Obecnie rozmawiamy o:

kredyt

gorący temat

Dom czy mieszkanie

3 minuty temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Od zawsze mam problemy z rozdwajaniem się włosów. Mimo że prostownicy używam rzadko (1-2 w miesiącu) a farbuję co 2-3 miesiące, używam odżywek to nic mi nie pomaga, włosy dorastają do pewnego momentu i zaczynają się rozdwajać.

Masie jakieś sprawdzone kosmetyki na ten problem?

częste podcinanie dobrymi i ostrymi nożyczkami - najlepiej fryzjerskimi. takie zwykłe jeszcze bardziej niszczą włosy. polecam serum z avonu zielone i olejek arganowy

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 1/5

też się chętnie dowiem !

:)

maseczka palcenta (czy jakoś tak) regenerująca z dolce latte

Polecam z Avonu serum na rozdw. końcówki , całkiem spoko:)

zweryfikowana
Posty: 1.035
Ostrzeżenia: 1/5

jedwab na końce!!:)

wax + wspomniane wyzej serum z avonu zielone na koncowki

Cytat
mroczus1890
jedwab na końce!!:)

niestaty wlosy szybko sie przyzwyczajaja i daje efekt tylko na chwile



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-11 21:56 przez amstaff81.

Wcierać w końcówki kwas rycynowy

Też mi się dawniej tak rozdwajały że masakra, ale teraz już nie mam z tym problemu :) często podcinam końcówki i używam odżywki syoss po myciu, i tyle :)

Cytat
aniaba1991
Też mi się dawniej tak rozdwajały że masakra, ale teraz już nie mam z tym problemu :) często podcinam końcówki i używam odżywki syoss po myciu, i tyle :)

a co ile podcinasz?

Ja używam jedwabiu na końcówki, stosuję odżywki, jakos z 2 miesiące temu podcinałam je i widzę, że znów zaczynają się rozdwajać.. :( Nie chce za często podcinać bo próbuję zapuścić włosy.. eh te głupie końcówki ;p

nie pamietam nazwy ale mam maske od fryzjerki kupiam litrowa biala z zielona naklejka i jest geialna jak odzywka z farby wellaton czy palette

końcówki powinno sie podcinać co 2 miesiące :]

Ja mam sprawdzony sposób: przestac farbowac. Po roku 2 razy więcej włosów, zero suchych włosów, rozdwojonych końcówek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaką farbę polecacie:)