Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

Kreatyna na zniszczone wlosy

13 gru 2012 - 23:33:34

ja po Encanto do tej pory mam proste włosy , a minęło już dobre pół roku :] wcześniej miałam napuszone nie wiadomo co .

Kreatyna na zniszczone wlosy

13 gru 2012 - 23:38:59

Moim zdaniem te CALE prostowanie keratynowe to SCIEMA !!!

Owszem jak sie wyjdzie prosto z salonu to super wloski i laska ale poznije to masakra .... szkoda kasy mi akurat. Chodz wlosow rowniez bo prostuje co 2-3 dzien )

Kreatyna na zniszczone wlosy

13 gru 2012 - 23:42:32

zwykła keratyne mozna kupic w sklepie ale nie wolno uzywac czesto bo wysusza włosy!

zweryfikowana
Posty: 492
Ostrzeżenia: 1/5

Kreatyna na zniszczone wlosy

13 gru 2012 - 23:45:44

żadna ściema, miałam robiony juz dwa razy ten zabieg. Efekt utrzymywał się ok 4 miesiace (ładnie proste) potem juz tak troche sie skrecały ale nie puszyły tak jak kiedyś. Zabieg miałam robiony w domu przez fryzjerke co wyszło mi o wiele taniej niz w "renomowanym" salonie. po zabiegu wystaczy ze myłam głowe szamponem dla dzieci, bez żadnej odzywki włosy były lśniące i dobrze sie rozczesywały. na wiosne planuje kolejny zabieg takze gorąco polecam. i jesli chodzi o to że lepiej robić to na zniszczonych włosach to prawda ( jesli jakis wasz fryzjer powiedział, że nie mozna na zniszczonych to moze chodziło mu o trwałe prostowanie chemiczne hmm..)

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

Kreatyna na zniszczone wlosy

13 gru 2012 - 23:52:17

Cytat
czarnulka1000
Moim zdaniem te CALE prostowanie keratynowe to SCIEMA !!!

Owszem jak sie wyjdzie prosto z salonu to super wloski i laska ale poznije to masakra .... szkoda kasy mi akurat. Chodz wlosow rowniez bo prostuje co 2-3 dzien )
Czy ja wiem czy taka ściema ? ja od pół roku już nie używam w ogóle prostownicy ... :))))) a dopiero co wtedy kupiłam nową Remingtona bo robiłam sobie sama Encanto i potrzebowałam nagrzewającą się do 230 i leży w pudełku od nowości :/ ja jestem zadowolona akurat, prostwonica odstawiona w 100% i włoski zdrowsze i czasu mam więcej rano, włosy po Encanto też szybciej schną. Pewnie powtórzę zabieg ale przed wakacjami : )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-13 23:54 przez Panterka111.

Kreatyna na zniszczone wlosy

13 gru 2012 - 23:54:22

A orientujecie się ile kosztuje taki zabieg i czy to zależy od długości włosów że krótsze to tańszy zabieg czy cena ta sama?

zweryfikowana
Posty: 492
Ostrzeżenia: 1/5

Kreatyna na zniszczone wlosy

13 gru 2012 - 23:58:00

tak cena niestety zalezy od długości włosów, gdy miałam włosy do ramion zapłaciłam ok 200 zł.
ale jak dowiadywałam się w salonach w moim mieście to zapłaciłabym o połowe drożej a nawet i w niektórych ok 5 stów. Nidy tyle bym nie zapłaciła. Do mnie przychodzi fryzjerka i robi to naprawde profesjonalnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-14 00:00 przez mario91.

Kreatyna na zniszczone wlosy

14 gru 2012 - 00:02:20

Keratynowe prostowanie to - o ile dobrze pamiętam - bomba proteinowa dla włosów (tak samo jak laminowanie żelatyną). I trzeba pewnie uważać na składy i omijać proteiny szerokim łukiem, a inwestować w nawilżacze. Przeproteinowane włosy mogą wyglądać fatalnie.

Kreatyna na zniszczone wlosy

14 gru 2012 - 00:05:03

No 5 stów troche drogo. Myślałam o takim zabiegu do 300 zł ale chyba nie znajde za taką cene obawiam sie jednak czy moim włosom to nie zaszkodzi mam bardzo zniszczone włosy pokruszone od rozjaśniacza;/

Kreatyna na zniszczone wlosy

14 gru 2012 - 23:03:43

SKoro mowicie ze nie sciema to chyba sama sie skusze ;)Ja mysalalm ze to sciema bo kiedys myslalam o tym a na forach pisza ze efekt krutki i wgl ze do du..... . wiec odpuscilam sobie ale teraz sie znow napalilam na ten zabieg ;D ciekawe ile w Gdyni biora za takie cos mam wlosy lekko zaslaniające piersi wiec dluzsze niz do ramion .... HMM 300 zl dam ale 500zl nigdy w zyciu;D

Kreatyna na zniszczone wlosy

15 gru 2012 - 19:01:31

żadna ściema :) ja sobie robie sama w domu.Robiłam qod goldem,potem maxem organiq i cocochoco pure.Co prawda zabieg mi zajmuje zawsze po 5 godz to i tak sie opłaca.Włosy są super,proste,gładkie i sie nie puszą.Nigdy nie miałam takich jak teraz po keratynie.Mi trzyma ok 4 miesięcy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

która farba do włosów jest najlepsza ?