Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->
niezweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 4/5

picie drożdży - włosy! :)

28 lut 2012 - 22:23:03

Cytat
edyta660099
Cytat
ohkate
Ja piłam , ale tylko 2 tygodnie.. Zauważyłam ,że moje włosy były gęstsze, bardziej lśniące i urosły.

Musisz drożdże zalać wrzącą wodą, trochę pogotować ,aż będą "kipieć" i dodać trochę zimnego mleka. Ja dodawałam jeszcze trochę miodu i owa mikstura była wówczas b. smaczna!:)

Przestałam pić drożdże jak skończył mi się miód :P

ale jak je ugotujesz to je zabijesz i straca wlasciwosci.. tak samo jak gotowanie miodu z mlekiem i czosnkiem na przeziebienie... ciasto jak robisz to tez nie mozesz ich rozpuscic w za goracej wodzie czy mleku bo nie wyrosną...


O to właśnie chodzi, żeby zabić bakterie drożdży.
Postępując w taki sposób zauważyłam ,że moje włosy są dłuższe.

niezweryfikowana
Posty: 1.221
Ostrzeżenia: 2/5

picie drożdży - włosy! :)

10 kwi 2012 - 18:09:24

Dziewczyny, odświeżam wątek! :D

dziś naczytałam się o tych drożdżach na wizażu i mam już za sobą pierwszą szklankę. smaczne nie było, ale jakoś dałam radę. : )
Troszkę się boję tego wysypu pryszczy..

picie drożdży - włosy! :)

22 kwi 2012 - 13:55:35

jak długo zamierzacie je pić? [na jakimś blogu wyczytałam, że 3mce] ja zacznę od jutra, jak kupię te drodże, fuj, już mi źle na samą myśl :D ale chcę spróbować :)

picie drożdży - włosy! :)

27 sie 2012 - 14:54:53

Hej dziewczyny :)
Ja pije drożdże już 4 dzień i dla mnie akurat ten smak i zapach nie jest najgorszy. :D
Chętnie bym się dowiedziała czy miałyście już jakieś efekty? :):)

picie drożdży - włosy! :)

15 wrz 2012 - 17:44:11

Hej jak tam dziewczyn pijecie jeszcze? są efekty ?
Ja właśnie mam zamiar się na to skusić ;) Wyczytałam tutaj, że należy zalać drożdże wrzątkiem ale czy tym samym bakterie z grupy B nie ulegają rozpadowi ?
I jeszcze jedno pytanie czy mogę sobie je przygotować rano a wypić dopiero przed snem albo na 2 dzień ?

picie drożdży - włosy! :)

15 wrz 2012 - 17:47:27

Cytat
ohkate
Cytat
edyta660099
Cytat
ohkate
Ja piłam , ale tylko 2 tygodnie.. Zauważyłam ,że moje włosy były gęstsze, bardziej lśniące i urosły.

Musisz drożdże zalać wrzącą wodą, trochę pogotować ,aż będą "kipieć" i dodać trochę zimnego mleka. Ja dodawałam jeszcze trochę miodu i owa mikstura była wówczas b. smaczna!:)

Przestałam pić drożdże jak skończył mi się miód :P

ale jak je ugotujesz to je zabijesz i straca wlasciwosci.. tak samo jak gotowanie miodu z mlekiem i czosnkiem na przeziebienie... ciasto jak robisz to tez nie mozesz ich rozpuscic w za goracej wodzie czy mleku bo nie wyrosną...


O to właśnie chodzi, żeby zabić bakterie drożdży.
Postępując w taki sposób zauważyłam ,że moje włosy są dłuższe.

dokładnie trzeba je zalać wrzątkiem, żeby nie mieć problemów z żołądkiem. Poczytaj sobie o tym.

picie drożdży - włosy! :)

15 wrz 2012 - 18:03:06

ja też bym ich nie wypiła

picie drożdży - włosy! :)

16 wrz 2012 - 15:42:13

No nie wiem... skąd ta informacja o "zabijaniu" drożdży? Przyjaciel mojej koleżanki studiuje technologie żywienia i mówi że zalewanie drożdy nie jest potrzebne bo tak czy siak beda się rozmnarzac...ciasto przecież rosnie a jest w bardzo wysokiej temperaturze. Poza tym drozdzy zabić się nie da... Koleżanka pije drozdze normalnie z mlekiem od roku nic jej nie jest czuje sie świetnie i widzi poprawe. dlatego tez zaczelam sie zastanawiać skąd ta wersja i czy nie jest to jakis mit?

picie drożdży - włosy! :)

27 lis 2012 - 11:03:33

Hej dziewczyny :) przeciągam temat drożdży, ja piłam dzisiaj pierwszy raz i moje wrażenia są okropne, może dlatego że po wypiciu owych drożdży poczułam się ... dziwnie, zrobiło mi się jakby słabo, zakręciło sie w głowie i ból żołądka. Czy któraś z Was też tak miała?!

picie drożdży - włosy! :)

27 lis 2012 - 11:06:06

Wstretne;) lepiej kupic w tabletkach;)

zweryfikowana
Posty: 143
Ostrzeżenia: 1/5

picie drożdży - włosy! :)

27 lis 2012 - 11:09:55

ja się jakoś przemóc nie mogę, a na myśl wysypu chyba się nigdy nie zdecyduje, naczytałam się opinii dziewczyn, które po miesiącu dostały wysypu i męczyły 2 razy tyle z problemami na twarzy

picie drożdży - włosy! :)

27 lis 2012 - 11:17:22

slyszlam o tym sposbie i dziewczyny zakladaly juz taki watek pily drozdze z jogurtem:)

niezweryfikowana
Posty: 661
Ostrzeżenia: 1/5

picie drożdży - włosy! :)

27 lis 2012 - 11:18:04

też się zastanawiałam nad tymi drożdżami, ale w końcu zostałam przy odżywkach, olejowaniu włosów i podcinaniu końcówek. Od pół roku też nie farbuję i widzę dużą poprawę zarówno w wyglądzie jak i wzroście włosów.

Nie będę się katować drożdżami, wolę inne sposoby :p

picie drożdży - włosy! :)

27 lis 2012 - 11:23:56

Cytat
agguusiiiia
Cytat
monicka1808
kupic w tabletkach;]
wiem,że można kupić w tabletkach :) ale podobno picie ich daje lepsze efekty..i o to pytam:)
wszystko co naturalne lepiej dziala niż suplementy diety. też znalazłam na wizaz'u. jak na razie raz, ale nie jest takie złe. nie będę poić regularnie ale raz na jakis czas.

picie drożdży - włosy! :)

27 lis 2012 - 11:26:17

Cytat
colin225
Ja jem drożdże,bo lubię.Używam też jako maseczki do twarzy.

jak robisz taką maseczkę ? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pasemka?