Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

picie drożdży - włosy! :)

27 lis 2012 - 11:26:17

Nie polecam tabletek.

picie drożdży - włosy! :)

29 lis 2012 - 15:49:56

należy je właśnie zalać wrzątkiem, aby je zabić a potem zatykam nos i heeej :p jednym duszkiem potem szybko czyms popijam i jest okej

picie drożdży - włosy! :)

02 gru 2012 - 22:06:39

Dziewczęta,
interesuje mnie o ile urosły Wam włosy. Nie ukrywam, że chcę troszkę przyśpieszyć ten proces i drożdże wydają się być wspaniałą alternatywą dla długiego, żmudnego czekania. :(
No i jak wiadomo, drożdże mają pełno witaminy B12, co także wspaniale wpływa na stan cery. Mam okropną, pryszczatą cerę i chcę się tego świństwa pozbyć. Jak nie od zewnątrz, do od wewnątrz. No kurczę, musi być jakiś sposób. :( Kiedyś brałam tabletki drożdżowe z bratkiem (pycha! :P), ale chyba były za bardzo przetwarzane i skończyłam u dermatologa na izoteku.
Możecie podać jakieś wskazówki, porady, które jeszcze nie były tu umieszczone?
Od jutra piję drożdże, ryzyk-fizyk!

picie drożdży - włosy! :)

02 gru 2012 - 22:11:57

Właśnie zakończyłam drożdżową kurację. Zabrakły mi 2 dni do pełnego miesiąca, bo rozłożyło mnie i po prostu nie przejdzie mi to przez gardło. Do dzisiejszej porcji się przymusiłam i nie dopiłam do końca.

Drożdże zalewałam wrzątkiem i potem dolewałam mleka. Należę do tych szczęśliwych, których nie wysypało. Może 2-3 pryszcze przed okresem ( bo normalnie to mi nawet przed okresem nie wychodzą).

drożdże - 5.11-3.12
CP - od 14.11
olejek łopianowy z papryką - 2x w tygodniu - od początku kuracji
olejek rycynowy - 1x w tygodniu - od początku kuracji.

Porost - około 2,5 cm. Czyli bez szalu. O tej porze roku włosy rosną mi wolniej - jakieś 1,5 cm na miesiąc. Teraz drożdże zamieniam na skrzypokrzywę.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-02 22:14 przez lmonika.

picie drożdży - włosy! :)

02 gru 2012 - 22:18:46

mi herbata z pokrzywy w ogole nie pomogla, nic a nic, a pilam dosc dlugo. A podobno sok z rzepy wcierany w skore glowy jest dobry na wlosy?

picie drożdży - włosy! :)

02 gru 2012 - 22:24:17

Cytat
highhope
mi herbata z pokrzywy w ogole nie pomogla, nic a nic, a pilam dosc dlugo. A podobno sok z rzepy wcierany w skore glowy jest dobry na wlosy?

Piłaś sypaną czy ekspresową?? bo to różnica.

I chyba właśnie bardziej ten skrzyp, ze względu na krzem, przyspiesza porost.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-02 22:25 przez lmonika.

picie drożdży - włosy! :)

02 gru 2012 - 22:30:10

ekspresowa.. jutro wybieram sie do sklepu kupic sobie jakies ziola do picia myslalam wlasnie o skrzypie. Tak mi wypadaja slowy ze juz mam tego serdecznie dosc :(

picie drożdży - włosy! :)

04 gru 2012 - 22:11:50

Dziewczyny, te drożdże są pyszne! Szczególnie, gdy zrobię z nich shake'a bananowego. *.*

picie drożdży - włosy! :)

30 gru 2012 - 16:58:56

Cytat
bezelka85
a ja polecam w szczególności dziewczynom, które bardzo chcą przybrać na wadze :D
działają w 100 % :D


odswiezam watek poniewaz nurtuje mnie to zdanie... czy poprzez picie drozdzy mozna przytyc? z tego co tu czytam to sa swietne na wlosy i chcialabym zaczac je pic ale nie chcialabym przytyc...wiecie cos na ten temat?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Z blondu w brąz foto