Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 16:07:05

Cytat
x3majeczka
mowicie o Avon Advance Techniques??

tak, avon ma tylko jedna serie farb do wlosow, ktora dopiero niedawno wypuscil :)
dlatego sie skusilam :)

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 16:08:01

tak o farbach z Avonu:)
ja mam bardzo jasne wlosy teraz swoje ciemny braz i juz mi sie znudzily platynowe wic chyba zaryzykuje z tym szampanskim blondem skoro wychodzi taki jak na pudelku:))

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 16:09:55

Cytat
Marti120
tak o farbach z Avonu:)
ja mam bardzo jasne wlosy teraz swoje ciemny braz i juz mi sie znudzily platynowe wic chyba zaryzykuje z tym szampanskim blondem skoro wychodzi taki jak na pudelku:))

farby sa naprawde mocne. Jak te u fryzjera. :)
polecam pozniej zaczac brac jakas belisse czy cos :) ja jeszcze nei zauwazylam zadnego wypadania wlosow, ale jak znam zycie tak bedzie :)

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 16:11:16

kurde, na allegro sa za 20 zl z wysylka, zastanawiam sie teraz AVON czy Palette;D

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 16:11:24

mi od ciąglego rozjasniania i tak mega wypadaja;)

Cytat
x3majeczka
kurde, na allegro sa za 20 zl z wysylka, zastanawiam sie teraz AVON czy Palette;D

to juz zaglądam:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-22 16:11 przez Marti120.

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 16:12:20

Cytat
x3majeczka
kurde, na allegro sa za 20 zl z wysylka, zastanawiam sie teraz AVON czy Palette;D

a jaki ty chcesz kolor?
i czy malowalas juz wczesniej wlosy? :)

jak nie to wez jakas tansza, ktora ci nie zniszczy az tak bardzo wlosow, a efekt i tak wyjdzie ten sam :)

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 16:26:12

Witam, ja również farbowałam włosy z blondu na brąz, potem z brązu na blond i z powrotem na brąz. Przetestowałam chyba wszystkie farby powszechnie dostępne w drogeriach, i moje spostrzeżenia są następujące:
- jedne z najlepszych farb wg. mnie to Loreal, dają fajny kolor ale nie są to farby zbyt długotrwałe i farbują dość delikatnie,
- Garnier ma farby nieco silniejsze, ale kolor wypłukuje się dosyć szybko,
- Pallete to chyba najsilniejsze farby, ale to prawda niszczą włosy i ciężko się odbarwiają ( jest to istotne, gdy po jakimś czasie chcemy zmienić kolor włosów, taka opinię słyszałam od kilku fryzjerek).
Także decyzja należy do Ciebie, ale ja bym poszła najlepiej do profesjonalnego sklepu z farbami i akcesoriami do włosów i tam zapytała, ponieważ można tam kupić profesjonalne farby do włosów takie jakich używają w salonach.
Pozdrawiam

Która farba najmocniejsza

04 lis 2011 - 22:32:40

u mnie można zamowić farby z Avon

Która farba najmocniejsza

05 gru 2012 - 22:21:26

CZY FARBOWAŁ MOŻE KTOŚ Z WAS KOLOREM JASNA MIEDZ Z AVON NA BRĄZOWE FARBOWANE WCZEŚNIEJ WŁOSY?

Która farba najmocniejsza

05 gru 2012 - 22:23:12

palette :) naaajjmocniejsza :P

Która farba najmocniejsza

05 gru 2012 - 22:26:50

Polecam Avon jest naprawdę dobry. Tez używam blondu z tej firmy i robię tylko odrosty bo farba sie nie wypłukuje z włosów :) Kolor wychodzi jak na puudełku

Która farba najmocniejsza

05 gru 2012 - 22:30:49

każdy ma inne włosy , ja miałam blond i pomalowałam szamponetką casting i mi się nie zmyło po 3 tyg

Która farba najmocniejsza

05 gru 2012 - 22:40:12

A moze pianka koloryzujsca z Wella?robilam sredni popielaty blad a wyszedl bardzo ciemny i wcale sie nie zmywa,

Która farba najmocniejsza

05 gru 2012 - 22:46:43

Również miałam blond-platynkę, no i zaryzykowałam Garnierem (tylko nie ten nowy z różowym pudełeczkiem, ale ten z zielony akcentami na opakowaniu) i byłam bardzo zadowolona , w sumie dalej jestem :)
przed Garnierem był Syoss, Loreal , ale mimo wszystko to właśnie Garnier nie dał się łatwo zmyć i dlatego pozostaje mu wierna, no i na pewno nie niszczy tak włosów jak Palett, po której użyciu zaczęły mi wypadać :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włosy! Ratunku!