do włosów , loczki jak najbardziej polecane :)

Siano na głowie... HElp....

26 cze 2009 - 10:08:33

1. Wyrzuć kosmetyki do włosów z zawartością silikonów!
2. Wyrzuć kosmetyki do włosów z drogerii (wszystkie Gliss Kury, Pantene i inne badziewia)
3. Idź do apteki i kup Seboradin balsam z żeń szeniem (pomarańczowa zakrętka), a jeśli masz suche włosy u nasady to dokup też szampon. Cena około 16zł- zarówno balsam jak i szampon
4. Wytrwale używaj Seboradinu, a uwierz- po 3 myciach zobaczysz co to piękne, lśniące włosy. :) Wyrzucisz do kosza wszystkie tandetne pseudo kosmetyki do włosów suchych (do suchych tylko z nazwy ;])

Pozdrawiam!

Siano na głowie... HElp....

26 cze 2009 - 10:49:53

Cytat
najona
odżywki KADUS

Zakupiłam ostatnio i bardzo sobie chwalę. Mam także nadzieje, ze przy regularnym stosowaniu efekty będą coraz lepsze ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolor blond-jaka farba?