Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie pasemka do brązowych włosów???

07 paź 2011 - 19:08:21

Mam do was pytanie:)
Ma bądź miała któraś z Was pasemka bądź balejaż na ciemnych brązowych włosach?
W poniedziałek mam wizyte u fryzjera i nie mam pojęcia jaki kolor zrobic. Chciałam jakiś blond ale nie wiem czy będzie pasowac.
Mam zielone oczy i jasną cere.
Proszę o porady i ewentualnie zdjęcia.
:)
ktoś pomoze?:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-07 19:22 przez argento.

Jakie pasemka do brązowych włosów???

08 paź 2011 - 14:31:49

też zamierzam się przefarbować. tzn zrobic baleyage. mam ciemną karnację i ciemne włsoy ( brąz) i chce na tym blond pasemka :). a myślę że Tobie bardziej by pasowały refleksy blond . a skoro masz zielone oczy i jasną cerę to rude włosy albo jasne ;)

Jakie pasemka do brązowych włosów???

08 paź 2011 - 18:51:35

Cytat
hejsandra4991
też zamierzam się przefarbować. tzn zrobic baleyage. mam ciemną karnację i ciemne włsoy ( brąz) i chce na tym blond pasemka :). a myślę że Tobie bardziej by pasowały refleksy blond . a skoro masz zielone oczy i jasną cerę to rude włosy albo jasne ;)

Rude włosy juz mialam prawie rok:) myślałam nad tym długo i chyba zdecyduje sie na balejaż tylko nie wiem jakie odcienie czy nie bedzie to zle wygladało-taki kontrast miedzy brazem a blondem;/

Jakie pasemka do brązowych włosów???

08 paź 2011 - 18:55:22

ja tak miałam, nawet temat taki założyłam, brąż z bolndem? czy sam brąz ? haha, posuzkaj sobie w moich postach to zobaczysz jak ja mialam zrobione:) teraz zaś się przymierzam do zmiany koloru, może właśnie na taki jak miałam ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stop stanikom ?