Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

Loreal rozjaśniający

02 lut 2012 - 19:45:10

Czy ktoras z Was uzywala farby Loreal Preference true Brunettes - czyli tych skierowanych wylacznie do brunetek,ale ktore maja za zadanie rozjasnic a nie zaciemnic wlosy ponizej dodaje fotke..Mam ciemno brazowe wlosy po dekoloryzacji-miejscami jeszcze widac czaarne pasemka..ogladalam filmy na youtube dziewczyn ktore jej uzywaly i efekt byl niesamowity-naprawde rozjanione wlosy np.z czarnego do brazu...



Loreal rozjaśniający

02 lut 2012 - 19:48:58

hehe a ja właśnie siedze z dekoloryzatorem na głowie.. :D

Loreal rozjaśniający

02 lut 2012 - 19:49:04

ja tam w to nie wierze chodz czeka na mnie tez taka farba:D ale jeszcze czekam zeby trochę mi wyjaśniały:D na tych farbach pisze wlasnie ze niby z ciemnego brązu łapie;D hmm srednio w to wierze ale moze ktos korzystał?sama się chętnie dowiem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-02 19:51 przez Eirenee.

Loreal rozjaśniający

02 lut 2012 - 19:50:00

świetne tez się chetnie dowiem

Loreal rozjaśniający

02 lut 2012 - 19:50:19

Oooo ! Własnie tez szukam czegoś co rozjaśni mi włosy tak ;) Dziś kładłam blond farbę, i wyszło ok ;) Ale za jakiś tydzień - dwa chcę powtórzyc żeby miec jaśniejsze jeszcze.

To czekamy na opinie - też chętnie się dowiem ;)

Loreal rozjaśniający

02 lut 2012 - 19:50:49

pierwsze słyszę, ale brzmi ciekawie:)

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

Loreal rozjaśniający

02 lut 2012 - 19:51:02

widzialam na youtube filmik dziewczyny ktora miala czarne wlosy w dodatku farbowane i zeszla tym do brazu..pokazala efekt przed,jak sie farbowala i po 40 min miala brazowe wlosy-moze nie super jasne ale ewidentnie braz

Loreal rozjaśniający

02 lut 2012 - 19:53:21

nikooXX Pokażesz na prv link do tego filmiku ;d ? heh

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

Loreal rozjaśniający

02 lut 2012 - 19:54:37

wpisz sobie loreal preference ultra light ash bronze-bo tak akurat nazywa sie odcien rezentowanej przeze mnie farby-choc sa tez inn ei wybierz wideo - wyskoczy ci kilka filmow dziewczy nktore to testuja

Loreal rozjaśniający

02 lut 2012 - 19:56:38

ja uzywałam tej seri tylko , ze rozjaśnijący "jasny kasztan", z czarnych mam jasny kasztan, super odcien i super działa, ja polecam tą farbę :)

Tylko , ze ostatnio ich w sklepach nie ma tych rozjaśniajacych, a ty gdzie tą znalazłas?

Loreal rozjaśniający

02 lut 2012 - 19:56:51

Ok , thx ;)

Loreal rozjaśniający

02 lut 2012 - 19:57:13

ja uzywalam ;p za 1 razem rozjasnilam z ciemnego brazu do jasnego :)

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

Loreal rozjaśniający

02 lut 2012 - 19:57:54

wlasnie nie znalazlam ale sa do kupienia w sieci tylko chce wiedziec czy naprawde warto..a ty schodzilas z czarnych farbowanych?

Loreal rozjaśniający

02 lut 2012 - 19:58:16

Cytat
bessi
ja uzywałam tej seri tylko , ze rozjaśnijący "jasny kasztan", z czarnych mam jasny kasztan, super odcien i super działa, ja polecam tą farbę :)

Tylko , ze ostatnio ich w sklepach nie ma tych rozjaśniajacych, a ty gdzie tą znalazłas?

A pamiętasz ilu % ma wodę ?? Bo moje włosy nie przeżyją więcej niz 9 % :D

Loreal rozjaśniający

02 lut 2012 - 20:10:38

Cytat
nikooXX
wlasnie nie znalazlam ale sa do kupienia w sieci tylko chce wiedziec czy naprawde warto..a ty schodzilas z czarnych farbowanych?

z czarnych farbowanych, były to jakoś ok 4 farbowania, juz nie pamietam
Cytat
Kaja0
Cytat
bessi
ja uzywałam tej seri tylko , ze rozjaśnijący "jasny kasztan", z czarnych mam jasny kasztan, super odcien i super działa, ja polecam tą farbę :)

Tylko , ze ostatnio ich w sklepach nie ma tych rozjaśniajacych, a ty gdzie tą znalazłas?

A pamiętasz ilu % ma wodę ?? Bo moje włosy nie przeżyją więcej niz 9 % :D

niestety nie orientuje sie bo nigdy tego nie sprawdzałam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-02 20:11 przez bessi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

farbowanie