Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

przyjazne przedszkole

11 minut temu

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:19:42

Ja mialam kiedys z joanny ladnie kryja tylko szybko schodzi takze wybierz inna. Nie polecam Garniera jak dla mnie najgorsza...

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:20:28

Cytat
herbus6
moja droga loreal dlugo nie trzyma. to ze jest znana marka i wyadje sie dobra , ta farba co napisalam jest najlepsza uwierz i sprawdzona.
Dunphy; z jakiej firmy uzywasz?

Przecież piszemy cały czas o wellatonie. Skup się.

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:20:56

Ciemny brąz wychodzi jak czarny;) ja miałam ciemną czekoladę i też ciemno wyszedł na moich włosach ale tylko dlatego że z poprzedniej koloryzacji wyszedł mi ciemny brąz ;) . Spróbuj ciemną czekoladę myślę że będziesz zadowolona ;)
Na opakowaniu są kolory jakie wyjdą ale nie do końca się tym sugeruj bo wychodzą o dwa tony ciemniejsze;)

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:27:23

a ja nie chciałam, kupiłam ciemny blond z Garniera i mam bardzo ciemny brąz pod czarny. ja jestem załamana ale jeśli tego szukasz to polecam ciemny blond- garnier ;/

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:27:57

schwarzkopf perfect mousse ja uzywam tylko tej farby jest to pierwsza farba w piance i nie zmienie jej na zadna inna jak dla mnie rewelka mam wlosy do polowy plecow ,ale nie grube i jedna mi starcza na pokrycie calych wlosow ... nie mam zniszczonych tak jak po innych farbach wlosow , sa lsniace i ladnie pokryte ,uzywam sredni zlocisty braz wychodzi naprawde ladny naturalny kolor z czystym sercem polecam te farby

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:38:12

kaju masz racje!!! wiesz co dobre;)

zweryfikowana
Posty: 322
Ostrzeżenia: 1/5

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:41:36

syoss ja farbowałam z rudego na brąz ta farbą i wyszedł okej ;)

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:53:07

Cytat
brakloginu_16
Ciemny brąz wychodzi jak czarny;) ja miałam ciemną czekoladę i też ciemno wyszedł na moich włosach ale tylko dlatego że z poprzedniej koloryzacji wyszedł mi ciemny brąz ;) . Spróbuj ciemną czekoladę myślę że będziesz zadowolona ;)
Na opakowaniu są kolory jakie wyjdą ale nie do końca się tym sugeruj bo wychodzą o dwa tony ciemniejsze;)

A z jakiej firmy?
to mówicie że wellaton nie niszczy włosów i jest trwały? a który odcień wyjdzie jako taki naprawdę ciemny brąz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-20 18:54 przez Angi1991.

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:55:55

Pełno jest farb które zakryją rudy, mnie wystarczyła Joanna, mam piękną paloną kawę :)

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:57:50

Cytat
Angi1991
Cytat
brakloginu_16
Ciemny brąz wychodzi jak czarny;) ja miałam ciemną czekoladę i też ciemno wyszedł na moich włosach ale tylko dlatego że z poprzedniej koloryzacji wyszedł mi ciemny brąz ;) . Spróbuj ciemną czekoladę myślę że będziesz zadowolona ;)
Na opakowaniu są kolory jakie wyjdą ale nie do końca się tym sugeruj bo wychodzą o dwa tony ciemniejsze;)

A z jakiej firmy?
to mówicie że wellaton nie niszczy włosów i jest trwały? a który odcień wyjdzie jako taki naprawdę ciemny brąz?

Ja odradzam wellaton w piance. Jeśli mi nie wierzysz, że się spiera to pokaże Ci zdjęcia.

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:59:59

A Joanna nie zniszczyła Ci włosków? To który kolor i firma wg Was jest najbardziej trwała?

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 19:00:39

http://szafiarenka.pl/8/4988620/prezent-dla-nauczyciela.html?autologin=1#msg-4988620



Proszę o pomoc :(...



WG mnie najlepszą farbą jest farba z firmy AVON można ją dostać w katalogu. A prawdą jest że najlepiej i najzdrowiej jest udać się do fryzjera.

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 19:03:08

A może :
Schwarzkopf Essential Color ?
Nie niszczy włosów i długo utrzymuje się na włosach .

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 19:07:19

A Joanna nie zniszczyła Ci włosków? To który kolor i firma wg Was jest najbardziej trwała? :)

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 20:28:25

kazdy ma inny wlos moja droga. niech sprobuje!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hiszpański kok na studniówkę