Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

Jak zrobić loki?

17 lis 2017 - 10:35:39

Piękne loki mi wychodzą z curl secret :) zakochałam się w tej lokówce, nigdy nie przepadałam za kręceniem włosów, bo zawsze mi się to wydawało takie żmudne a teraz rach ciach i gotowe, jstem zaskoczona jak długo mogą się trzymać oczywiście wspomagane odpowiednim lakierem, ale i tak sukces, kiedyś robiłam sobie loki u fryzjera, napakowała mi tego wszystkiego sporo i zanim dotarłam na wesele czyli jakieś 4 godziny poźniej włosy już były cakowicie proste

Jak zrobić loki?

22 lis 2017 - 10:25:22

Ja niestety też mam problem z lokami, tzn włosy są dość podatne na kręcenie, ale szybko się rozprostowują, pomimo utrwalania żelami, piankami, lakierami itp Fryzjerka powiedziała ze taki urok moich włosów, są dość długie i ciężkie.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Jak zrobić loki?

30 lis 2017 - 21:29:37

A próbowałaś używać lokówki automatycznej? Ja mam taką z babyliss, sama "wciąga" włosy i kręci. O wiele lepiej mi się loki trzymają niż po zwykłej lokówce. No i sama sobie dostosowuje temperaturę do rodzaju i kondycji włosów, więc efekt jest fajny, ale nie niszczymy przy tym włosów. Szukałam opinii o nich, ale to nowy produkt, więc niewiele znalazłam, wzięłam trochę w ciemno, ale jestem naprawdę zadowolona :)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Jak zrobić loki?

19 gru 2017 - 21:41:34

Prawda! Ta automatyczna od babyliss jest fajowa :) W sumie sceptycznie do niej podchodziłam, ale jak już sprawdziłam to się przekonałam. Mogę sobie robić loki nawet przed pracą, bo to jest bardzo szybkie. Choć dla mnie najważniejsze jest to, że włosy po lokowaniu są delikatne, a nie przesuszone.

Jak zrobić loki?

20 wrz 2018 - 19:42:38

nigdy przenigdy lokówką. kupiłam najlepszą z zajebistą ochroną włosów a efekt był ten sam. włosy tak się popaliły że w ciągu pół roku wykruszyło mi się 20cm z długości.
Tylko prostownicą jeśli na ciepło.
Na zimno -po myciu dzielę włosy na trzy części, zakręcam po kolei na palcu, gumka na końcówkę i wszystkie trzy spinam spinką żeby się nie rozkręciły.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

Jak zrobić loki?

20 paź 2018 - 23:26:01

moje włosy tak samo - szybko sie zakręca i równie szybko rozkręcą :/

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Jak zrobić loki?

11 lis 2018 - 14:42:43

Loki robi się naprawdę łatwo, ale dobrze mieć profesjonalną prostownicę. Ja posiadam FOX CHILLOUT ze sklepu https://sklepfryz.pl/produkt/prostownica-fox-chillout/ :) Ale do meritum:
1) Nagrzej prostownicę do 200 stopni
2) Nałóż odżywkę do ochrony przed temperaturą
3) Zrób 2 przedziałki - 1 pionowy na środku głowy i 2 poziomy na wysokości uszu (tak by podzielić powierzchnię włosów na 4 części, które następnie zepnij spinką)
4) Zacznij od boków - Zaciśnij prostownicę na środku pasma i zwiń włosy do wysokości ucha, później obróć prostownicę o 360 stopni w pionie. Kolejno nawiń końcówki włosów na prostownicę i przetrzymaj tak kilka sekund . I góra - Nawiń na prostownicę pasma przy twarzy.
GOTOWE :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-26 10:18 przez ulakula.

Jak zrobić loki?

12 lis 2018 - 13:59:51

Możesz przetestować szczotkę Denman Brush ;)

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 4/5

Jak zrobić loki?

14 gru 2018 - 20:27:00

Kilka lokówek i innych cudeniek przetestowałam i najtrwalsze loki robi mi na włosach curl secret, cały dzień się trzymają, nawet na drugi dzień włosy są lekko pofalowane. Dla mnie hicior i chyba też jest najszyciej tym sposobem

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Jak zrobić loki?

27 gru 2018 - 14:47:18

Moja siostra też ją ma, a ona ma włosy proste jak druty. Zwykłą lokówką nie umiała włosów zakręcić, albo zaraz jej się wszystko rozwalało. Pamiętam jak czesałam ją na sylwestra, to mimo użycia połowy butelki lakieru i tak fryzura nie dotrwała do wieczora. Jak używa tej curl secret to jest znacznie lepiej. Co prawda nadal włosy mocno utrwalamy, ale przynajmniej się wszystko trzyma.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Jak zrobić loki?

18 sty 2019 - 11:18:33

Cytat
czarna0505
A próbowałaś używać lokówki automatycznej? Ja mam taką z babyliss, sama "wciąga" włosy i kręci. O wiele lepiej mi się loki trzymają niż po zwykłej lokówce. No i sama sobie dostosowuje temperaturę do rodzaju i kondycji włosów, więc efekt jest fajny, ale nie niszczymy przy tym włosów. Szukałam opinii o nich, ale to nowy produkt, więc niewiele znalazłam, wzięłam trochę w ciemno, ale jestem naprawdę zadowolona :)

Zgadzam się! Ja za często loków nie robię, a jak potrzebuję to pożyczam od mamy taką automatyczną lokówkę babyliss i efekt jest zawsze fajny. Dla mnie to ważne, bo ja jestem z natury niecierpliwa i nigdy nie lubiłam zakręcania loków przed snem...

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 4/5

Jak zrobić loki?

20 maj 2019 - 22:55:09

Loki? Jedyna słuszna opcja to lokówka automatyczna babyliss,odkąd przetestowała nie umiem się bez niej obyć! Model c1600e kręci loki jak marzenie, niemalże sam - piękny design, opcja róznych grubości loków i ustawienia kierunku skrętu, czy funkcja jonizacji, która dba o ochronę ich struktury sprawiają, ze to zakup, który szybko procentuje w pięknych fryzurach

Jak zrobić loki?

23 maj 2019 - 11:24:06

Najładniejsze loki wychodzą robione na prostownicę! :)

Jak zrobić loki?

29 maj 2019 - 14:48:11

Ja mam tak proste włosy że prostownica, żadne lokówki nic z tym nie zrobiły, dopiero u kosmetyczki się udało ale i tak się trzymały 3 godziny tylko :(

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

Jak zrobić loki?

11 cze 2019 - 16:34:12

Jeśli masz długie i ciężkie włosy to może być faktycznie trudno, moja przyjaciółka tam ma i najlepszy efekt dawała jej lokówka babylis automatyczna, ten taki model co można i wielkość loków i tempraturę wybierać, nastawia na najwyższą i loki ładnie się trzymają.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brąz dla mnie? Fotka