Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 200
Ostrzeżenia: 2/5

czesc dziewczyny ;)
orientuje sie ktoras moze, czy na farbowanych na czarno wlosach wyjdzie ombre hair ?
albo co zrobic zeby mi wyszedl taki kolor ? rozjasnic? i co dalej?



z dobrym rozjaśniaczem myśle że z ombre nie miała byś problemu.

Pewnie zrobić można, ale wybrałabym się na Twoim miejscu do fryzjerki, a nie kombinowała sama z rozjaśniaczem;)

też mam czarne farbowane wlosy i chce omber ale nie wiem jak to wyjdzie :) ide w przyszlym tyg do fryzjera a ty juz zrobilas ??

Rozjaśniacz dałby rade, tylko cieżko może byc Ci samej uzyskac to "przejście" pomiędzy ciemnymi a ombre..

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

znam dziewczynę, która SAMA sobie zrobiła z pomocą CZAPKI i rozjaśniacza i muszę przyznać że wyszło jej fajnie jak na takie sposoby:D

Tylko ombre polega na delikatnym rozjaśnieniu, że nie widać granicy. Masz czarne włosy i wyjdzie ci jakiś kontrastowy kolor, nie bedzie to wygladac dobrze. Wybierz sie do fryzjera , ale sporo bedzie cie to kosztować, bo musialby ci rozjasnic wlosy, żeby uzyskac taki efekt jak na zdjeciu. Oczywiscie czarnych włosów nie rozjasni ci za pierwszym razem.

ja ostatnio zrobiłam sobie sama w domu :D kupiłam rozjaśniacz z joanny i wtarłam w dół włosów :) a też cały czas farbowałam na czarno



ja planują niebawem zrobić sobie kolorowe ombre , np przechodzące z niebieskiego w granat/turkus , albo różne kolory :D

Cytat
Evinkaa
ja ostatnio zrobiłam sobie sama w domu :D kupiłam rozjaśniacz z joanny i wtarłam w dół włosów :) a też cały czas farbowałam na czarno

Superr efekt jak na czarne wlosy :) noo ja chce sie pozbyc moich czarnych wlosow i mysle nad Ombre a jak nie to cos innego byle jakis nowy image :D macie pomysly jakies ??



tak wyglądają moje włosy po dekoloryzacji czarnego i farbowaniu na odcień rudego



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-09 14:46 przez alpina.

Evinkaa zaintrygowałaś mnie, ja też mam czarne włosy i zaczyna mnie to interesować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SUCHE WŁOSY