Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 17:47:27

Mam rude włosy a chciałabym przejść z niego na taki naprawdę ciemny brąz. I nie chciałabym robić tego u fryzjera. Jaką farbę mi polecacie? Da się to jakoś zrobić? Znacie jakąś brązową farbę co w miarę długo trzyma?

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 17:50:13

wedlug mnie Joanna :D
dla mnie najlepsza , u mnie sie nie zmywa aż do odrostow :D

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 17:51:21

A nie niszczy włosów?

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 17:55:38

jak dla mnie syoss albo loreal ;)

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 17:55:59

jeśli chcesz farbę, która pokrywa wszystkie kolory i nie niszczy włosów to polecam : Krem koloryzujący bez amoniaku na ok. 30 myć ale wytrzyma znacznie dłużej Loreal casting gloss ' Ja farbuję kolorem 'brąz' bo 'ciemny brąz wychodzi jak czarny' POLECAM

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:00:18

Mówicie że farba loreal pokryje i dosyć długo się nie wypłucze? A która konkretnie? Casting, Exellence czy Preference? Która jest najlepiej kryjąca i najtrwalsza?

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:00:22

z firmy Joanna nie przykryje Ci rudego. Koleżanka miala płomienną iskrę, teraz farbuje Orzechowym brązem, i ma suepr kolor, ale to jeszcze nie brąz ;d

Jeśli chciałabys zlikwidowac rudy odcień, to wybierz zimny kolor brązu, np. Z Wellatonu - średni brąz / ciemny brąz ( wychodzą ciemno )
Jeśli np. na rudy położysz "gorzką czekoladę" Wellatonu, będzie mialo to ładny rudawo-brązowy połysk ;))

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:02:34

Cytat
Kaja0
z firmy Joanna nie przykryje Ci rudego. Koleżanka miala płomienną iskrę, teraz farbuje Orzechowym brązem, i ma suepr kolor, ale to jeszcze nie brąz ;d

Jeśli chciałabys zlikwidowac rudy odcień, to wybierz zimny kolor brązu, np. Z Wellatonu - średni brąz / ciemny brąz ( wychodzą ciemno )
Jeśli np. na rudy położysz "gorzką czekoladę" Wellatonu, będzie mialo to ładny rudawo-brązowy połysk ;))

A loreal przykryje? Bo jakoś wella i joanna boję się że zniszczą włosy? Co myślicie o loreal ciemny brąz?

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:06:37

Sluchaj! kup w rossmanie wellaton farbe ciemny braz! pokryje ci wszystko jesy super kolorem bo ja z blondu bardzo jasnego schodzilam i mialam ponad miesiac kolor;) wiec sprobuj a nie pozalujesz!:)

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:08:13

Cytat
herbus6
Sluchaj! kup w rossmanie wellaton farbe ciemny braz! pokryje ci wszystko jesy super kolorem bo ja z blondu bardzo jasnego schodzilam i mialam ponad miesiac kolor;) wiec sprobuj a nie pozalujesz!:)

Ale nie w piance!

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:09:48

w piance!;p

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:12:07

A co myślicie o lorealach bo jakoś tej firmie najbardziej ufam

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:13:07

Nie kupuje Loreala bo jest drogi, i miało trwały ;p Za połowe ceny mam Wellaton, i kolor przez dłuuuugi czas ;) A włosy piękne, miękkie. Joanna to juz w ogole, delikatna.. no ale za 5 zł czego wymagac. Kumpli trzyma ponad miecha, tylko szybko włosy jej rosną i farbuje, bo widac odrost ;p

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:15:45

Cytat
herbus6
w piance!;p

Ja używam "wulkanicznej czerwieni" w piance, po tygodniu włosy są różowe. Mimo, że kolory piękne, to jednak nietrwałe.

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:18:07

moja droga loreal dlugo nie trzyma. to ze jest znana marka i wyadje sie dobra , ta farba co napisalam jest najlepsza uwierz i sprawdzona.
Dunphy; z jakiej firmy uzywasz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-20 18:18 przez herbus6.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hiszpański kok na studniówkę