Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Z ciemnych na jasne...inaczej?

20 mar 2012 - 09:53:54

Hej dziewczyny, obecnie mam włosy w kolorze ciemnego kasztanu, naturalnie ciemny brąz. Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł, żeby je rozjaśnić do jasnego, miodowego brązu, ale nie chcę robić tego rozjaśniaczem. Dlatego tutaj pojawia się pytanie do Was, czy dałabym radę stopniowo rozjaśnić włosy, farbując co miesiąc, dwa jaśniejszym kolorem? Teraz mam jaśniejsze od poprzednich, bo na ciemny, farbowany brąz położyłam jasny karmel. Czy rozjaśniłyby mi się jeszcze, gdyby na mój teraźniejszy kasztan położyć coś jaśniejszego itd? :) halo halo? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-20 09:57 przez GraceBlair.

Z ciemnych na jasne...inaczej?

20 mar 2012 - 09:58:56

heh tez tak ostatnio probowalam zrobic i wytrwalam pol roku w takim "rozjasnianiu".w efekcie mialam trzy kolrory...koncowki ciemne srodek rude i przy nasadzie swoje....;/

Z ciemnych na jasne...inaczej?

20 mar 2012 - 09:59:39

Nie rozjasnisz farbując jasniejszym kolorem. Wybierz się do fryzjera na sciagniecie koloru.Najpierw sprawdz jaką metodą sciągają bo tzw kąpiele sciagające są różne, jedne bardziej niszczą włosy, drugie mniej. Ja własnie sciagam. Jestem po pierwszej wizycie, sciagane mam specyfikiem który mało niszczy włosy ale długo to trwało. 6 godzin u fryzjera. Nie pozwól tylko na sciągniecie rozjasniaczem bo będziesz miało siano a nie włosy.

Z ciemnych na jasne...inaczej?

20 mar 2012 - 09:59:45

ja tak kiedyś próbowałam, ale odrosty miałam jasne a resztę włosów dalej ciemne...niestety nie mogłam na ten efekt patrzeć i zafarbowałam jednolicie na ciemny kolor.

Z ciemnych na jasne...inaczej?

20 mar 2012 - 10:03:25

jnkanaja to samo... w piatek sie zafarbowalam na ciemny blond i znow mam kruczo czarne;/ juz sama nie wiem na jaki kolor mam farbowac wlosy bo jaka bym nie kupila farbe to i tak wychodza ciemne a ja chcialabym miec takie "capucino"

Z ciemnych na jasne...inaczej?

20 mar 2012 - 10:09:50

ja sciagalam tak :szampon ,odzywka ,rozjaniacz, woda 6% i najpierw na srodkowa czesc wlosa potem koncowki i na koniec nasda i tak mialam moze 30min na glowie i z czarnego na sredni braz mi chwycilo

Z ciemnych na jasne...inaczej?

20 mar 2012 - 10:14:14

Nałóż blond farbę, np. Wellaton 12/0 ;) Ja kładłam na ciemne, i ładnie zmywało ciemną farbę. Teraz mam blond ;) Wiec działą :p

Z ciemnych na jasne...inaczej?

20 mar 2012 - 10:17:34

aby dojść do takiego koloru o którym mówisz, aby nie było "sztucznego" koloru rozjaśnionego, musisz stopniowo farbować aby uzykać taki kolor. Moja koleżanka robiła to u fryzjera co ok.2 miesiace mieszał on jej farbę i uzykała śliczny kolor.

Z ciemnych na jasne...inaczej?

20 mar 2012 - 10:20:21

Cytat
alpina
Nie rozjasnisz farbując jasniejszym kolorem. Wybierz się do fryzjera na sciagniecie koloru.Najpierw sprawdz jaką metodą sciągają bo tzw kąpiele sciagające są różne, jedne bardziej niszczą włosy, drugie mniej. Ja własnie sciagam. Jestem po pierwszej wizycie, sciagane mam specyfikiem który mało niszczy włosy ale długo to trwało. 6 godzin u fryzjera. Nie pozwól tylko na sciągniecie rozjasniaczem bo będziesz miało siano a nie włosy.
...ile taka przyjemnosc kosztuje?

Z ciemnych na jasne...inaczej?

20 mar 2012 - 10:25:25

jeszcze te frby ewentualnie lekko rozjasniaja wlosy





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-20 10:26 przez agnieszka1472.

Z ciemnych na jasne...inaczej?

20 mar 2012 - 10:28:45

dziewczyno wiesz jak rozjaśnianie działą na włosy?! wpółczucia!!! kilka razy rozjaśnisz a siano masz gotowe!!
życzę powodzenia

Z ciemnych na jasne...inaczej?

20 mar 2012 - 10:33:08

kazde rozjanianie niszczy wlosy z tym trzeba sie liczyc jednemu mniej drugiemu bradziej , niestety tak to juz jest

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DEKOLORYZACJA Czyli jak rozjaśnic włosy