Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

regularne posiłki

23 minut temu

dieta organizacja

38 minut temu

przestrzeganie diety

55 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 17:47:27

Mam rude włosy a chciałabym przejść z niego na taki naprawdę ciemny brąz. I nie chciałabym robić tego u fryzjera. Jaką farbę mi polecacie? Da się to jakoś zrobić? Znacie jakąś brązową farbę co w miarę długo trzyma?

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 17:50:13

wedlug mnie Joanna :D
dla mnie najlepsza , u mnie sie nie zmywa aż do odrostow :D

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 17:51:21

A nie niszczy włosów?

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 17:55:38

jak dla mnie syoss albo loreal ;)

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 17:55:59

jeśli chcesz farbę, która pokrywa wszystkie kolory i nie niszczy włosów to polecam : Krem koloryzujący bez amoniaku na ok. 30 myć ale wytrzyma znacznie dłużej Loreal casting gloss ' Ja farbuję kolorem 'brąz' bo 'ciemny brąz wychodzi jak czarny' POLECAM

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:00:18

Mówicie że farba loreal pokryje i dosyć długo się nie wypłucze? A która konkretnie? Casting, Exellence czy Preference? Która jest najlepiej kryjąca i najtrwalsza?

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:00:22

z firmy Joanna nie przykryje Ci rudego. Koleżanka miala płomienną iskrę, teraz farbuje Orzechowym brązem, i ma suepr kolor, ale to jeszcze nie brąz ;d

Jeśli chciałabys zlikwidowac rudy odcień, to wybierz zimny kolor brązu, np. Z Wellatonu - średni brąz / ciemny brąz ( wychodzą ciemno )
Jeśli np. na rudy położysz "gorzką czekoladę" Wellatonu, będzie mialo to ładny rudawo-brązowy połysk ;))

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:02:34

Cytat
Kaja0
z firmy Joanna nie przykryje Ci rudego. Koleżanka miala płomienną iskrę, teraz farbuje Orzechowym brązem, i ma suepr kolor, ale to jeszcze nie brąz ;d

Jeśli chciałabys zlikwidowac rudy odcień, to wybierz zimny kolor brązu, np. Z Wellatonu - średni brąz / ciemny brąz ( wychodzą ciemno )
Jeśli np. na rudy położysz "gorzką czekoladę" Wellatonu, będzie mialo to ładny rudawo-brązowy połysk ;))

A loreal przykryje? Bo jakoś wella i joanna boję się że zniszczą włosy? Co myślicie o loreal ciemny brąz?

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:06:37

Sluchaj! kup w rossmanie wellaton farbe ciemny braz! pokryje ci wszystko jesy super kolorem bo ja z blondu bardzo jasnego schodzilam i mialam ponad miesiac kolor;) wiec sprobuj a nie pozalujesz!:)

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:08:13

Cytat
herbus6
Sluchaj! kup w rossmanie wellaton farbe ciemny braz! pokryje ci wszystko jesy super kolorem bo ja z blondu bardzo jasnego schodzilam i mialam ponad miesiac kolor;) wiec sprobuj a nie pozalujesz!:)

Ale nie w piance!

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:09:48

w piance!;p

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:12:07

A co myślicie o lorealach bo jakoś tej firmie najbardziej ufam

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:13:07

Nie kupuje Loreala bo jest drogi, i miało trwały ;p Za połowe ceny mam Wellaton, i kolor przez dłuuuugi czas ;) A włosy piękne, miękkie. Joanna to juz w ogole, delikatna.. no ale za 5 zł czego wymagac. Kumpli trzyma ponad miecha, tylko szybko włosy jej rosną i farbuje, bo widac odrost ;p

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:15:45

Cytat
herbus6
w piance!;p

Ja używam "wulkanicznej czerwieni" w piance, po tygodniu włosy są różowe. Mimo, że kolory piękne, to jednak nietrwałe.

z rudego na brąz

20 gru 2011 - 18:18:07

moja droga loreal dlugo nie trzyma. to ze jest znana marka i wyadje sie dobra , ta farba co napisalam jest najlepsza uwierz i sprawdzona.
Dunphy; z jakiej firmy uzywasz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-20 18:18 przez herbus6.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hiszpański kok na studniówkę