Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

syoss-zimy blond,malował ktoś?

17 wrz 2011 - 10:50:07

Hej kobity
malowałyscie włosy farba syoss-zimny blond?
mam swoje blond włosy, obecnie farba się zmyła i zrobiły się żółte a odrost ciemny.
I pomyślałam że odrost rozjaśnie a na resztę położę farme.. nie wiem czy to dobry sposób nie urzywałam tej farby nigdy, boje sie że jak zrobie odrost to nie pokryję wieć uzyję rozjasniacza. Jak z jakością tej farby? czy nie zmywa się i czy faktycznie na ciemnym jajku blondzie wyjdzie taki kolor jak ma Pani na obrazku opakowania?:)

syoss-zimy blond,malował ktoś?

18 wrz 2011 - 18:30:37

nie polecam ! lepiej kup jakąś z L'oreala albo Saphirę kwiat wanilii.

syoss-zimy blond,malował ktoś?

20 wrz 2011 - 23:41:00

ja mam ciemny braz wlosy ale juz od dluzszego czasu farbuje na blond i tak jakos w rece wpadla mi wlansie farba z syoss wiec tak ja farbuje odrosty garnierem a potem jak juz zmyje to robie calosc wlansie tym kolorem o ktory pytasz i powiem ze kolor wychodzi ladny nie jest zolty i taki jak na obrazku polecam farby syossa sa dobre i kolor taki jak na zdjeciu bynajmniej ja nie mam zadnych zastrzezen do tej firmy jest ok ;)

syoss-zimy blond,malował ktoś?

24 wrz 2011 - 22:09:41

hej ztestowałam i mam nadziję że mój watek pomoze wam w kwesti zakupu i uzycia tej farby,,
niestety jestem zawiedziona. Otóż zrobiłam odrost rozjasniaczem wyszedł mi jajkowaty, póżniej nałozyłam na to syoos i tam gdzie miałam bardzo bardzo bardzo jasne pasemka tam jakby ta farba zadziała,chodzi mi to że zrobił się taki kolorek jak na opakowaniau.. reszta została taka jak była, odrost mało się różnił.. w rezulatcie słabo widać zmainę, o ton moje włosy są jaśniejsze z mała róznicą spodziewałam się lepszego efektu.. naturalnym blondynkom o bardzo jasnych włosach polecam ale jeśli macie iiny kolorek i liczycie na rewlacje to lepiej zainwestujcie w inną farbe.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szampon na wypadające włosy