Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

IDEALNY KOLOR WŁOSÓW

12 lut 2012 - 15:26:32

Hej dziewczyny od dosyc dawna farbuje wlosy na brąz . Za kazdym razem wychodzą mi rude refleksy ;/ . Marze o popielatym jasnym brązie . Znacie jakies sprawdzone farby ktore nie maja tego brzydkiego refleksu ? Bardzo chcialabym taki kolor jak na ponizszch zdjeciach,co bym musiala zrobic?? Rozjasnic wlosy i nalozyc farbe? Czy myslicie ze obyłoby sie bez rozjasniacza? Ponizej wklejam zdjecie moich wlosow (sorki za szope :) ale zdjecie zrobilam z samego rana) i ponizej zdjecie idealnego dla mnie koloru kolor moglbybyc troszke jasniejszy. Prosze doradzcie jakas farbe ktora da taki efekt.doda ze fryzjer odpada,jestem do nich uprzedzona .



IDEALNY KOLOR WŁOSÓW

12 lut 2012 - 15:29:27

oj nie wiem.. Ja mam takie naturalnie.. Może spróbuj brązową hennę nałożyć? Kolor będzie delikatny, a ja po brązowej hennie refleksów rusych nie miałam :)

IDEALNY KOLOR WŁOSÓW

12 lut 2012 - 15:30:02

Możesz kupować farby do włosów, które mają w nazwie 'popielaty'.
Żeby ochłodzić kolor możesz popróbować płukanek z gencjany, albo fioletowych szamponów.

IDEALNY KOLOR WŁOSÓW

12 lut 2012 - 15:32:46

zeby uzyskac taki kolorek mozesz wyprobowac farbowanie ciemnym blondem

IDEALNY KOLOR WŁOSÓW

12 lut 2012 - 15:33:04

Cytat
joannwoy
Możesz kupować farby do włosów, które mają w nazwie 'popielaty'.
Żeby ochłodzić kolor możesz popróbować płukanek z gencjany, albo fioletowych szamponów.

Słyszalam cos o fioletowych płukankach i roztworze z gencjany,ale myslalam ze jest on do wlosow blond zeby eliminowac żółty odcień ? :) Bede musiala spróbowac
co do mojego koloru to zdjecie go niestety nie odzwierciedla w rl jest bardziej miedziany . a pod słońce to juz całkiem,myslicie dziewczyny ze jakbym nałozyła na nie farbeo kolorze ciemnego blondu to nie zrobilyby sie za ciemne? Nie chce zbyt ciemnego brązu :(
PS. Jak zrobic ta płukanke z gencjany? Bo rozumiem ze masz na mysli taki mały roztwór fioletu w buteleczce ? jesli tak to mam go w domu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-12 15:41 przez juzkabuzka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdrowe włosy ;) Rady.