Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 6 7 8 -->

picie drożdży - włosy! :)

21 lut 2012 - 23:22:30

ja tam zawsze jako dziecko bawiłam się drożdżami sypałam na nie cukier a potem zgniatałam w ręce :D I mówiłam wszystkim że nakarmiłam robaczki przed egzekucją :D Co do picia to moja mama cały czas pije drożdże bo lubi, i rzeczywiście włosy i skórę ma bardzo ładną więc może też się skuszę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-21 23:24 przez coco-moko.

picie drożdży - włosy! :)

21 lut 2012 - 23:23:32

Cytat
bezelka85
a ja polecam w szczególności dziewczynom, które bardzo chcą przybrać na wadze :D
działają w 100 % :D

nie strasz mnie :0 ja chce odwrotnie-stracić na wadze
Cytat
magodzianka
I jeszcze przepis z bloga Anwen. :)

Przede wszystkim piłam drożdże. Zaczęłam od 1/4 kostki, później juz piłam do 1/2. Przepis na miksturę dziewczyny modyfikują wedle uznania i smaku oczywiście, można pic z mlekiem bądź wodą, z miodem, kostką rosołową, galaretką. Ważne, aby drożdże wcześniej zabić. Ja swój cudowny napój przygotowywałam tak: wyciągałam drożdże z lodówki, aby trochę postały w temperaturze pokojowej, do kubeczka i rozbijałam je. Nastawiałam sobie mleko i takim gotującym się właśnie zalewałam drożdże, mieszając. Przykrywałam, aby mieć pewność ze zabiłam je na śmierć ;) Gdy juz trochę wystygły (bardzo ważne, wcześniej nie możemy rzucać nic, co miałoby cukier, bo będą mieć pożywkę i zaczną rosnąc) dodawałam trochę miodu, cacao decomoreno i cappuccino z biedronki najlepiej jakieś czekoladowe. Taki napój był naprawdę do przeżycia.


hmm dzięki :).. wydaję mi się,że jakoś zniosę ten smak :D.. i fakt trzeba zalać wrzątkiem!

a używacie jakichs olei do włosów np. kokosowego?
Polecam Wam drożdże babuni (ja kupowałam w biedronce po 95 groszy jakoś) najlepiej się rozpuszczają, nie zostawiają paskudnych grudek na spodzie kubka fuj!. Na początek polecam kupić właśnie te, nie zrazicie się przynajmniej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-21 23:26 przez agguusiiiia.

picie drożdży - włosy! :)

21 lut 2012 - 23:26:49

Polecam tabletki "DROMIN" są na bazie drożdży, cera, włosy, paznokcie bardzo szybko poprawiają swoją kondycję...jeden jak dla mnie minus;/ ja niestety po tym tyłam ;/

picie drożdży - włosy! :)

21 lut 2012 - 23:27:38

Ach, te drożdże ;)
Kupiłam je z myślą o włosach. Wypiłam tylko raz, nie wiem może źle "przyżądziłam" miksturę, ale była ochydna. Nic nie poprawiało smaku - ani mleko, ani miód, ani wsypane kakao. Myślałam, że zwymiotuję. Więcej ich już nie tknęłam.
Teraz zastanawiam się nad przerobieniem tego od nowa, ale się wacham. Spróbuję z tymi tabletkami, ale czy one tak samo poskutkują?
Aha, co do tej mikstury z drożdży, to powinno się to pić przez ok. miesiąc, bo żołądek może nie wytrzymać...

picie drożdży - włosy! :)

22 lut 2012 - 00:06:30

Tak mnie to wszystko zachęciło, że od jutra próbuję!:)

picie drożdży - włosy! :)

22 lut 2012 - 00:18:36

ja pilam ;p
na poczatku ohyda ! ale po kilku spozyciach sie przezywczailam, co do poprawienia wygladu wlosow mnie raczej nic nie dalo, pewnie z dłuzszym stosowaniem cos pomaga .
mozecie wierzyc lub nie mnie od tego urosły ..
mojej kolezancze tez i to sporo .
najlepeij pic zimne lub je poslodzic . 1/4 drożdży rozpuscic we wrzatku
(zalac to na okolo 3/4 szklanki woda wrzącą) przykryc talerzykiem i czekac az sie rozpuszcza . po ostudzeniu wypic, radze nie pic cieplych bo odstraszaja samym zapachem;)

picie drożdży - włosy! :)

22 lut 2012 - 20:32:52

Właśnie zrobiłam je po raz pierwszy, rozpuszczone we wrzątku, z mlekiem i miodem. Nawet smaczne;) Obym tylko nie zapomniała kupic następnej kostki jak ta się skończy.

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 2/5

picie drożdży - włosy! :)

22 lut 2012 - 20:37:15

Cytat
Sylviia
Ja bym mogła jeść drożdże na sucho cały czas :D Ale odbija mi się po nich :D
ja tez uwielbiam ten smak jak byłam mała to zawsze mamie podjadałam kiedy coś piekła

picie drożdży - włosy! :)

22 lut 2012 - 20:37:56

Robicie to ze zwyklej kostki drozy kupionej w sklepie?

picie drożdży - włosy! :)

24 lut 2012 - 20:04:24

drożdże babuni ze sklepu-wczoraj wypiłam pierwszy kubek :P hmm masakra pod koniec.. od razu musiałam czymś zagryźść słodkim :P ale dam radee!

zweryfikowana
Posty: 299
Ostrzeżenia: 1/5

picie drożdży - włosy! :)

24 lut 2012 - 20:11:07

Piłam je z mlekiem :) nawet mi smakowały:d... poprawiły stan mojej skórki i włosy były w lepszym stanie, szybciej rosły :) teraz mam zamiar znów zacząć:D od jutra !:D

picie drożdży - włosy! :)

24 lut 2012 - 20:15:56

ja pije. i pomaga baaaaaardzo. ale samych ich sie nie da wypic. bo sa obrzydliwe. ja robie je tak:
1/4 kostki drozdzy zalewam odrobina GORACEJ WODY koniecznie goracej zbey zabic drozdze. czekam az ostygnie i dolewam mleko i miodu. i wtedy sa moze nie pyszne ale smaczne. slodkie i w ogole nie czuc tego obrzydliwego smaku. a efekty sa super. a i miod trzeba dodac jak ostygnie dopiero,bo cukru nie wolno wczesniej

picie drożdży - włosy! :)

24 lut 2012 - 20:17:11

piłam kiedyś! nie dobre są blee, aż mnie pociągało:D, ale czego się nie robi dla zdrowia,w tym przypadku włosów:].tylko nie pamiętam czy mi pomogły heh

picie drożdży - włosy! :)

24 lut 2012 - 20:18:26

a da się jakoś wypić je? smakują Wam?

picie drożdży - włosy! :)

24 lut 2012 - 20:19:02

a co do oleju wlosow to ja uzywam. kupuje w sklepie zielarskim. sloiczek za 15 zl. i wlosy po nim sa cudowne. u kazdego dziala inaczej. un niektorych efekty widac od razu u niektorych troszke dluzej trzeba czekac. zalezy jak zniszczone wlosy. ale naprawde polecam
no same są obrzydliwe naprawde zbiera na wymioty ( przynajmniej mnie) i kazdy lyk byl dla mnie katorgą. ale z mlekiem i miodem sa naprawde smaczne, czuc bardziej miod



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-24 20:20 przez Paula0411.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farba Loreal casting