Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Blondynki, jakich farb używacie??

13 mar 2012 - 00:13:15

Niestety nie pomogę, nie używam farb:) Mam z nautry "złote" włosy, tylko na zimę trochę ciemnieją mi u nasady, ale czekam na lato i znowu będą całe złote ;D

niezweryfikowana
Posty: 661
Ostrzeżenia: 1/5

Blondynki, jakich farb używacie??

13 mar 2012 - 00:23:14

Garnier 111 - mi z ciemnego blondu zrobił ładny jasny blond

Blondynki, jakich farb używacie??

13 mar 2012 - 00:27:26

bardzxo odbry jest na poprawe włskow rekonstruktor profesjonalny firmy joico ja kiedys jak rozjasniałam włoski z ciemnych to uratowałam je ,tylemoge poradzic

Blondynki, jakich farb używacie??

13 mar 2012 - 00:29:19

Marion 962 kiedyś robiłam nim całe włosy i bardzo fajnie wyszły. Na początku trochę szare ale po paru myciach miałam kolor jak po rozjaśniaczu
Teraz używam Wellatona 12/1. Odrosty może nie są super jasne ale jakoś się wyrównują po następnym farbowaniu ale co najważniejsze włosy się nie niszczą jak po rozjaśniaczu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-13 00:35 przez sweetmadzik.

Blondynki, jakich farb używacie??

13 mar 2012 - 00:32:14

Kurde mam już ponad 3 - centymetrowe odrosty hehe i nie wiem co tu wykombinować... (dobrze, że siedzę w domu...)

Blondynki, jakich farb używacie??

13 mar 2012 - 01:31:27

ja używam jasnych blondów z garniera z tych farb co często w rossmanie są za 9,99 ;p

Blondynki, jakich farb używacie??

13 mar 2012 - 14:02:43

a kolor odrostów masz...? Brąz, ciemny blond... ? I rozjasnia Ci jakoś w miare nadając dobry odcień... ?

zweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Blondynki, jakich farb używacie??

14 mar 2012 - 09:42:48

Użyłam farby garnier e0 . Efekt taki jak po rozjaśniaczu. Bardzo jasny blond. No troszeczkę jest refleksów jakby żółtawych ale da się znieśc. Bardziej martwi mnie to, że ta farba ma taki zapach jak rozjaśńiacz z joanny. I boję się, że będzie niszczyć mi włosy... :(



Blondynki, jakich farb używacie??

14 mar 2012 - 10:25:58

Cytat
Agatka12340
Użyłam farby garnier e0 . Efekt taki jak po rozjaśniaczu. Bardzo jasny blond. No troszeczkę jest refleksów jakby żółtawych ale da się znieśc. Bardziej martwi mnie to, że ta farba ma taki zapach jak rozjaśńiacz z joanny. I boję się, że będzie niszczyć mi włosy... :(
Bo to jest rozjaśniacz moja droga a nie farba. Użyłam go raz jedyny w życiu i dziękuję bardzo. Wypadło mi po nim pół włosów. Jeszcze nic mi tak włosów nie zniszczyło a używałam rozjaśniacza z Delia ponad rok i włosy miałam w dość dobrym stanie tak po incydencie z tym rozjaśniaczem podziękowałam rozjaśniaczom na dobre . Aktualnie używam farby wellaton i jak narazie nie jestem nią jakoś specjalnie zawiedziona mimo że odrosty nie są super jasne ale też nie żółte a bardziej bardzo jaśniutki brąz a co najważniejsze prawie nie niszczy włosów a nawet je odżywia. PAMIĘTAJCIE DZIEWCZYNY NAWET NAJMNIEJ PROCENTOWY ROZJAŚNIACZ JEST BARDZIEJ SZKODLIWY DLA WŁOSÓW NIŻ NAJMOCNIEJSZA FARBA.Dlatego radzę zrezygnować z rozjaśniaczy a przerzucić się na farby.

zweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Blondynki, jakich farb używacie??

14 mar 2012 - 10:32:26

No tak podejrzewałam :( Ale miałam nadzieję, że to jest poprostu mocna farba. Co w takim razie mi doradzisz? Jak będę miała z miesiąc odrosty, czego mam użyć? :(

Blondynki, jakich farb używacie??

14 mar 2012 - 10:46:20

Spróbuj może tej farby co ja. Wellaton 12/1 może u Ciebie wyjdzie jaśniej . Albo palette color creme a10. Ja mam zamiar teraz właśnie spróbować tej palette . Wpisz w google grafika nazwę farby to zobaczysz zdjęcia dziewczyn które farbują włosy tymi farbami

zweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Blondynki, jakich farb używacie??

14 mar 2012 - 11:35:19

Frabowałam 4 razy welllatonem 12/1 i wychodził mi ładny kolorek słoneczny taki. Niestety w połączeniu z resztą moich bardzo jasnych blond włosków. Wyróżniał się i wyglądał na żółty. Dlatego chciałam spróbować inna farbą. I natrafiłam na garnier e0. Myślałam, że to farba. :( Mój błąd. Nietety znowu zniszczyłam włosy. Może nie tak bardzo jak rozjaśniaczem z joanny ale jednak. Nadal nie wiem jakiej farby mam używać :(

Blondynki, jakich farb używacie??

14 mar 2012 - 12:46:57

Jezu czemu ja nie mam naturalnym choć o 2 tony jaśniejszych włosów ;/
Ja też nie wiem jakiej farby używać już używałam ostatnio Garnier Color Naturals 110 Superjasny Naturalny Blond I wyszedł mi an odrostach (bo tylko je farbowałam) taki jakby jasno karmelowy ... Kurde już nie wiem co wykombinować...

zweryfikowana
Posty: 1.097
Ostrzeżenia: 1/5

Blondynki, jakich farb używacie??

14 mar 2012 - 12:50:26

Cytat
Si90
Jezu czemu ja nie mam naturalnym choć o 2 tony jaśniejszych włosów ;/
Ja też nie wiem jakiej farby używać już używałam ostatnio Garnier Color Naturals 110 Superjasny Naturalny Blond I wyszedł mi an odrostach (bo tylko je farbowałam) taki jakby jasno karmelowy ... Kurde już nie wiem co wykombinować...

ja 101

Blondynki, jakich farb używacie??

14 mar 2012 - 13:08:15

A jeszcze takie pytanie bo jak farbowałam włosy kiedyś pod koniec grudnia to pół zawartości tego opakowania mi zostało, bo zużylam tylko połowę... I czy moglabym np. teraz użyć tej reszty na zrobienie odrostu? bo jest zamnknięte, zapakowane, lezy sobie w szafce...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trwała