Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, pochwalcie sie swoimi blond wlosami w odcieniach zlota i miodu, wrzuccie zdjecie, napiszcie jaka farba uzyskalyscie taki efekt. Poszukuje tego odcienia dla siebie od dawna i nie moge trafic, zdradzcie sekret, bo bardzo Wam zazdroszcze ;))

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

tez chetnie bym zobaczyla, bo chcialabym zrobic sobie ombre wlasnie z miodowymi koncowkami, a sama mam czarne ;)

to moje, farbuje sie loreal, blond miedziano zlocisty :)

tylko jak widac inny odcien jest w domu i inny na sloncu :P

a tak wogole to strasznie duzo jest juz takich tematow, poszukaj tam duzo dziewczyn fotki wstawialo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-04 09:43 przez kara2606.

Cytat
kara2606
to moje, farbuje sie loreal, blond miedziano zlocisty :)

nie ma zdjecia.

Wrzucam zdjecia wlosow, ktore sa dla mnie inspiracja, wrzucajcie swoje wlasne i piszcie jak uzyskalyscie taki kolor. Sama szukam chlodnego zlocistego blondu, lub cieplego miodowego (nie wpadajacego w zolty ani rudy).





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-04 10:10 przez catastrophy.

kara2606 Ja bym Twoje włosy nie zaliczyła do miodowego blondu ,ale do jakiegoś odcieniu rudego chyba ,ze to tylko na zdjeciach tak wyglada

hmm a może takie?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-04 09:56 przez dominikaaas.

A to moje, uzyskane rozjaśniaczem w sprayu Joanna Blond Reflex ;) Zakładałam o nim wątek na forum, gdzie pokazany był mój naturalny kolor i jak to wszystko wyglądało :)


Cytat
fmasiula
kara2606 Ja bym Twoje włosy nie zaliczyła do miodowego blondu ,ale do jakiegoś odcieniu rudego chyba ,ze to tylko na zdjeciach tak wyglada

no wlasnie widze ze chyba autorka zdjecia szuka czegos wpadającego jednak w blond :)

Sliczny kolor, fryzura.... Czym uzyskane?
Tak malo mamy zlocistych czupryn?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-04 11:00 przez catastrophy.

Mój ;) Garnier nr. 10 :)



ja mialam swoje wlosy taki zwykly troche mysi blond. nigdy nie chce zmieniac na inny kolor, postanowilam po prostu tylko pozmieniac troche jego odcien na bardziej wlasnie miodowy i jasniejszy. dlatego nie niszczylam wlosow farbami tylko zwyklymi szamponetkami do 28 myc. uzywalam palette zloty blond ale ostatnio zrobilam garnierem jasny blond i jestem bardzo zadowolona. Polecam :) zdjecie troche zabawne ;D ale idealnie oddaje polysk wlosow w sloncu :)



też chętnie zobaczę, bo sama o takim marzę... :)

Cytat
sylwia1194
ja mialam swoje wlosy taki zwykly troche mysi blond. nigdy nie chce zmieniac na inny kolor, postanowilam po prostu tylko pozmieniac troche jego odcien na bardziej wlasnie miodowy i jasniejszy. dlatego nie niszczylam wlosow farbami tylko zwyklymi szamponetkami do 28 myc. uzywalam palette zloty blond ale ostatnio zrobilam garnierem jasny blond i jestem bardzo zadowolona. Polecam :) zdjecie troche zabawne ;D ale idealnie oddaje polysk wlosow w sloncu :)

eee... nie mogę się doliczyć ilości rąk na tym zdjęciu :D

Cytat
Agussss
A to moje, uzyskane rozjaśniaczem w sprayu Joanna Blond Reflex ;) Zakładałam o nim wątek na forum, gdzie pokazany był mój naturalny kolor i jak to wszystko wyglądało :)

[attachment 718602 IMG_2960-Kopia.JPG]

bardzo ładny kolorek
Cytat
fmasiula
kara2606 Ja bym Twoje włosy nie zaliczyła do miodowego blondu ,ale do jakiegoś odcieniu rudego chyba ,ze to tylko na zdjeciach tak wyglada



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-04 14:27 przez weronika308.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prosilabym o pomoc .