Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

32 minut temu

sprawdzony stomatolog

35 minut temu

sklep detailingowy

59 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

picie drożdży - włosy! :)

21 lut 2012 - 22:58:27

Cytat
ohkate
Ja piłam , ale tylko 2 tygodnie.. Zauważyłam ,że moje włosy były gęstsze, bardziej lśniące i urosły.

Musisz drożdże zalać wrzącą wodą, trochę pogotować ,aż będą "kipieć" i dodać trochę zimnego mleka. Ja dodawałam jeszcze trochę miodu i owa mikstura była wówczas b. smaczna!:)

Przestałam pić drożdże jak skończył mi się miód :P

oo:) świetnie.. właśnie chodzi mi o to,żeby w końcu zaczęły rosnąć hehe :) dzięki
a cukru raczej nie można dodawać co nie?

picie drożdży - włosy! :)

21 lut 2012 - 23:00:09

Cytat
carmelek91
Cytat
karoDG
drożdże z mlekiem sa pycha :) no ale nie stosowałam z myślą o włosach, raczej o mojej buzi, ale przerzuciłam sie ostatnio na tabletki drożdże z bratkiem :)

O i jak wpływają na skórę?:) Też zamierzam się troche "oczyścić" chodzi mi o zaskórniki na twarzy:)

nie mam jakiegoś strasznego trądziku, mam parę pryszczy które sie pojawiają i to z nimi walczę, aktualnie na mojej twarzy jest kilka okazów, ale to podobno właśnie tak działa, ze gdy zaczyna sie taką kurację, to te wszystkie toksyny i syfy muszą wyjść po czym mają zniknąć i się nie pojawiać :) piję jeszcze herbatkę z bratka raz dziennie. co do tabletek to z opakowania 60 zostało mi 6 sztuk, więc już kończę( bierze się 4 dziennie), ale kupie kolejne.

picie drożdży - włosy! :)

21 lut 2012 - 23:02:03

A mają być w kostce czy proszku?
Skoro piszecie, że faktycznie działają to ochoczo wypróbuje:) Smak mi nie przeszkadza, jak robię pizzę zawsze rozpuszczam je w gorącym mleku i wtedy nawet mi się podoba.
Skoro mozna dodać miód, to można dodać zamiast tego cukier? Jak myślicie?

picie drożdży - włosy! :)

21 lut 2012 - 23:02:05

Przepisy na drożdżowy napój:

Po pierwsze i najważniejsze drożdże zawsze musimy najpierw „zabić”, żeby nam nie fermentowały w żołądku. W tym celu trzeba zalać je wrzącą wodą i dłuższą chwilę odczekać. Potem dopiero możemy dodać do nich dodatki, które poprawią smak i pozwolą nam przełknąć drożdżowy napój ;)

Co możemy dodać?
może to być mleko+miód+kakao+cappuccino, możemy wypróbować wersję wytrawną: woda+kostka rosołowa, owoce (np. banany) czy galaretkę owocową, a nawet dodać je do owsianki.

Niestety podobnie jak i w przypadku pokrzywy, picie drożdży może na początku spowodować u nas mały wysyp i pogorszenie cery. Stan ten nie powinien trwać dłużej niż 2 tygodnie (jeżeli by się to przeciągało trzeba niestety zrezygnować z drożdżowej kuracji) i nie powinien przyjmować dramatycznego obrotu


cytat z jednego bloga:) wiele dziewczyn zgłaszało się do akcji picia drożdży i każda miała dobre efekty:D

picie drożdży - włosy! :)

21 lut 2012 - 23:05:16

A ile tych drozdzy trzeba dodac ?

niezweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 4/5

picie drożdży - włosy! :)

21 lut 2012 - 23:07:23

Cytat
agguusiiiia
Cytat
ohkate
Ja piłam , ale tylko 2 tygodnie.. Zauważyłam ,że moje włosy były gęstsze, bardziej lśniące i urosły.

Musisz drożdże zalać wrzącą wodą, trochę pogotować ,aż będą "kipieć" i dodać trochę zimnego mleka. Ja dodawałam jeszcze trochę miodu i owa mikstura była wówczas b. smaczna!:)

Przestałam pić drożdże jak skończył mi się miód :P

oo:) świetnie.. właśnie chodzi mi o to,żeby w końcu zaczęły rosnąć hehe :) dzięki
a cukru raczej nie można dodawać co nie?


Tylko musisz wytrwać !:D A nie każdemu pasuje ten smak, ja na początku piłam bez mleka i miodu, były okropne, więc zatykałam nos i łykałam bez problemu.

Niestety nie powinnaś słodzić samym cukrem- cukier niszczy selen. Już dodawanie miodu traktowałam oszczędnie :)
Cytat
wiolka_1986
A ile tych drozdzy trzeba dodac ?

Najlepiej 1/3 kostki, ale nie jest to jakaś zasada.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-21 23:11 przez ohkate.

picie drożdży - włosy! :)

21 lut 2012 - 23:08:14

a ja polecam w szczególności dziewczynom, które bardzo chcą przybrać na wadze :D
działają w 100 % :D

picie drożdży - włosy! :)

21 lut 2012 - 23:09:02

Cytat
Arionell
Przepisy na drożdżowy napój:

Po pierwsze i najważniejsze drożdże zawsze musimy najpierw „zabić”, żeby nam nie fermentowały w żołądku. W tym celu trzeba zalać je wrzącą wodą i dłuższą chwilę odczekać. Potem dopiero możemy dodać do nich dodatki, które poprawią smak i pozwolą nam przełknąć drożdżowy napój ;)

Co możemy dodać?
może to być mleko+miód+kakao+cappuccino, możemy wypróbować wersję wytrawną: woda+kostka rosołowa, owoce (np. banany) czy galaretkę owocową, a nawet dodać je do owsianki.

Niestety podobnie jak i w przypadku pokrzywy, picie drożdży może na początku spowodować u nas mały wysyp i pogorszenie cery. Stan ten nie powinien trwać dłużej niż 2 tygodnie (jeżeli by się to przeciągało trzeba niestety zrezygnować z drożdżowej kuracji) i nie powinien przyjmować dramatycznego obrotu


cytat z jednego bloga:) wiele dziewczyn zgłaszało się do akcji picia drożdży i każda miała dobre efekty:D

dzięki ;).. od jutro zaczynam pić drożdże.. mam nadzieję,że mi nie zaszkodzą i będę mogła pić

picie drożdży - włosy! :)

21 lut 2012 - 23:11:07

Dziewczyny, ale uważajcie z tymi drożdżami... Bo nie wiem czy wiecie, ale trzeba umieć je przyrządzić, żeby 'zabić'. Nie słyszałyście nigdy, że one się rozmnażają? :P Cukier w tym przypadku odpada, chyba, że chcecie w żołądku założyć całą familię drożdżową. :)

niezweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 4/5

picie drożdży - włosy! :)

21 lut 2012 - 23:14:53

Cytat
magodzianka
Dziewczyny, ale uważajcie z tymi drożdżami... Bo nie wiem czy wiecie, ale trzeba umieć je przyrządzić, żeby 'zabić'. Nie słyszałyście nigdy, że one się rozmnażają? :P Cukier w tym przypadku odpada, chyba, że chcecie w żołądku założyć całą familię drożdżową. :)

Dlatego należy zabić bakterie wrzącą wodą, inaczej takie "surowe" drożdże 'pomogą' nam tylko zabrać wszystkie witaminy z organizmu, co doprowadzi do jego osłabienia i kłopotów.

picie drożdży - włosy! :)

21 lut 2012 - 23:16:42

ohkate, właśnie o tym pisałam. Ja nie wiem, czy chcę ryzykować. :P
A Wam podsyłam linka do Anwen, która z kilkoma bloggerkami zorganizowała akcję 'Włosy rosną jak na drożdżach'. Tutaj możecie poczytać o tym i podziwiać efekty na zdjęciach! :)


KLIK

I jeszcze taka mała uwaga:
"Niestety podobnie jak i w przypadku pokrzywy, picie drożdży może na początku spowodować u nas mały wysyp i pogorszenie cery. Stan ten nie powinien trwać dłużej niż 2 tygodnie (jeżeli by się to przeciągało trzeba niestety zrezygnować z drożdżowej kuracji) i nie powinien przyjmować dramatycznego obrotu ;) więc nie zniechęcajcie się na zaś!"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-21 23:18 przez magodzianka.

picie drożdży - włosy! :)

21 lut 2012 - 23:19:08

Ja bym mogła jeść drożdże na sucho cały czas :D Ale odbija mi się po nich :D

picie drożdży - włosy! :)

21 lut 2012 - 23:19:20

Cytat
agguusiiiia
Cytat
ohkate
Ja piłam , ale tylko 2 tygodnie.. Zauważyłam ,że moje włosy były gęstsze, bardziej lśniące i urosły.

Musisz drożdże zalać wrzącą wodą, trochę pogotować ,aż będą "kipieć" i dodać trochę zimnego mleka. Ja dodawałam jeszcze trochę miodu i owa mikstura była wówczas b. smaczna!:)

Przestałam pić drożdże jak skończył mi się miód :P

oo:) świetnie.. właśnie chodzi mi o to,żeby w końcu zaczęły rosnąć hehe :) dzięki
a cukru raczej nie można dodawać co nie?

też piłam jakoś 2 tygodnie (dłużej nie dałalm rady) i zero różnicy. Trzebaby było pić z miesiąc, żeby zobaczyć różnicę (tak, jak przy braniu tabletek na wlosy).

picie drożdży - włosy! :)

21 lut 2012 - 23:21:03

Dziewczyny, miejcie na uwadze, że drożdże nie są tak do końca zdrowe - kiedyś dietetyczka mi to tłumaczyła, ale nie pamiętam czemu. Z tego co mi wiadomo na włosy pomaga rycyna albo taki specjalny specyfik stosowany przez osoby po chemioterapii - do kupienia w aptece. Natomiast na problemy z trądzikiem polecam Davercin - antybiotyk na twarz, ale na receptę.

picie drożdży - włosy! :)

21 lut 2012 - 23:21:13

I jeszcze przepis z bloga Anwen. :)

Przede wszystkim piłam drożdże. Zaczęłam od 1/4 kostki, później juz piłam do 1/2. Przepis na miksturę dziewczyny modyfikują wedle uznania i smaku oczywiście, można pic z mlekiem bądź wodą, z miodem, kostką rosołową, galaretką. Ważne, aby drożdże wcześniej zabić. Ja swój cudowny napój przygotowywałam tak: wyciągałam drożdże z lodówki, aby trochę postały w temperaturze pokojowej, do kubeczka i rozbijałam je. Nastawiałam sobie mleko i takim gotującym się właśnie zalewałam drożdże, mieszając. Przykrywałam, aby mieć pewność ze zabiłam je na śmierć ;) Gdy juz trochę wystygły (bardzo ważne, wcześniej nie możemy rzucać nic, co miałoby cukier, bo będą mieć pożywkę i zaczną rosnąc) dodawałam trochę miodu, cacao decomoreno i cappuccino z biedronki najlepiej jakieś czekoladowe. Taki napój był naprawdę do przeżycia.

Polecam Wam drożdże babuni (ja kupowałam w biedronce po 95 groszy jakoś) najlepiej się rozpuszczają, nie zostawiają paskudnych grudek na spodzie kubka fuj!. Na początek polecam kupić właśnie te, nie zrazicie się przynajmniej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farba Loreal casting