Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak zrobić loki?

10 sty 2012 - 00:20:31

jest wiele sposobów
lokówka
prostownica
wałki
papiloty
albo można też związać i zawinąć w koka lekko mokre włosy na noc
a rano możemy cieszyć się delikatnymi naturalnymi,falistymi włosami

Jak zrobić loki?

12 sty 2012 - 17:22:25

chyba lokówką najlepiej, nie wiem jak mam naturalne loki, więc nie doradze;}

Jak zrobić loki?

12 sty 2012 - 21:19:32

Falownicą u fryzjera. Super efekt a w ten magiczny dzień nie żałuj na fryzjera:)
Będziesz przecież wspominać i oglądać na zdjęciach bądż filmach do końca życia, więc lepiej żeby było czym się pochwalić dzieciom:)
Miłej zabawy:)

Jak zrobić loki?

16 sty 2012 - 10:16:36

Mozesz to zrobic m.in:
wsuwkami do wlosow(najlepiej na mokrych wlosach)
prostownica
lokowka

Jak zrobić loki?

18 sty 2012 - 16:50:44

ja biore cienkie pasma i zawijam na prostownice(tak jak bys brala na lokowke) i mocno dociskasz i po 1 min puszczasz
i sa sliczne

Jak zrobić loki?

18 sty 2012 - 17:21:37

Ja znam bardzo fajny sposób na takie fale lekkie, delikatne. Robi się je prostownicą, ale nie nakręca. Wkładasz pasmo do prostownicy powoli schodzisz w dół i wyginasz włosy raz w w górę raz w dół, pierw w dół tak jakbyś chciała zakręcić na prostownicę, trochę zjeżdżasz i wracasz do pierwotnej pozycji a potem w górę i znów w dół itd

Jak zrobić loki?

19 sty 2012 - 17:54:00

a to moje zrobione w jakieś 15 minut, lokówką 32 mm "ANDREW BARTON I LOVE CURLS"


Jak zrobić loki?

20 sty 2012 - 10:46:53

Świetne!!!!!

Jak zrobić loki?

20 sty 2012 - 17:13:20

Polecam robic prostownica efekt jest bardziej naturalny niz lokowka

Jak zrobić loki?

20 sty 2012 - 20:10:04

witam,
ja mam naturalnie kręcone włoski. ale czasem, gdy zbyt często maluję włosy, na czubku głowy niektóre pasma nie chcą mi się "kręcić", więc je nakręcam na lokówkę stosując wcześniej preparat z Loreal.i wtedy mam pewność,że kosmyk się nie rozkręci i że pięknie się nawinie na lokówkę;D;D

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Jak zrobić loki?

20 sty 2012 - 21:52:55

jestem fryzjerka i często wykonuje tego typu fryzury:) polecam sposób prostownica zakręcając - zginając lub falownica.. wskazówka jeśli maja byc mega naturale rozczesujemy a następnie używamy lakieru 4 lub 5 (mocnego) aby sie utrzymały.. można również zapleść 3 warkocze oczywiście włosy musza byc mokre najlepiej na noc rano wyjdą delikatne fale :)

Jak zrobić loki?

22 sty 2012 - 00:18:20

Najlepiej lokówką lub zakręcić prostownicą.Ale ja najpierw używam termoloków--podgrzewam je w maszynce i trzymam około 20 min,ściągam wałki a potem niektóre pasma kręcę lokówką -takie drobne lodzki i szybko spryskuję lakierem do włosów,zeby utrwalic.I tyle ;-)



Jak zrobić loki?

24 sty 2012 - 21:01:52

Najlepiej prostownica ! zdecydownie lepszy efekt jest. Ja probowaalam na walki na papiloty lokówka zwykła ,lokowka spiralką i najlepszy efekt PROSTOWNICA !!!

Jak zrobić loki?

26 sty 2012 - 00:39:09

mi tam sie prostownica nigdy nie trzymaja, tylko wywijaja na proste ;) moze dlatego, ze mam podatne na krecenie...?

Jak zrobić loki?

26 sty 2012 - 08:09:21

prostownicą fajnie wyglądają jak je pokręcisz ; p; p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proste czy fale