Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Alternatywa dla farbowania włosów

09 mar 2012 - 15:54:10

Dziewczyny mam juz dość tych wszystkich farb, mam juz taki wstret ze juz chyba zadnej nie uzyje ...no ale włos nie stoi w miejscu i wysmienity nie jest. Co polecacie, uzywacie zamiast farb ? od razu zaznaczam ze szamponetki i inne swinstwa w gre nie wchodzą, henna tez nie bardzo, bo na moich włosach w ogole nie wychodzi. Myslałam o jakichs moze żelach koloryzujących??
chciałabym ładny, jasny taki zwykły blond (zele artego niestety tez odpadają,- okropny odcień )
miała ktoras stycznosc z takim wynalazkiem jak "Loreal Inoa, żel koloryzujący bez amoniaku" ?
aktualnie stosuje odzywke goldwell nadajaca chłodny odcien, tylko ze teraz czas na felerne odrosty Takze słucham propozycji :)
pozdrawiam

Alternatywa dla farbowania włosów

09 mar 2012 - 16:05:29

Wróć do naturalnych.

Alternatywa dla farbowania włosów

09 mar 2012 - 16:06:02

a ja zdecydowanie odradzam Garnier ! Raz pomalowałam sobie "jasnym blondem" (odcieniem zblizonym bardzo do tego, jaki mam) a wyszedł mi brązowy !!! ;\

Alternatywa dla farbowania włosów

09 mar 2012 - 16:06:12

Nie chce juz uzywac farb , ..fakt farbowalam kiedys garnierem i było super ..teraz mam wrazenie ze te odcienie jakies spaprane wychodza...

Cytat
Delgado
Wróć do naturalnych.

ech bije sie jeszcze z myślami ..no ale odrost jest dosc ciemny, a ja jednak w jasnym blondzie czuje sie lepiej :)i na razie przytakim bym chciała pozostać ..tylko juz bez wstretnych farb :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 16:08 przez Tamara017.

Alternatywa dla farbowania włosów

09 mar 2012 - 16:08:17

Ja nigdy nie lubiłam garniera, a teraz sama kupiłam taka farbę ;d Strach się baĆ :D chociaż liczę na mój wyamrzony odcień po jej nałożeniu :D

Alternatywa dla farbowania włosów

09 mar 2012 - 16:10:05

może spróbuj jakichś naturalnych metod delikatnego rozjaśniania? albo ewentualnie tonery... nie ingerują w strukturę włosa.

Alternatywa dla farbowania włosów

09 mar 2012 - 16:11:59

Cytat
tulowata
może spróbuj jakichś naturalnych metod delikatnego rozjaśniania? albo ewentualnie tonery... nie ingerują w strukturę włosa.

hm no staram sie jeszcze jakies szampony na bazie rumianku
a co do tonerow to znam tylko takie ktore wychodza hm nienaturalnie bym powiedziała;p a zalezy mi na jak najbardziej naturalnym
a sa takie jakies w miare tonery z naturalnymi kolorami , zna ktoras ?

Alternatywa dla farbowania włosów

09 mar 2012 - 16:12:48

wiem że pianka Schwarzkopf'a w kolorze czerwonym piękny kolor nadaje, dobrze pokrywa, starcza nawet na gęste włosy i nie niszczy ich- próbowałam na sobie :) ale nie wiem jak blond by wyszedł

zweryfikowana
Posty: 1.910
Ostrzeżenia: 1/5

Alternatywa dla farbowania włosów

09 mar 2012 - 16:13:25

ja tam mam odrosty na pół głowy :P tyle, że tutaj czarny (już troche wyblakły), a swoje bardzo ciemne więc aż tak nie widać.. ale też sobie powiedziałam, że nie farbuje.. po tym czarnym cholerstwie włosy mi tak wypadały ze głowa mala ;/

Alternatywa dla farbowania włosów

09 mar 2012 - 16:15:10

Cytat
xxkasia
wiem że pianka Schwarzkopf'a w kolorze czerwonym piękny kolor nadaje, dobrze pokrywa, starcza nawet na gęste włosy i nie niszczy ich- próbowałam na sobie :) ale nie wiem jak blond by wyszedł

a mozesz cos o niej powiedziec ? do kupienia w drogeriach chyba nie co ?
nazywa sie jakos ? :)
Cytat
sasetka92
ja tam mam odrosty na pół głowy :P tyle, że tutaj czarny (już troche wyblakły), a swoje bardzo ciemne więc aż tak nie widać.. ale też sobie powiedziałam, że nie farbuje.. po tym czarnym cholerstwie włosy mi tak wypadały ze głowa mala ;/

no na ciemnych jest chyba lepiej, niz na moich jasnych hehe przynajmniej sie tak nie rzuca w oczy ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 16:16 przez Tamara017.

Alternatywa dla farbowania włosów

09 mar 2012 - 16:17:52

Balejaż na koronie. 2-3 miesiące spokój i farbowana jest tylko mała część włosów. Do tego wygląda super naturalnie.

Alternatywa dla farbowania włosów

09 mar 2012 - 16:21:32

szampon koloryzujace, nie maja amoniaku, nie masz odrostow, starczaja na 20 kilka myć

Alternatywa dla farbowania włosów

09 mar 2012 - 16:23:26

nie pomogę bo sama nie wiem, ale chętnie poczytam rady :)

Alternatywa dla farbowania włosów

09 mar 2012 - 16:27:27

znam dziewczynę, ktora dzieki diecie zmienila calkowicie kolor wlosow. zaczela jesc surowe warzywa dla zdrowia, aby jesc jak najmniej przetwrzonych rzeczy , a przy okazji kolor wlosow zmienil jej sie naprawdę diametralnie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolorowe spreje do wlosow