Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

31 minut temu

Biznes

35 minut temu

tabernakula sklep

54 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie pasemka do brązowych włosów???

07 paź 2011 - 19:08:21

Mam do was pytanie:)
Ma bądź miała któraś z Was pasemka bądź balejaż na ciemnych brązowych włosach?
W poniedziałek mam wizyte u fryzjera i nie mam pojęcia jaki kolor zrobic. Chciałam jakiś blond ale nie wiem czy będzie pasowac.
Mam zielone oczy i jasną cere.
Proszę o porady i ewentualnie zdjęcia.
:)
ktoś pomoze?:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-07 19:22 przez argento.

Jakie pasemka do brązowych włosów???

08 paź 2011 - 14:31:49

też zamierzam się przefarbować. tzn zrobic baleyage. mam ciemną karnację i ciemne włsoy ( brąz) i chce na tym blond pasemka :). a myślę że Tobie bardziej by pasowały refleksy blond . a skoro masz zielone oczy i jasną cerę to rude włosy albo jasne ;)

Jakie pasemka do brązowych włosów???

08 paź 2011 - 18:51:35

Cytat
hejsandra4991
też zamierzam się przefarbować. tzn zrobic baleyage. mam ciemną karnację i ciemne włsoy ( brąz) i chce na tym blond pasemka :). a myślę że Tobie bardziej by pasowały refleksy blond . a skoro masz zielone oczy i jasną cerę to rude włosy albo jasne ;)

Rude włosy juz mialam prawie rok:) myślałam nad tym długo i chyba zdecyduje sie na balejaż tylko nie wiem jakie odcienie czy nie bedzie to zle wygladało-taki kontrast miedzy brazem a blondem;/

Jakie pasemka do brązowych włosów???

08 paź 2011 - 18:55:22

ja tak miałam, nawet temat taki założyłam, brąż z bolndem? czy sam brąz ? haha, posuzkaj sobie w moich postach to zobaczysz jak ja mialam zrobione:) teraz zaś się przymierzam do zmiany koloru, może właśnie na taki jak miałam ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stop stanikom ?