Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 376
Ostrzeżenia: 3/5

farbowanie na czarno u fryzjera

21 lis 2011 - 20:25:32

Jak uwazacie wlosy mniej sie niszcza jak sami farbujemy czy jak robi sie to u fryzjera? (wiadomo ze tak czy naczej sie niszcza ale kiedy mniej)

farbowanie na czarno u fryzjera

21 lis 2011 - 20:29:43

chyba nie ma to różnicy gdzie jest różnica czym ... polecam farby fryzjerskie firmy "cece" tanie a włosy po farbowaniu są po prostu jedwabiste kol0or się nie spłukuje przez cały czas są błyszczące :)

zweryfikowana
Posty: 376
Ostrzeżenia: 3/5

farbowanie na czarno u fryzjera

21 lis 2011 - 20:31:02

mozna go dostac w kazdym sklepie?

farbowanie na czarno u fryzjera

21 lis 2011 - 20:35:30

Niestety nie ale możesz go sobie kupić w internecie jeśli nie znajdziesz w żadnym sklepie fryzjerskim
http://www.cece.pl/index.php
http://ktpi.pl/p/pl/cece05/ce-ce+color+creme+farba++125+ml.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-21 20:39 przez JustynaK.

farbowanie na czarno u fryzjera

21 lis 2011 - 20:37:59

jak malujesz na czarno to nie ma co wydawac 100 zl na fryzjera.

farbowanie na czarno u fryzjera

21 lis 2011 - 20:38:38

ja malowalam na czarno pare razy u fryzjerki farbami artego i bylam bardzo zadowolona, kolor był ładny i równomierny, dlugo sie trzymał:)

po malowaniu w domu sklepowymi farbami zaraz się spłukiwały, jeszcze ja mam jakies dziwne włosy, ktore nie chcialy farby łapac...

takze generalnie bardziej polecam fryzjera;)


ps.za malowanie u mojej ulubionej fryzjerki placilam zawsze max 35 zł na dlugich wlosach:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-21 20:39 przez kashvi.

farbowanie na czarno u fryzjera

21 lis 2011 - 20:39:44

dokładnie farbowanie na czarno jest bardzo proste.

Zrób to sama :)

farbowanie na czarno u fryzjera

21 lis 2011 - 20:41:18

Ja nie farbuje włosów jedynie czasem końcówki ale rozmawiałam kiedys ze swoja fryzjerka ( jedna z najlepszych w moim mieście) i powiedziała mi ze kupujac farby np w Rossmanie czy w jakims innym sklepie i malujac samemu wlosy strasznie sie niszcza poniewaz te farby zawieraja jakis tam srodek ktory niszcze wlosy natomiast te farby które używaja w zakladzie sa lepsze, wiadomo tez niszcza wlosy ale nie tak bardzo jak te tanie za 12 zł;/ wiadomo zalezy od zaklady fryzjerskiego jakich uzywa, w moim salonie do ktorego chodze sa dosc drogie farby i prawdopodobnie lepsze. i widac to w cenie za usługe ( za pomalowanie koncowek place 180zl)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

idealnie proste włosy