Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

40 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Blondynki, jakich farb używacie??

14 mar 2012 - 13:25:33

Cytat
Si90
Jezu czemu ja nie mam naturalnym choć o 2 tony jaśniejszych włosów ;/
Ja też nie wiem jakiej farby używać już używałam ostatnio Garnier Color Naturals 110 Superjasny Naturalny Blond I wyszedł mi an odrostach (bo tylko je farbowałam) taki jakby jasno karmelowy ... Kurde już nie wiem co wykombinować...


Jestem ciekawa jaki kolor Ci wyszedł. Mogłabyś wrzucić jakieś zdjęcie?
A jaki kolor masz odrostow



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-14 13:26 przez Agatka12340.

Blondynki, jakich farb używacie??

14 mar 2012 - 13:29:08

no właśnie, pokazujcie na sobie farbę której używacie, jest łatwiej ;)

zweryfikowana
Posty: 280
Ostrzeżenia: 1/5

Blondynki, jakich farb używacie??

14 mar 2012 - 13:36:05

Ja bym Ci poleciła farbki z firmy ARTEGO sa wydajne placisz za nią 36zł ale masz ja na 2,5 raza malowania... a jeśli tylko na odrosty to może i nawet do 4 razy..... maja ładne blondy i farki sa rewelacja nie niszcza włosów i naprawde super odcienie..... lub z CHANTALA ale to koszt 26zł ale tez sa ok . jak byś byla zainteresowana napisz na priv ...

MOGE RÓWNIEŻ ZAŁATWIC KOSMETYKI BINGO SPA NA CELULIT MASKI DO WŁOSÓW DO CIAŁA ITP

zweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Blondynki, jakich farb używacie??

14 mar 2012 - 14:48:04

Cytat
sylwusia01
Ja bym Ci poleciła farbki z firmy ARTEGO sa wydajne placisz za nią 36zł ale masz ja na 2,5 raza malowania... a jeśli tylko na odrosty to może i nawet do 4 razy..... maja ładne blondy i farki sa rewelacja nie niszcza włosów i naprawde super odcienie..... lub z CHANTALA ale to koszt 26zł ale tez sa ok . jak byś byla zainteresowana napisz na priv ...

MOGE RÓWNIEŻ ZAŁATWIC KOSMETYKI BINGO SPA NA CELULIT MASKI DO WŁOSÓW DO CIAŁA ITP



Ale to sa farby cyz rozjasniacze_ A wyprobowalas ja na sobie_

Blondynki, jakich farb używacie??

14 mar 2012 - 14:50:49

Hmm ciężko żeby tak cosik znależćale jużwam zaraz pokaże me włosy :P i sprawa wygląda tak.. może coś doradzicie :P
1 i 2 fotka to włosy jakie mam aktualnie farbowane właśnie farbą Color Naturals 110 Superjasny Naturalny Blond ( z odrostami, dobrze, że nie wychodzę nidgzie i siedzę w domu bo z takimi odrostami to dramat :P)

2 kolejne fotki pokazują jakie miałam włosy po 2 rozjaśnianiu u fryzjera za pomocą baleyage :P i taki kolor chcialabym uzyskać na moich wlosach, ale najpierw czymś muszę rozjaśnić odrosty. Bo zawsze rozjaśniałam najpierw u fryzjera odrosty za pomocą rozjaśniacza a potem kładłam tą farbę 110.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-17 13:53 przez Si90.

Blondynki, jakich farb używacie??

14 mar 2012 - 14:54:17

Ja zawsze robię rozjaśniaczem z Joanny, kiedyś używałam palette xxl czysta platyna ale chyba wycofali to z produkcji albo nie mogę tego nigdzie znaleść ,ale w sumie nie polecam efekt kosmiczny,ale za cenę tak poniszczonych włosów nie warto, ostatni raz malowałam Loreal sztokcholm ale jakieś żółtawe mi to wyszło,owszem na opakowaniu bardzo fajnie,szkoda tylko że taki efekt nie wyszedł mi na moich włoskach;P

Blondynki, jakich farb używacie??

14 mar 2012 - 14:58:20

Wcześniej właśnie miałam jakiś bardziej naturalniejszy blond, a teraz po tej farbie mam taki jasny strasznie ;/ niezbyt mi się poodoba i chce lekko przyciemnić...

Blondynki, jakich farb używacie??

14 mar 2012 - 15:16:40

Ja Ci nie pomogę , bo każde farbowanie (pasemka) robię u fryzjera.

Ale na zniszczone włoski polecam odżywkę WAX - MEEEEEEGA SPRAWA ! :D

Blondynki, jakich farb używacie??

14 mar 2012 - 18:21:52

a któras używała nowych farb Garniera Color Sensation? odkąd zlikwidowali serię 100% color ( i mój ukochany 101) to szukam jakiegoś zastepstwa:(

zweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Blondynki, jakich farb używacie??

19 kwi 2012 - 00:24:23

Moja mama zrobiła sobie włosy farba Garniera Color Sensation srebrny blond(chyba 111) Trzymała na głowie 40min i ma rudowawy kolorek. Także nie polecam! Może jakby trzymała z godzinę to by wyszedł jaśniejszy. Nie wiem.
Dzisiaj zrobiłam swoje ciemne odrosty farbą GARNIER COLOR NATURALS 111 Jestem zaskoczona efektem. Kolor wyszedł piękny. Bardzo jasny blond. Taki kolorek jak po używaniu rozjaśniacza z joanny. Teraz moje pytanie do osób, które używały tej farby prze dłuższy czas. Czy ona niszczy Wam zniszczyła włosy? Moje się wydają ok ale nie wiem jak to będzie przy regularnym stosowaniu... Proszę o odpowiedź.

Blondynki, jakich farb używacie??

19 kwi 2012 - 22:08:59

Farbowałam ją3 razy włosy no i w sumie no niszczy - jak to faarba...

Blondynki, jakich farb używacie??

15 lut 2013 - 20:01:23

Mogłaby któraś z Was coś więcej pwoiedzieć na temat Majiblond?????

Blondynki, jakich farb używacie??

15 lut 2013 - 20:06:14

mi od rozjaśniacza kruszą się końcówki włosów..dlatego juz nigdy nie będe go stosować, oczywiście zawsze bylam u fryzira..a ostatanio kupilam farbe " PLATYNOWY BLOND" z all :) i jestem bardzo zadowolona :) nie podobają mi się tzw " zółtka" na włosach :)

Blondynki, jakich farb używacie??

15 lut 2013 - 20:07:38

a z jakiej firmy kupiłaś farbę??? Jaki masz kolor odrostów? Czy farba radzi sobie zs nimi????

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rozjaśnione końcówki - rude włosy