Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam prośbę, na fotce jest mój naturalny kolor włosów, chciałabym go trochę ożywić może przyciemnić nie używając farby czy szamponetki.

czy istnieje tak sposób?może trezba płukac czymś włosy?



Chyba rzepa przyciemnia i na pewno orzech, można kupić specjalne szampony albo płukanki, lub samemu robić ale nie jestem mistrzem w tej kwestii na pewno wujek google pomoże:) sa specjalne odżywki ja używąłam do brązu i supwer ozywiały kolorek, no ale do blondu to głównie rozjasniające:)

Cytat
aga104
Chyba rzepa przyciemnia i na pewno orzech, można kupić specjalne szampony albo płukanki, lub samemu robić ale nie jestem mistrzem w tej kwestii na pewno wujek google pomoże:) sa specjalne odżywki ja używąłam do brązu i supwer ozywiały kolorek, no ale do blondu to głównie rozjasniające:)


o dziękuje bardzo.

co do wujka :) wolę sprawdzone sposoby hi hi hi :)

Może coś kolorowego tonerem?

Cytat
Delgado
Może coś kolorowego tonerem?

he zbyt duże ryzyko

kup fioletowy szampon joanny za ok 16 zł :) uzywaj orzy kazdym myciu i bedzie ok :)))

Olejek rycynowy, dodaj trochę do szamponu. Przyciemni Ci włosy i przy okazji trochę zregeneruje. :)

bardzo fajnie ożywia tylko ze rozjaśnia a nie przyciemnia spray Blond Reflaksy z Joanny, kosztuje ok. 6 zł za buteleczkę, ja używam już rok i jeszcze nie zużyłam, rewelacyjny efekt, bardzo ładnie rozjaśnia, ożywia i chociaż mam tam jakąś domieszkę wody utlwnionej to np. moje włosy mają się po nim świetnie, nie ma różnicy jeżeli chodzi o ich stan, za to kolor rewelacja

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Jesli chodzi o ciemne włosy to bardzo dobrym rozwiązaniem jest też szampon Timotei do włosów głęboki brąz. Naprawde przy regularnym stosowaniu daje bardzo fajne efekty.

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

olejek rycynowy świetnie ozywia kolor włosów - potwierdzam z autopsji:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rozjaśnione końcówki - rude włosy