Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 14:39:32

Hej, do czerwca miałam bardzo jasny blond na włosach, i zafarbowałam na brąz.Wiadomo że z rozjaśnianych szybciej się farba zmywa ale w momencie kiedy to jest już kolejna farba chyba nie powinna.. W przyszłym tygodniu będę przedłużać włosy i ponieważ mój brąz już jest jasny i wyblakły musze zafarbować je farbą która niezmyje sie po tygodniu lub 2.W każdym razie moje pytanie jest takie - które farby,które stosowałyście - w odcieniach brązów - najdłużej wam zostawały na włosach??Najbardziej zależy mi na opiniach osób które miały wcześniej blond, ale reszty również wysłucham.I drugie pytanie - farbuje może któraś włosy na taki karmelowoczerwonawy brąz??Jeśli tak to prosiłabym o podanie firmy;) Z góry dziękuję za odpowiedź!

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 15:08:14

Ja mialam blond, połozyłam na to 'średni brąz" Palette, wyszedł ciemno, ale nie sprał się po tyg. ;) Ogolnie Palette mają mocne odcienie, często wychodzą ciut ciemniej na włosach, po paru myciach kolor staje sie ładniejszy - pasujacy do obrazka na farbie , ale nie spłukuje się szybko. ;))

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 15:10:52

ja uzywam ciemnych farb przetestowałam niejedna i najmocniejsza to palette chodz niszczy włosy bardzo

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 15:11:02

farby z avonu sa dobre i mocne :) tylko dosc drogie, ale bardzo wydajne :)
25 zł za pudelko chyba

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 15:14:07

Ostatnio z blondu robiłam brąz ale u fryzjerki i zmieszała mi ciemny blond z czekoladowym brązem . Kolorek wyszedł super ale po 3-4 myciach w słońcu był zielonkawy odcień i pofarbowałam Syossem - Czekoladowy brąz i wyszło całkiem fajnie . Trochę się sprał ale i tak niewiele w porównaniu z koloryzacją u fryzjera. Farba nie droga bo ok15 zł i jestem zadowolona z efektu w sumie ;)

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 15:50:25

No własnie mysle o zaryzykowaniu Palette.. ale troche sie mimo wszystko boje bo niszczy, Joanna?Albo Garnier?

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 15:53:54

im tansza farba tym mocniejsza. te drogie ledwo chwytają. sprawdziłam juz wszytskie dostepne. weż palette i na bank ci się weżre we wlosy na długo:)

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 15:55:14

heheh tak sie wezre ze mi wlosy wypadna:D czy to tylko jedyna opcja..:(

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 15:58:23

Joanna nie, niszczy wlosy

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 15:58:29

Cytat
lenca
farby z avonu sa dobre i mocne :) tylko dosc drogie, ale bardzo wydajne :)
25 zł za pudelko chyba

ooo ja chcialam wyprobowac z Avonu szampanski blond ale wlasnie nie wiem czego sie spodziewac po tych farbach;)

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 15:58:47

ja tez mialam jasny blad i zafarbowalam na ciemny braz z firmy garnier i jestem zadowolona
co do palete to odradzam bardzo niszczy wlosy; na innych forach ma najwieksza liczbe negatywow

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 15:59:41

Cytat
x3majeczka
No własnie mysle o zaryzykowaniu Palette.. ale troche sie mimo wszystko boje bo niszczy, Joanna?Albo Garnier?

kiedys farbowalam z Palette ciemny braz i wychodzily czarne a pozniej spieraly sie na ladny braz wiec moge polecic;) ciezko je sprac:)

zweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 16:00:49

najmocniejsza to palett ale niszczy włosy z resztą co nie niszczy włosów w dzisiejszych czasach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-22 16:01 przez aparatka27.

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 16:02:21

Cytat
Marti120
Cytat
lenca
farby z avonu sa dobre i mocne :) tylko dosc drogie, ale bardzo wydajne :)
25 zł za pudelko chyba

ooo ja chcialam wyprobowac z Avonu szampanski blond ale wlasnie nie wiem czego sie spodziewac po tych farbach;)

wiesz co Ci powiem, kupiłam sobie kolor jasna miedz i tak naprawde nie spodziewalam sie ze kolor wyjdzie, bo wczesniej mialam malowane. Ale normalnie wyszedl taki jak na zdjeciu miala kobietka. Aż się zdziwiłam, bo kiedys na farbowane polozylam podobny kolor tylko firma palette albo joanna, nie pamietam. I wyszly mi tak ciemne, ze prawie czarne.
I do tego kupilam 2 opakowania, bo zawsze na moje mega dlugie wlosy 2 zuzywalam. A sie okazalo ze 1 w zupelnosci starcza :)

Która farba najmocniejsza

22 wrz 2011 - 16:05:26

mowicie o Avon Advance Techniques??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włosy..problem POMOCY.