Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Karmelowy blond Joanna

14 mar 2012 - 16:42:10

Cytat
karmelek11
Cytat
lakier_do_paznokci
Cytat
karmelek11
Cytat
Kaja0
Ja robiłam "szamponem kolorywjązym" Joanyy, Karmelowy blond. Tym w niebieskim pudełku. Włosy mi zniszczył kosmicznie, gorzej niż nie jedna farba :p Kolor wyszedł jak na pudełku. Dodam że rozjasniło mi włosy bardzo, czego nie spodzewałam się po " Szamponie" http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/Koloryzacja-wlosow/Multi-soft-color-Karmelowy-blond-20774-big.png

Malowałam tą samą już dwa razy i polecam : włosy po niej mam właśnie mięciutkie a i kolor super :) tylko jeżeli przytrzyma się dłużej to działa praktycznie na zasadzie farby z tym, że bez amoniaku, ja trzymam zawsze dłużej i są po niej odrosty ale może gdyby przytrzymać krócej to nie byłoby? tak słyszałam : w każdym razie ja ją polecam, wydajna, włosy mam za łopatki a jedno opakowanie mi starcza zły/quote]

Malowałaś dokładnie tym szamponem ze zdjęcia? :)

Tak dokładnie tym :D Dwa tygodnie temu nawet, do tej pory kolor mam na włosach :)

Dzięki bardzo :) W takim razie chyba się zdecyduję :):)

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :):)

Karmelowy blond Joanna

14 mar 2012 - 16:46:18

ja trzymam zawsze dłużej i są po niej odrosty ale może gdyby przytrzymać krócej to nie byłoby?


Co to znaczy że są po niej odrosty ? ;p

Karmelowy blond Joanna

14 mar 2012 - 17:06:30

Cytat
Kaja0
ja trzymam zawsze dłużej i są po niej odrosty ale może gdyby przytrzymać krócej to nie byłoby?


Co to znaczy że są po niej odrosty ? ;p

Chodzi o to, że jest to szampon, który niby powinien się zmyć po tych 24 myciach czy iluś tam a jednak się nie zmywa i są odrosty później jak po farbie :)

Karmelowy blond Joanna

14 mar 2012 - 18:15:14

Aaaa, no szampony także są ciężkie do zmycia :p nie zawsze jest tak ze 24 mycia i zero odcienia :p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-14 18:16 przez Kaja0.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Clip in doczepiane naturalne pasma włosów :)