Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciemny blond

15 kwi 2012 - 23:54:16

Ratunku, mam IDENTYCZNY problem jak autorka, nie mogę pozbyć się znienawidzonego rudego odcienia!
Próbowałam "ugasić" go szamponem koloryzujacym ale rudy blask pozostaje! Fioletowa płukanka robi odcień tylko troche bardziej kasztanowy, więc to też niewiele mi daje. Chcę wrócić do naturalnego, ciemnego blondu, boję się, że jedyny sposób na pozbycie się rudego to farbowanie na czarno :/

ciemny blond

20 lip 2013 - 23:54:35

ja mam włosy takie jak mniej więcej pani na zdjęciu 2, ale chciałabym mieć takie jak na zdjęciu 1



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-20 23:56 przez clouii.

ciemny blond

21 lip 2013 - 00:00:12

ja mam akt podobny piaskowy ciemny blond Loreal*



ciemny blond

22 lip 2013 - 09:44:44

moja koleżanka ma podobny do pani na 2 zdj, użyła farby "miodowy blond" jednak nie pamiętam jakiej firmy:c

ciemny blond

22 lip 2013 - 09:49:48

mam zamiar zejść do właśnie takiego odcienia jak na zdjęciach, ale na pewno nie zrobię tego sama tylko w salonie

ciemny blond

29 lis 2013 - 23:45:56

Witaj:) miałam ten sam problem tylko ja schodziłam z czarnego koloru..przeszłam przez 3 dekoloryzacje u fryzjera i w końcu zostałam z żółto rudymi włosami..płukanki nie pomagały więc postanowiłam sama je zafarbować. Wybrałam farbę z Garniera " 7 Blond" i jestem w szoku bo wyszedł mi mój naturalny mysi kolor :)tyle zmarnowanego czasu i pieniędzy ale w końcu sie udało:)

ciemny blond

29 lis 2013 - 23:47:42

Płukanka, najlepiej Joanna- przeciwko rudościom niebieska, przeciwko żółciom fioletowa lub srebrna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Keratynowe prostowanie włosów - GruponPoznań